koniec po predl. (0:1)

31.08.2023, 20:00 • Košická futbalová aréna • Play-off • Tomáš ´Hláďo´ Hládek

Tipsport: 2.59 3.19 2.9

Z Košíc sa s Vami lúči Tomáš Hládek. Dobrú noc. (22:41:00)
Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 3:8. Rohy: 11:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:10.
Máme za sebou dramatický odvetný súboj medzi Dniprom a Trnavou. Spartak v prvom polčase mal veľké šance a mohol vyhrávať viac ako o jeden gól. Domáci vďaka vlastnému gólu Gorosita zaslúžene vyrovnali, ale v predĺžení sa radoval Spartak. Spartak Trnava – gratulujeme k postupu!
Spartak Trnava to dokázal. Po predĺžení víťazí v Košiciach nad Dniprom a postupuje do skupinovej fázy Európskej konferenčnej ligy!

120+5

120+4

Paur ukazuje svoje skúsenosti. Množstvo sekúnd nazbieral počas záverečných minút v ľavej časti ihriska.

120+2

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava:
z ihriska odchádza Daniel, prichádza Ujlaky.

120+2

Hostia to rozohrali nakrátko a Paur zbiera ďalšie cenné sekundy.

120+1

Paur faulovaný v rohu ihriska.

120

Nadstavujú sa štyri minúty.

120

Trnava dobre drží loptu a zbiera cenné sekundy v blízkosti pokutového územia Dnipra.

119

Center z pravej strany si postrážila trnavská defenzíva.

119

Striedanie v tíme SK Dnipro-1:
z ihriska odchádza Miroshnichenko, prichádza Tanchyk.

118

Dlhý center až do pokutového územia Trnavy. Štetina kraľuje vo vzduchu.

116

Po faule na Mikoviča vystrelili viacerí hráči a členovia realizačného tímu Dnipra na plochu a rozhodca tam hrá s nimi teraz karty. Počkáme si, kto všetko bol vlastne kartovo napomenutý z lavičky.

116

Ďalší roh pre domácich.

115

Hostia však mali k dispozícii spomínanú štandardku, ale exekúcia končí priamo v múre Trnavy.

115

Faul to nie je. Penalta sa nepíska.

115

Hlavný arbiter posudzuje, či Štetina fauloval v pokutovom území v hlavičkovom súboji.