koniec (0:2, 1:2, 1:1)

29.08.2023, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Anna Ardonová cz

Tipsport: 2.41 4.15 2.34

Přeji hezký zbytek večera. (20:20:14)
Poslední třetina začala aktivně od obou týmů. První úspěšní v této třetině byli domácí a Michael Frolík, který vstřelil gól v oslabení. Kladenští se hnali za snížením skóre, vylepšili si hru odvoláním gólmana a následně přesilovou hrou, ale Plzeňští ještě dokázali upravit skóre na konečných 2:5, když se trefil Jakub Lev obloučkem do prázdné branky.

59:33

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
Pytlík – 2 min., podrážení.

59:09

59:09 LEV - 2:5

59:09

Plzeň právě vstřelila branku! JAKUB LEV obloučkem přes celé hřiště trefuje prázdnou kladenskou klec. Bez asistence.

58:06

Kladenští vyhráli vhazování, ale Dotchinova střela od modré skončila v náručí plzeňského gólmana.

57:08

Dotchin nebezpečně vypálil od modré a následně ještě Ticháček od mantinelu, ale ani jeden Pavláta nepřekonali.

56:17

Strnad poslal nenápadnou pomalou střelu po ledě, ale Pavlát se nenechal překvapit.

55:50

Frolík s Houdkem měli menší výměnu názorů, ale nevylučuje se.

55:13

Kusý z otočky prověřil Pavláta, ten ale měl lehkou práci a kotouč zachytil bez problémů.

52:05

Pavlát jel k mantinelu zachytit kotouč, ale první u něj byl Pytlík a plzeňští hráči si mohli sami srazit puk do sítě. Pavlát se ale včas vrátil.

2:5

Góly a asistencie: 24. Sideroff (Ticháček, Bláha), 47. Frolík – 4. Indrák (Schleiss), 8. Hrabík (Holešínský, Lev), 23. Mertl (Matýs), 31. Benák (Schleiss), 60. Lev

Rytíři Kladno: Brízgala (Bow) – Klikorka, Slováček, Dotchin (A), Veber, Ticháček, Martenet – Kusý, Plekanec (C), Frolík – Sideroff, Klepiš, Jarůšek – Babka, Pytlík, Bláha O. – Beran, Melka, Strnad.

HC Škoda Plzeň: Pavlát (Hlavaj) – Kvasnička, Zámorský, Laakso, Dujsík, Houdek, Piskáček (A), Malák – Schleiss (C), Lev (A), Indrák – Hrabík, Benák, Holešínský – Pour, Adam, Rekonen – Matýs, Mertl, Jansa.

Rozhodca: Jaroš, Sýkora – Šimánek, Klouček