koniec (3:0)

28.05.2023, 17:30 • Emirates Stadium, Londýn • 38. kolo • Adam Kovaľ

Tipsport: 1.27 6.3 11.3

Držení míče: 50 % : 50 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 7:9. (19:38:01)
Arsenal vyhráva na domácej pôde proti Wolverhamptonu stavom 5:0! O prvé dva góly sa postaral Granit Xhaka, a to v 11. a 14. minúte. O trojgólový rozdiel sa zaslúžil Bukayo Saka, keď precíznou strelou do ľavej šibenice prekonáva brankára hostí. V druhom polčase zvýšil stav na 4:0 Gabriel Jesus. Víťazstvo Arsenalu spečatil v 78. minúte Jakub Kiwior. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok nedele.

90+6

90+6

Nketiah vyšprintoval po ľavom krídle, no jeho finálnu prihrávku do šestnástky zblokoval obranca hostí. Rohový kop pre Arsenal.

90+5

V dnešnom dueli už, pravdepodobne, nič zaujímavé neuvidíme.

90+3

Jorginho s nepekným výrazom v tvári po tom, čo lopta trafila jeho tvár. Je ošetrovaný lekárskym tímom.

90+2

Jesus sa dopustil faulu na protihráča. Zaobíde sa však bez karty.

90

V dnešnom dueli uvidíme ešte 4 minúty nadstaveného času.

88

Jorginho mal priveľa priestoru na hranici šestnástky, napriahol sa k strele, no pravačkou poslal loptu nad brvno. Odkop pre Wolves.

86

Wolves s loptou na polovici ihriska. Snažia sa preniknúť obranou Arsenalu, no zatiaľ sa im to nepodarilo.

84

Striedanie v tíme Wolverhampton Wanderers:
z ihriska odchádza João Gomes, prichádza Joe Hodge.

83

Obrovská šanca domácich! Nelson vyslal utešený center do šestnástky z ľavej strany ihriska. Nketiah si v poslednej chvíli nabehol k pravej tyčke, no neumiestnil strelu presne. Lopta je mimo ihriska. Nasleduje odkop od brány pre Wolves.

82

Semedo s centrom do šestnástky, no nanešťastie pre neho si lopta nenašla žiadneho z jeho spoluhráčov.

80

Striedanie v tíme Arsenal FC:
z ihriska odchádza Leandro Trossard, prichádza Eddie Nketiah.

80

z ihriska odchádza Jakub Kiwior, prichádza Kieran Tierney.

78

Arsenal FC dal gól!
Päťgólový rozdiel. Po centri z rohového kopu sa lopta dostala do vzduchu. Jeden z obrancov hostí sa snažil odhlavičkovať ju preč, no lopta napokon dorazila k JAKUBOVI KIWIOROVI. Ten vyslal prízemnú strelu do pravej časti brány a prekonáva tak brankára hostí. Stav je 5:0.

75

z ihriska odchádza Granit Xhaka, prichádza Fábio Vieira,
z ihriska odchádza Martin Ødegaard, prichádza Emile Smith-Rowe.

74

Center z rohového kopu, ktorý zahral tím hostí, bez problémov odpratali obrancovia súpera.

73

Semedo posiela slušný center do pokutového územia. Defenzíva domácich odvrátila túto hrozbu. Rohový kop pre Wolves.