08.08.2023, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Klára Bártková cz

Tipsport: 3.14 4.43 1.78

56:09

Havířov právě vstřelil branku!
Necelé čtyři minuty před koncem domácí vedou 5:2! Domácí vyhráli vhazování před hostující brankou, po ráně Pavla Korčiana od modré se ŠIMONU PAVLÍKOVI podařilo tečovat kotouč do brány. Asistence: Pavel Korčian a Jakub Apolenář.

52:03

AZet vede o dvě branky! Havířovu se vyplácí tlak, který si ve třetí třetině vytváří, Šimonů si sice na ránu ONDŘEJE ŠEVČÍKA sáhl, puk však pomalu doklouzal za čáru. Asistence: Šimon Pavlík.

37:41

AZet jde podruhé do vedení! TOMÁŠ HAVLÍK se opřel do střely, kterou hostující brankář nedokázal zastavit. Asistence: Šimon Pavlík.

30:40

Domácí využívají přesilovou hru, znovu je tedy vyrovnáno! TOMÁŠ FRANEK vyslal z pravé strany nechytatelnou střelu, která proletěla za záda hostujícího brankáře. Asistence: Marcel Kunc a Jan Křivohlávek.

21:22

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Rysi se ujímají vedení! ADAM CEDZO stál na dobrém místě, odkud dokázal tečovat do brány střelu Daniela Kowalczyka od modré. Asistence: Daniel Kowalczyk a Michal Hotěk.

13:03

Je vyrovnáno! Po rychlém přesunu do útočného pásma přihrál Jaroslav Pouzar FILIPU HAMANOVI, který se nemýlil a domácího gólmana překonal. Asistence: Jaroslav Pouzar.

06:07

Domácí jdou do vedení! Ondřej Ševčík si šikovně najel až k bráně, kde však zakončil pouze do gólmana, od něj se puk odrazil k najíždějícímu JAKUBU MRVOVI, který zavěsil pod víko. Asistence: Ondřej Ševčík a Šimon Pavlík.

5:2

Góly a asistencie: 7. Mrva (Ševčík, Pavlík), 31. Franek (Kunc, Křivohlávek), 38. Havlík (Pavlík), 53. Ševčík (Pavlík), 57. Pavlík (Korčian, Apolenář) – 14. Haman (Pouzar), 22. Cedzo (Kowalczyk, Hotěk)

AZ Havířov: Sachr (Šindelka) – Kunc (A), Havlík, Korčian, Ševčík, Ščurek, Vosátko, Kalina – Mrva (C), Křivohlávek (A), Franek – Apolenář, Ćmiel, Pawliczek – Tvrdý, Pavlík, Kotásek – Middleton
Tréner: Jiří Raszka

HC Frýdek-Místek: Švančara (31. Šimonů) – Urbanec, Haman, Kowalczyk, Hrůzek, Homola, Hrachovský – Macháček, Hudeček, Kozlík – Cedzo, Hotěk, Šuhaj – Brada, Dvořák, Ramik – Geidl, Matěj, Pouzar – Bartoš
Tréner: Martin Janeček

Rozhodca: Koziol – Veselý, Návrat