3:5

koniec (1:2, 1:0, 1:3)

31.08.2023, 20:00 • Patinoire Nathalie Péchalat • 1. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 4.4 4.82 1.6

Hostující celek byl v tomto zápase jednoznačně lepší a především díky povedené třetí třetině vyhrává tento zápas poměrem 5:3. Tým ERC podal solidní výkon na ledě soupeře. (22:29:58)

59:55

59:55 Alexandre MALLET - 3:5

59:55

Rouen právě vstřelil branku!
Domácí celek snižuje, povedeno přesilovkovou střelou poslal kotouč po ledě až do branky ALEXANDRE MALLET. Asistence: Florian Chakiachvili a Anthony Rech.

59:41

Williams se vyznamenal proti střele z bezprostřední blízkosti.

59:20

Domácí se nastěhovali před branku soupeře, ale na výraznější šanci čekají.

58:09

Přesilovku hraje domácí celek, rána od modré čáry jen o malý kousek minula branku.

57:57

Vyloučení v týmu ERC Ingolstadt:
Jan Nijenhuis – 2 min., držení.

57:10

Domácí brankář měl nyní štěstí, už byl překonaný, ale pomohla mu branková konstrukce.

56:15

Pintarič musel znovu zasahovat, od modré čáry pálil podle všeho Kraub.

56:00

Nyní se už jen utkání v poklidu dohrává, hosté míří za výhrou v tomto zápase.

55:30

Další rána od modré čáry, ale brankář Rouenu si nyní dokázal poradit.

55:09

Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, hostující celek pokračuje v aktivní hře.

54:03

54:03 Wojciech STACHOWIAK - 2:5

54:03

Ingolstadt právě vstřelil branku!
Bleskově využitá přesilovka, hostující celek navyšuje své vedení, šikovnou tečí před brankou se dokázal prosadit WOJCIECH STACHOWIAK. Asistence: Maury Edwards a Wayne Simpson.

54:00

Přesilovou hru hraje hostující celek, který se díky vyhranému buly usadil před brankou.

53:40

Vyloučení v týmu Les Dragons de Rouen:
Anthony Rech – 2 min., sekání.

53:30

Hosté mají ponechanou výhodu.

53:04

Hüttl byl volný na modré čáře, ale kotouč se k němu nedostal.

52:44

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, domácí hokejisté ztrácí dvě branky na svého soupeře.

52:43

Komerční přestávka.

52:33

Rouen se pokoušel usadit před brankou soupeře, ale chybí důraz před brankou.

51:36

Virta se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale obrana si s jeho pokusem dokázala snadno poradit.

51:00

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině, hostující celek má dvoubrankový náskok.

49:42

49:42 Patrik VIRTA - 2:4

49:42

Důraz před brankou se vyplatil a hostující celek navyšuje svůj náskok, z dorážky vlastní střely se mezi střelce zapisuje také PATRIK VIRTA. Asistence: Mirko Höfflin.

49:26

Byl to domácí kapitán, kdo inkasoval tvrdý úder.

48:55

Lamperier to vzal na sebe, ale následně je hra přerušená. Jeden z hráčů leží na hrací ploše.

47:27

Rouen hrát nemohl, dostal by se do ofsajdu, směr hry se tedy rychle otáčí.

46:20

Ingolstadt pokračuje dál v aktivní hře, domácí hokejisté se musí bránit tlaku soupeře.

46:02

46:02 Daniel PIETTA - 2:3

46:02

Naprosto zaslouženě se hostující celek dostává do vedení, po rychlé akci zůstal volný DANIEL PIETTA. Dostal puk a dokázal se trefit přesně do branky. Asistence: Wojciech Stachowiak a Charles Bertrand.

45:38

Domácí brankář Pintarič kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou. Domácí celek se musí bránit tlaku soupeře.

44:47

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

43:23

Hostující Simpson se dostal do zakončení, ale jeho projektil končí v ochranné síti nad brankou.

43:07

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

42:40

Až nyní se hosté dostali před branku, ale pokus o zakončení byl zblokovaný.

42:07

Hostující celek se zatím nemůže dostat stabilněji do útočného pásma, polovina přesilovky je už pryč.

41:11

Přesilovou hru si v úvodu třetí třetiny zahraje hostující celek, který však musí bojovat o útočné pásmo.

