Piráti právě vstřelili branku! Viktor Hübl našel přes osu hřiště osamoceného
FRANTIŠKA LUKEŠE, který z první propálil Dvořáka popáté. Asistence: Hübl a Svoboda.

59:10

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Kamil Černý – 2 min., sekání.

59:00

Černý vypálil jedovatou střelu od modré, která tečovaná domácím obráncem končí nad brankou Horáka.

57:55

Piráti drží hráče Táboru ve středním pásmu.

57:17

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Vít Seemann – 2 min., vysoká hůl.

56:17

56:17 Tadeáš SVOBODA - 4:2

56:17

Piráti právě vstřelili branku! Chomutovští okamžitě obrátili hru, TADEÁŠ SVOBODA se rozjetý dostal do útočného pásma a rychlou střelou pod vyrážečku střílí svůj druhý gól v zápasu.

56:10

Další výborný zákrok Horáka, tentokrát proti střele z první od Seidla.

55:10

Severa měl na hokejce vyrovnání, ale výborné přesunutí Horáka udrželo ve vedení Piráty.

54:10

Nevšímal se v rychlostním souboji s domácím obráncem dostal k puku, ale branku Horáka minul.

53:54

53:54 Jakub CHRPA - 3:2

53:54

Piráti právě vstřelili branku!
Autorem branky je JAKUB CHRPA. Asistence: Kostourek.

53:10

Další přečíslení domácích, tentokrát puk na poslední chvíli obětavým zákrokem vypíchnul Čížek.

52:10

Tadeáš Svoboda se snažil před prázdnou brankou najít Františka Lukeše, ten ale puk minul a z velké šance tak nic nebylo.

51:31

Jakub Veselý přebruslil v souboji o puk hostujícího obránce, ale za branku nešťastně upadl a opouští kluziště s bolestivou grimasou.

50:59

Ofsajd Pirátů.

50:10

Střela Práška míří vysoko nad branku Horáka. Po dotyku ochranné sítě se bude vhazovat po pravici domácího brankáře.

46:46

Svoboda vyslal spíše propagační střelu z pravého kruhu. Následuje vhazování v útočné třetině.

45:57

Hübl našel mezi kruhy Lukeše, který tvrdou ranou trefil jen lapačku Dvořáka.

45:41

Petr Horáček – 2 min., hrubost.

44:54

Na druhé straně ujel Kostourek, ale puk mezi nohy Dvořáka neprocedil.

44:11

Skrumáž před Horákem končí výborným trojzákrokem domácího brankáře!

42:10

Dančišin se dostal mezi kruhy k odraženému puku a jen pohotový zákrok Horáka uchránil Piráty od inkasování třetího gólu.

41:40

Po nahození puku od Zadražila na domácí střídačku se vhazuje ve středovém kruhu.

40:58

Zakázané uvolnění Tábora.

40:45

Zajíček vyzkoušel pozornost Dvořáka od modré.

40:20

Ofsajd táborských jim hatí útočnou snahu.

40:01

Druhá třetina byla diametrálně odlišná od té první. Tábor zvýšil důraz a pohyb a odměnou mu bylo vyrovnání po dvou slepených gólech Šulka a Práška. Na hřišti bylo k vidění pak spoustu šancí na obou stranách, ale skóre se už nezměnilo a tak je skóre po druhé třetina vyrovnané 2:2. Třetí dějství začne zhruba v 19:08.

40:00

39:20

Mezi kruhy zůstal osamocený Zadražil, ale v jasné pozici minul branku Horáka.

39:00

Hraje se poslední minuta druhé třetiny.

38:30

Veselý našel v tandemu Filipa osamoceného mezi kruhy, jeho střelu ale Dvořák vyrazil do rohu.

37:43

Sražená střela Chrpy hned po vhazování těsně minula pravou tyčku Dvořáka.

37:40

36:43

Lukeš uprostřed hřiště přišel o puk a Táborští jeli v přečíslení na Horáka. Dobrý obranný zákrok Havla jejich útočné snažení zastavil.

35:10

Jáchym vyslal nepříjemnou střelu na Horáka, ten puk vyrazil ramenem do rohu.

35:00

Zakázané uvolnění Pirátů.

34:49

Přečíslení Pirátů tři na dva končí nedůraznou střelou Veselého.

