66:48
koniec (26:14, 37:29, 55:39)
02.06.2023, 17:00 • hala Sokol Hradec Králové • Tadeáš Rulf
Česká republika – Veľká Británia
66:48
koniec (26:14, 37:29, 55:39)
Česká republika:
Březinová, Andělová, Stoupalová, Voráčková, Hamzová; Zeithammerová, Paurová, Kopecká, Vyoralová, Holešínská, Čechová, Effangová
Náhradníci:
Tréner: Romana Ptáčková
Veľká Británia:
Winterburnová, Wilkinsonová, Ottewillová-Soulsbyová, Fagbenleová, Wallaceová; Queeová, Mcgarrachanová, Josephová, Brownová, Robbová, Ozzyová-Momoduová, Nikitinaiteová
Náhradníci:
Tréner: Jose Buceta
Rozhodca:
Diváci:
Štvrtiny: 26:14, 37:29, 55:39, 66:48
Tereza Vyoralová – 14 bodů
Natálie Stoupalová – 12 bodů
Renáta Březinová – 9 bodů
X
Holly Winterburnová – 8 bodů
Sydney Wallaceová – 8 bodů
Erin Mcgarrachanová a Temi Fagbenleová – 7 bodů
Další pozoruhodné výkony
Tereza Vyoralová – čtyři trefené trojky z pěti
Gabriela Andělová – 3 zisky
Sydney Wallaceová – 4 získané fauly
Erin Mcgarrachanová – bilance +/- = +8 (18:49:59)
Každopádně vítězství se počítá a rozhodně jde o vítězství zasloužené, české hráčky předvedly bojovný týmový výkon, dokázaly výtečně spolupracovat (což dokazuje například dominance v oblasti asistencí v poměru 14 ku 4) a hned třiadvacetkrát si vynutily ztrátu míče jejich soupeřek.
To už je za mě pro dnešek vše, věřme, že ve zbytku přípravy se bude našim hráčkám dařit a na turnaji dokáží předvést jen to nejlepší! Do té doby přeji všem top čas!
39:59
39:46
39:17
39:17
38:58
38:32
38:08
37:50
37:46
37:18
37:18
37:07
36:54
36:21
36:05
35:32
35:32
35:14
35:03
34:37
34:04
33:44
33:34
33:12
32:39
32:15
32:15
32:06
31:52
31:27
31:22
30:50
30:35
30:14
29:55
29:44
29:39
29:39
29:11
29:00
28:32
28:32
28:19
28:10
27:31
27:03
26:45
26:45
26:26
26:10
25:56
25:56
24:58
24:28
24:04
23:53
23:38
23:12
22:56
22:52
22:38
22:10
22:02
21:57
21:46
21:37
21:23
21:07
20:46
20:21
20:01
20:00
19:59
19:47
19:31
19:31
19:06
18:55
18:55
18:48
18:12
18:12
18:10
18:04
17:42
17:31
17:17
17:16
16:37
16:36
16:12
15:56
15:34
15:34
15:07
14:55
14:28
13:49
13:49
13:49
13:46
13:15
13:03
12:40
12:14
11:52
11:52
11:39
11:17
11:08
10:50
10:17
10:01
Česko: Březinová, Andělová, Stoupalová, Voráčková, Hamzová; Zeithammerová, Paurová, Kopecká, Vyoralová, Holešínská, Čechová, Effangová
Trenér: Romana Ptáčková
Velká Británie: Winterburnová, Wilkinsonová, Ottewillová-Soulsbyová, Fagbenleová, Wallaceová; Queeová, Mcgarrachanová, Josephová, Brownová, Robbová, Ozzyová-Momoduová, Nikitinaiteová
Trenér: Jose Buceta.
10:00
09:48
09:43
09:26
08:58
08:32
07:36
07:18
06:51
06:40
06:24
06:03
05:40
05:24
05:11
04:39
04:24
04:07
03:55
03:55
03:42
02:57
02:44
02:23
02:08
01:58
01:22
01:10
00:42
00:09
00:01