Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ

Předvýběr.CZ Florbal MB – ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice

1:2

koniec po predl. (1:1, 0:0, 0:0 - 0:1) Stav série: 2:4

07.04.2023, 19:15 • Městská sportovní hala Mladá Boleslav • Semifinále • Karel Jedlička cz

Tipsport: 3.46 5.8 1.6

Branky a nahrávky: 12. Tomašík – 9. Havlas (Hanák), 64. Šindelář (Meliš).
Vyloučení: 1:0. Využití: 0:1.
Rozhodčí: Kropáček, Novák. Diváků: 800.
Střely na bránu: 23:19 (8:5, 8:4, 5:8 – 2:2). (21:08:04)
Tříletá vláda Mladé Boleslavi ve florbalové nejvyšší soutěži dnes končí, o mistrovský pohár se příští neděli po sedmi sezónách bez titulu popere suverén základní části Tatran Střešovice.
Dnešní zápas byl na góly chudý, hrálo se hodně zezadu a góly padly do 12. minuty úvodní části. Boleslavští měli dvě třetiny mírnou převahu, na druhou stranu je dvakrát zachránila tyč. Šestý duel semifinálové série tak rozhodla až Šindelářova přesná trefa v jediné přesilovce celého zápasu.

63:09

63:09 Martin ŠINDELÁŘ - 1:2

63:09

Tatran právě vstřelil branku!
MARTIN ŠINDELÁŘ prostřelil v přesilovce po rychlé kombinaci všechny překážky a posílá Tatran do superfinále! Bauer jeho ránu jen tečoval ramenem pod břevno. Asistence: Milan Meliš.

62:20

Vyloučení v týmu Předvýběr.CZ Florbal MB:
Jan Natov – 2 min., Sekání.

61:33

Hanák nastřeloval míček na brankoviště, kde se včas nezorientoval Havlas. Hosté jsou ale dál na míčku a hrají 6 na 5.

60:49

Střešovický brankář míří na střídačku, rozhodčí má zdviženou pravici a hosté hrají power-play při odloženém trestu.

60:25

Natov promáchl dorážku Tomašíkovy střely. Z druhé vlny již trefil skákavý míček lépe Zakonov, jenže míří jen do gólmana.

60:01

Poslední část základní hrací doby patřila spíše Tatranu, závěrečné minuty se nesly v opatrném až ustrašeném duchu a oba celky žene touha hlavně neinkasovat. Od 12. minuty zápasu se skóre nezměnilo a po 60 minutách tak vyprodaná hala viděla gólově druhý nejslabší zápas celého ročníku po čtvrtfinále Sparta – Mladá Boleslav, které přineslo výsledek 0:1.

Střely na bránu 21:17 (8:5, 8:4, 5:8)

60:00

59:35

Oddechový čas pro Tatran Střešovice.

59:24

Suchánek nastřeloval míček křížem na Zakonova nepřesně, snadno si ho pokryl Jurco.

59:04

Němeček dostal míček od Marka Beneše a táhlou střelou přes houštinu těl trefil Bauerovy nohy.

58:00

Sledujeme dál zcela statickou hru. Jediné, co v Mladé Boleslavi běží, je časomíra.