41:07

Marcel Haščák – 2 min., podrážení.

40:53

Vhazovat se nyní bude před brankou domácího celku. Hosté vyhráli buly, ale k zakončení se nedostali.

40:01

Ve druhé třetině dokázal domácí celek srovnat stav zápasu, a tak aktuálně platí mezi Rouenem a Ingolstadtem nerozhodný výsledek 2:2.

40:00

39:30

Už se pravděpodobně nic nestane, třetina se jen dohrává.

38:33

V poklidném tempu se dohrává prostřední třetina, ani jeden celek se nikam nežene.

38:10

Oba kluby střídají, kotouč je ve středním pásmu, následně jej získali domácí k velké radosti fanoušků.

38:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve druhé třetině, aktivnějším týmem jsou hokejisté Dragons.

36:07

Stav zápasu je vyrovnaný a domácí hokejisté vybojovali buly v útočném pásmu. Sotnieks od modré čáry trefil jen obránce stojícího před brankou.

35:07

Höfflin byl volný před brankou, ale spoluhráči němu nedokázali dostat kotouč.

33:53

Anthony Rech – 2 min., hákování.

33:41

32:57

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku. Bránící se tým vybojoval puk.

32:50

32:22

Do zajímavé střelecké pozice se dostal Haščák, ale minul branku.

31:13

31:13 Sacha GUIMOND - 2:2

31:13

Dobře sehraná přesilovka a domácí celek srovnává stav zápasu. Tvrdou ránou od modré čáry se prosazuje obranou neobsazený SACHA GUIMOND. Asistence: Francis Perron.

30:21

Philipp Kraub – 2 min., vysoká hůl.

29:46

Pintarič si připsal další dobrý zákrok proti brejku soupeře. Počkal si na pohyb střelce, a pak reagoval.

29:24

Rouen se dostal po rychlé akci do útočného pásma, ale obrana si dokázala poradit, Emil Kristensen nezakončil přesně.

28:50

Nyní sledujeme klidnější hru, oba kluby mají na trestné lavici jednoho hráče.

28:44

Casey Bailey – 2 min., podrážení.

27:50

Loic Lamperier – 2 min., vysoká hůl.

26:30

Ingolstadt rozehrává od své branky, Wagner situaci zvládl. Následně měl obrovskou šanci domácí Haščák, jehož rána končí vysoko nad.

26:04

24:52

Nijenhuis se dostal do brejku, ale jeho blafák výborně dokázal zastavit brankář.

24:25

Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se především ve středním pásmu, ale ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do zakončení.

23:30

Domácí Boscq se sice dostal do útočného pásma, ale kotouč proti obráncům vybojovat nedokázal.

22:26

Jeden z hostujících hráčů se dostal do zakončení, Virta to myslím byl, ale jeho rána končí nad.

22:05

Vhazovat se bude ve středním pásmu, hra je přerušená pro přihrávku rukou.

21:17

Boscq to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější střelecké pozice.

20:42

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.

20:01

Po první třetině vede hostující celek těsně 2:1. Domácí také měli šance, ale dokázali proměnit pouze jednu.

20:00

19:41

19:41 Jan NIJENHUIS - 1:2

19:41

Nádherná akce hostujícího celku, který se v samotném závěru třetiny dostává do vedení. Kotouč přesně pod horní tyč poslal JAN NIJENHUIS. Asistence: Daniel Pietta.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině.

16:20

Hra je přerušená pro ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

15:36

Rouen sice hraje přesilovku, ale má velké problémy s tím, aby se dostal stabilněji do útočného pásma.

15:21

Marcel Haščák se dostal do zakončení, jeho pokus vyrazil brankář do ochranné sítě nad brankou.

15:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek hraje v oslabení.

14:48

Wojciech Stachowiak – 2 min., sekání.

14:29

14:14

Ingolstadt rozehrává od své branky, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

13:21

St. Denis to zkoušel od modré čáry, jeho pokus byl zblokovaný.

13:10

Dragons dokázali překazit soupeřům přečíslení dva na jednoho.

12:45

Oba kluby střídají, do hry přicházejí odpočinutí hráči.

12:10

Sledujeme rychlý hokej, který aktuálně mnoho šancí nenabízí.

