Prípravný zápas

Fribourg-Gottéron – HC Vítkovice Ridera

4:1

koniec (1:0, 2:0, 1:1)

15.08.2023, 20:00 • BCF Arena • Info o zmenách stavu (Jiří Polášek (@Pol45Jiri)) cz

Tipsport: 1.6 4.55 4.31

Zápas je u konce. Fribourg se prosadil ještě jednou. V poslední třetině se ale dočkaly i Vítkovice, za které skóroval Peter Krieger. (22:19:00)

47:43

Vítkovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PETER KRIEGER.

41:40

Fribourg-Gottéron právě vstřelil branku!
Autorem branky je SANDRO SCHMID. Asistence: Ryan Gunderson a Chris DiDomenico.

40:01

Druhá třetina je u konce. Vítkovice nestačily konkurovat silnému výběru Fribougu, který přidal další dvě branky. O ty se postarali Samuel Walser a Marcus Sorensen.

40:00

39:44

Autorem branky je MARCUS SORENSEN. Asistence: Lucas Wallmark a Andreas Borgman.

23:29

Autorem branky je SAMUEL WALSER. Asistence: Maximilian Streule a Dave Sutter.

20:01

První třetina je minulostí. Fribourg se postaral o první gól, který zaznamenal Jacob De la Rose. Další branky už nepadly.

20:00

09:08

Autorem branky je JACOB DE LA ROSE. Asistence: Nathan Marchon a Christoph Bertschy.

00:01

Fribourg-Gottéron: Berra (Ruegger) – Bertschy, Binias, Borgman, Bykov, De la Rose, Diaz, DiDomenico, Dufner, Gunderson, Jorg, Marchon, Mottet, Seiler, Schmid (C), Sorensen, Streule, Sutter, Wallmark, Walser
Trenér: Christian Dubé

HC Vítkovice Ridera: Klimeš (Machovský) – Percy, Zeleňák, Mikuš, Raskob, Gewiese, Prčík – Bukarts, Claireaux (C), Fridrich – Káňa, Krieger, Slusarczyk – Krejsa, Chlán, Kalus – Lednický, Přibyl, Půček
Trenér: Miloš Holaň.
Zápas ke posunut až na 20 hodin. Důvodem jsou technické komplikace švýcarského celku při cestě do dějiště zápasu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

4:1

Góly a asistencie: 10. Rose (Marchon, Bertschy), 24. Walser (Streule, Sutter), 40. Sorensen (Wallmark, Borgman), 42. Schmid (Gunderson, DiDomenico) – 48. Krieger

Tréner: Christian Dubé

Tréner: Miloš Holaň