33:26

Teď je to na ledě boj o každý centimetr hřiště. Zároveň bylo k vidění několik sporných zákroků na obě strany.

32:23

32:10

Krliš se objevil sám mezi kruhy a zkoušel překonat Horáka střelou do horní poloviny branky, ten puk vyrazil ramenem.

31:28

Střela Seemanna od modré končí v lapačce Dvořáka. Na ledě se nám začíná přiostřovat.

30:00

Svižná střela Lukeše míří nad branku.

29:55

28:45

Piráti se osvobozují vyhozením přes celé hřiště.

27:55

Veselý – 2 min., krosček.

27:55

Dančišin teď málem dostal Tábor do vedení. Přihrával před branku a odrazem o brusle domácího obránce puk skoro doskákal do branky Horáka.

27:01

26:30

Milan Kostourek se dostal do samostatného úniku, ale přestřelil branku!

25:16

25:16 Lukáš PRÁŠEK - 2:2

25:16

Tábor právě vstřelil branku! Vyrovnání přišlo záhy. Akci jak přes kopírák z prvního gólu tentokrát svižnou střelou z první zakončuje LUKÁŠ PRÁŠEK. Asistence: Dančišin a Horáček.

24:34

24:34 Ondřej ŠULEK - 2:1

24:34

Tábor právě vstřelil branku! Korkiakoski podržel puk na hokejce, počkal, až si před branku najede ONDŘEJ ŠULEK a ten z první propasíroval puk za záda Horáka. Asistence: Korkiakoski a Plášil.

24:19

Po krkolomné rozehrávce se do puku opřel Havel, ale jeho rána letí mimo.

22:38

Další dobrý zákrok Dvořáka po tečované ráně od modré.

22:21

Svoboda zůstal sám před pravým kruhem, povíjel si a vyslal tvrdou ránu. Dvořák puk schoval v lapačce.

22:15

Príhoda vyzkoušel pozornost Dvořáka střelou od mantinelu.

21:46

Pokus o rychlé vysunutí končí zakázaným uvolněním hráčů Tábora.

21:04

Zajíček vybruslil zpoza branky a vtipným obloučkem se snažil překonat Dvořáka, ten si s pukem nadvakrát poradil.

20:32

Další rána Plášila z první a další zákrok Horáka.

20:18

Zadražil nabil na modrou Plášilovi a ten z první vyslal tvrdou ránu. Horák puk udržel ve výstroji.

20:01

V Chomutově se hraje svižný hokej, který se musí divákům líbit. Piráti dokázali skórovat ve vlastním oslabení, kdy hostující obraně ujel Tadeáš Svoboda a rychlou střelou mezi betony překonal Dvořáka. Domácí tento gól dostal na koně a po zbytek třetiny se hrálo většinou v obranném pásmu hráčů z Tábora. Na 2:0 v jedenácté minutě po pěkné kombinaci zvyšoval do prázdné branky Jakub Chrpa a určil tím prozatímní skóre zápasu. Druhá třetina začne zhruba v 18:19.

20:00

19:49

Duda se dostal do perfektní střelecké pozice, ale pozorný Horák puk vytěsnil vyrážečkou nad branku.

19:32

Hubata dokázal udržet puk proti přesile a svižnou střelou z rohu ohrozil Horáka. Ten nadvakrát jeho pokus likviduje.

19:00

Hraje se poslední minuta první třetiny.

18:17

Další ofsajd Tábora hatí jejich snahu o útočnou akci.

17:52

Mála zavezl puk za branku, počkal, až si najede před branku Chrpa a přesnou přihrávkou našel jeho hůl. Ten z první vypálil a Dvořák s vypětím všech sil puk chytá.

17:10

Seemann nebezpečně vypálil s pravého kruhu, Dvořák puk stihl špičkou betonu vyrazit.

16:47

Piráti se teď nepřesnou přihrávkou na modré vyhánějí z útočné třetiny a musí začít za svým brankářem znovu.

16:05

Útočná akce Tábora končí ofsajdem.

15:07

Mála se dostal s pukem na modrou a vypálil svižnou střelu. Dvořák byl lapačkou na místě včas a puk podržel. Následuje vhazování v jeho obranném pásmu.

14:13

Zajíček znovu vyzkoušel pozornost schovanou střelou z pravého kruhu, ale Dvořák byl na zemi včas a puk vyrazil.