10:41

Hostující celek kombinuje v útočném pásmu, brankář domácích musel znovu zasahovat.

09:51

Dostáváme se do poloviny hry v první třetině, stav je aktuálně vyrovnaný.

08:43

Jobke to zkoušel jako obránce individuálně, ale k zakončení se nedostal.

08:07

Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, velmi dobře si počínají obrany obou klubů.

07:38

ERC mělo velkou šanci, ale kotouč končí před brankovou čárou, hostům se nyní vyrovnat nepodařilo.

07:38

07:38 Wojciech STACHOWIAK - 1:1

07:38

Tak pozor, máme vyrovnáno. Po pěkné individuální akci se střelou mezi tělo brankáře a tyčku prosazuje aktivně hrající WOJCIECH STACHOWIAK. Asistence: Wayne Simpson.

07:30

Hostující celek po komerční přestávce získal puk a usadil se v útočném pásmu. Na šanci však čekají hosté.

07:06

Hra je přerušena, komerční přestávka.

06:17

Williams byl připravený a dokázal si poradit s pokusem, který vyslal jeden ze soupeřů.

06:08

Domácí hokejisté, kteří se dostali do vedení, pokračují v dobré hře a dál se tlačí do zakončení.

05:43

05:43 Rolands VIGNERS - 1:0

05:43

Nádherná akce domácích a Dragons jdou do vedení, fanoušky tvrdou ránou rozjásal na kruhu volný ROLANDS VIGNERS. Asistence: Sacha Guimond.

05:24

Domácí celek hraje přesilovku dobře, usadil se před brankou, kde kombinuje. Chybí ale přesnější střelba.

04:47

Casey Bailey – 2 min., držení.

04:40

Domácí hokejisté se dostali do dobré střelecké pozice, Rechovu ránu kryje brankář.

03:19

Simpson to byl, kdo se dostal do zakončení, s jeho pokusem si Pintarič dokázal poradit.

02:43

Hostující klub je aktivnější, má převahu, ale chybí mu přesnější finální přihrávka.

02:33

Bodie to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

01:55

Hostující celek má v úvodu zápasu převahu, hraje aktivněji a snadněji se dostává do zakončení.

01:50

Brankář Rouenu kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

00:17

Hostující celek se usadil na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet.

00:01

Les Dragons de Rouen: Pintarič (Caubet) – Chakiachvili, Sotnieks, Guimond, Kristensen, Boscq, Yeo, Perret, Goncalves-Nivelias – Rech, Perron, Mallet – Honejsek, Hervé, Haščák – Lamperier, Kytnár, Vigners – Bedin, Nesa, Tomasino
Trenér: Lhenry Fabrice

ERC Ingolstadt: Williams (Garteig) – Wagner, Edwards, Jobke, Zitterbart, Schwaiger, Maginot, Bodie, Hüttl – St. Denis, Virta, Höfflin – Kraub, Pietta, Nijenhuis – Bertrand, Stachwiak, Simpson – Friedrich, Rowe,Bailey
Trenér: Mark French

Rozhodčí: Dehaen, Furet – Debuche, Gonvalves.
Hokejisté Ingolstadtu odehráli zatím čtyři přípravné zápasy. Po úvodních dvou porážkách tým dvakrát vyhrál. Porazil Valpusteriu 5:2 a Innsbruck s přehledem 6:0.
Hokejisté Rouenu se připravují na sezonu, ale vůbec se jim nedaří. Poslední čtyři přípravné zápasy prohráli. Navíc se jim nedaří střelecky, tým dal pouze tři branky a inkasoval dvanáct. V posledním utkání Rouen nestačil na Grenoble 1:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky mezinárodního klubového hokeje. V tomto zápase Ligy mistrů proti sobě nastoupí Les Dragons de Rouen a ERC Ingolstadt.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

3:5

Góly a asistencie: 6. Vigners (Guimond), 32. Guimond (Perron), 60. Mallet (Chakiachvili, Rech) – 8. Stachowiak (Simpson), 20. Nijenhuis (Pietta), 47. Pietta (Stachowiak, Bertrand), 50. Virta (Höfflin), 55. Stachowiak (Edwards, Simpson)

Tréner: Lhenry Fabrice

Tréner: Mark French

Rozhodca: Dehaen, Furet – Debuche, Gonvalves

Diváci: 3 247