Švajčiarsko – Česko

2:5

koniec (1:0, 1:2, 0:3)

23.07.2023, 16:00 • Eisstadion, Davos • Jan Prošek cz

Díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas reprezentací do 18 let Česko. Porazilo Švýcarsko 5:2. (18:06:23)

59:30

59:30 Adam JIŘÍČEK - 2:5

59:30

Česko právě vstřelilo branku!
Přes celé kluziště do prázdné branky poslal kotouč zkušeně obránce ADAM JIŘÍČEK.

59:19

Švýcarsko hraje bez brankáře.

59:06

Švýcarsko rozehrává od své branky, sledujeme rychlou akci, následné zakončení míří vedle.

58:07

Sledujeme poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

58:00

Dobrá rána od modré čáry, Hlinského pokus vyrazil brankář. Následně si poradil i s dalšími pokusy.

57:24

Fibigr to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma přes střední, ale nedokázal vypálit.

55:16

Švýcarsko vyhrává kotouč a pokouší se rychle přenést hru.

55:01

Česko vede o dva góly, snaží se svůj náskok navýšit, ale jeho snahu zastavuje ofsajd. Buly ve střední třetině.

52:57

Český tým se prosazuje stále častěji se dostává do střeleckých pozic. Mnoho vyložených šancí nyní už k vidění není.

50:52

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině a Česko vede o dva góly.

49:05

49:05 Jiří KLÍMA - 2:4

49:05

Blesková akce českého týmu a rychlé přenesení hry se povedlo. Rychlá klička byla úspěšná, prosazuje se JIŘÍ KLÍMA. Asistence: Adam Jecho a Oskar Lisler.

48:32

48:32 Šimon POHLUDKA - 2:3

48:32

Česko jde do vedení, díky důrazu před brankou se prosazuje ŠIMON POHLUDKA, který sledoval kotouč.

46:22

Meier nahodil kotouč do útočného pásma, ale jeho projektil sebrali za brankou obránci Česka a směr hry se otáčí.

42:15

Dobrá akce hostů, se střelou z mezikruží si brankář dokázal poměrně snadno poradit, bude se vhazovat.

2:5

Góly a asistencie: 3. Forget (Reber, Ustinkov), 26. Reber (Forget, Ponzetto) – 31. Jecho (Titlbach, Lisler), 32. Titlbach (Benák, Curran), 49. Pohludka, 50. Klíma (Jecho, Lisler), 60. Jiříček

Švajčiarsko: Neuenschwander (Kirsch) – Muggli, Kurt, Ustinkov, Meier, Sansonnens, Guignard, Blessing, Geisser – Wehrli, Grossniklaus, Antenen – Ponzetto, Reber, Forget – Bosson, Tarchini, Cattin – Saladin, Giger, Körbler

Česko: Milota (Mařík) – Skok. Jiříček, Hlinský, Svozil, Galvas, Zielinski, Fibigr – Klíma, Jecho, Drančák – Titlbach, Benák, Lisler – Kos, Sikora, Humeník – Pohludka, Curran, Chludil, Kubiesa

Rozhodca: Gäumann, Borga – Burgy, Baptiste