koniec (0:2, 1:0, 3:0)

31.08.2023, 17:30 • Zimní stadion Eden, Praha • Šimon Rogner (@simonrogner) cz

Tipsport: 3.44 4.42 1.78

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (19:47:05)
Slávisté porážejí Kladno po čtyřgólovém obratu 4:2. Rytíři přitom v 15. minutě vedli 2:0, sešívaní ale ve druhé třetině snížili a třemi brankami v poslední části oplatili Středočechům porážku z prvního přípravného zápasu. Ve třetí třetině se trefili Filip Eliáš, Lukáš Strnad a Lukáš Žejdl, který se dnes trefil dvakrát. Výborný výkon předvedl i Roman Málek, jenž chytil několik tutovek hostů.

59:05

Rytíři ještě tráví poslední minutu v útočném pásmu a dál ostřelují Málkovu bránu.

58:18

58:18 ŽEJDL - 4:2

58:18

Slavia právě vstřelila branku!
Už to vypadalo, že sešívaní o puk přijdou, ale u kladenské střídačky k němu dobruslil LUKÁŠ ŽEJDL a z otočky trefuje prázdnou hostující klec. Bez asistence.

57:38

Kulda bekhendem minul prázdnou branku, Rytíři se pak kotouče zmocňují.

57:23

Kladno po oddechovém čase odvolává Bowa a bude hrát v šesti!

57:23

Oddechový čas pro tým Rytíři Kladno.

57:23

Beran odstavil Stejskala a nahrnul se na Málka, který předvedl další důležitý zákrok!

56:23

Veberovu střelu dorážel před Málkem Strnad, slávistický brankář ale předvedl důležitý zákrok.

55:27

Všetečka se Slavíkem ostřelovali Bowovu branku, oba ale minuli.

54:15

Slávisté poctivě brání ve středním pásmu a Rytíři se těžko dostávají k šancím.

51:34

Hrdinkovi se rána nepovedla, Rytíři následně vyhazují na icing.

51:18

50:17

... a podobně jako o pár chvil později Málka neprostřelil, resp. teď netrefil ani branku.

49:54

Žovinec málem způsobil brejk Frolíka, který ale neměl potřebnou rychlost...

49:18

Vyloučení v týmu Rytíři Kladno:
2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Kusý.

48:26

Až teď Málek raději puk přidrží, vhazuje se po jeho pravici.

4:2

Góly a asistencie: 29. Žejdl (Stejskal, Holý), 45. Eliáš (Brož, Slavík), 47. Strnad (Labuzík, Slavíček), 59. Žejdl – 10. Bláha (Klikorka, Frolík), 15. Beran (Klepiš, Frolík)

HC Slavia Praha: Málek (Pittr) – Eliáš, Hrdinka, Stejskal, Holý, Žovinec, Křepelka – Průžek, Žejdl (C), Kulda – Všetečka, Slavík, Brož – L. Strnad, Labuzík, Slavíček – Havrda, Tichý, Simon
Tréner: Daniel Tvrzník

Rytíři Kladno: Bow (Brízgala) – Dotchin, Martenet, Ticháček, Hejda, Klikorka, Veber – Kusý, Frolík, J. Strnad – Sideroff, Klepiš, Jarůšek – Babka, Pytlík, Bláha – Beran, Melka, Kouba
Tréner: Otakar Vejvoda