12:10

Chybělo málo, aby to bylo o tři góly. Mála dvakrát dobře vystřelil, ale Dvořák teď podržel svůj tým.

11:00

11:00 Jakub CHRPA - 2:0

11:00

Piráti právě vstřelili branku! Viktor Hübl zkušeně podržel puk a přesnou přihrávkou našel úplně volného JAKUBA CHRPU, který puk poslal do prázdné branky. Asistence: Hübl, Svoboda

10:49

Kadeřávek vyzkoušel pozornost Dvořáka střelou od modré, ten byl pozorný.

10:39

Petr Zíb – 2 min., krosček.

09:46

Černý vypálil z první od modré a domácí gólman nic neviděl. Naštěstí pro něj šla střela mimo tři tyče.

08:36

Zajíček projel celé hřiště jako nůž máslem a po jeho tečované střele zacinkala tyčka Dvořáka!

06:50

Horákovi se po vyjetí za branku zamotal kotouč mezi nohy a doklouzal až před prázdnou branku, kde ale byl první Kostourek, jenž puk odpálil do bezpečí.

06:26

Piráti teď mají lepší pohyb a dělají velké starosti hráčům Tábora s rozehrávkou.

04:36

Milan Kostourek se dostal do dobré palebné pozice, ale Dvořák zasáhl dobře vyrážečkou.

04:26

Kadeřávek hledal před brankou Tadeáše Svobodu, ale jeho pokus byl na poslední chvíli zblokovaný.

03:18

03:03

03:03 Tadeáš SVOBODA - 1:0

03:03

Piráti právě vstřelili branku! Ve vlastním oslabení vypíchnul puk hostujícímu obránci TADEÁŠ SVOBODA a samostatný únik zakončil přesnou střelou mezi betony Dvořáka.

02:55

Plašil vyzkoušel pozornost Horáka střelou od modré. Ten ale máchl lapačkou včas a drží puk ve své výstroji.

02:32

Hostující celek se udržel v útočné třetině, ale nic kloudného z toho nebylo a puk končí po vyhození domácích v ochranné síti.

01:54

Nahození od modré tečoval jeden z hostujících útočníků, ale Horák byl pozorný a puk drží v lapačce.

01:18

Seemann – 2 min..

01:18

Pohledná kombinace hostujícího týmu končí u pozorného Horáka. Ale pouze za cenu faulu domácí obrany.

00:22

První střelecký pokus zapsal Lukeš, který nahozením od modré nenachytal Dvořáka.

00:01

Piráti Chomutov: Horák (Štěrba) – Březák, Kadeřávek, Záruba, Seemann, Havel, Váchal, Filip, Petrásek – Lukeš, Hübl, Svoboda, Kostourek, Eret, Zajíček, Mála, Koblížek, Chrpa, Veselý, Putz, Príhoda
Trenér: Martin Pešout

Hockey Club Tábor: Dvořák (Gába) – Plášil, Hubata, Čížek, Jáchym, Horáček, Černý – Krliš, Zadražil, Severa, Kulek, Korkiakoski, Seidl, Prášek, Dančišin, Zíb, Duda, Zayml, Nevšímal
Trenér: Tomáš Matušík.
Vítám vás u dnešního střetnutí druholigových celků, ve kterém se střetnou domácí Piráti Chomutov a hostující HC Tábor. Oba celky se potkaly v posledním přípravném zápase s kluby z první ligy. Piráti prohráli napínavý souboj se Slávií v poměru 4:6 a HC Tábor zase nestačil na tým z Jihlavy. Uvidíme, jak jejich vzájemný souboj v přípravě na novou sezonu bude vypadat. Utkání začíná v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

5:2

Góly a asistencie: 4. Svoboda, 11. Chrpa (Hübl, Svoboda), 54. Chrpa (Kostourek), 57. Svoboda, 60. Lukeš (Hübl, Svoboda) – 25. Šulek (Korkiakoski, Plášil), 26. Prášek (Dančišin, Horáček)

Tréner: Martin Pešout

HC Tábor: Dvořák (Gába) – Plášil, Hubata, Čížek, Jáchym, Horáček, Černý – Krliš, Zadražil, Severa, Kulek, Korkiakoski, Seidl, Prášek, Dančišin, Zíb, Duda, Zayml, Nevšímal
Tréner: Tomáš Matušík

Rozhodca: Hlinka – Goltsch, Tichý