1:2

koniec (0:1)

01.09.2023, 20:45 • Stadio Olimpico, Řím • 3. kolo • Vít Muzikář cz

Tipsport: 2.97 2.99 2.83

Fotbalisté AS Řím prohrávají s AC Milán 1:2 a nadále čekají na svou první výhru v letošní sezoně. Domácí se dlouho směrem dopředu trápili a 70 minut nevystřelili na bránu. Nepomohlo jim ani vyloučení Tomoriho po druhé žluté kartě. V závěru už jen dokázali snížit a doplatili na špatný vstup do obou poločasů. V dresu čerstvého soupeře pražské Slavie v základní skupině Evropské ligy debutoval Belgičan Romelu Lukaku, z prvního doteku překopl bránu. V 85. minutě pak viděl žlutou kartu. (22:50:57)
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:1. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:15.

90+8

90+7

Belotti nedostal míč z levé strany před bránu, domácí by ještě chtěli roh, ale míč šel skutečně od italského reprezentanta.

90+7

Okafor pro změnu takticky držel soupeře po ztrátě míče a nemohl čekat nic jiného než kartu.

90+6

Okafor to udělal skvěle, zpracoval rozehrávku Maignana na levé straně a získal faul Pagana.

90+5

Zalewski nacentroval zprava na zadní tyč, kde vybíhal Maignan, ale zaváhal a domácí neuklidili balón do prázdné brány.

90+5

Zalewskiho centr z pravé strany dokázali hosté tečovat do boční sítě na roh.

90+4

Hernández by chtěl roh, ale sudí nařizuje odkop od brány a domácí tak spěchají.

90+3

90+3. Leonardo SPINAZZOLA - 1:2

90+3

AS Řím právě vstřelil branku!
LEONARDO SPINAZZOLA převzal míč na levé straně, proti Calabriovi si jej hodil na pravačku a jeho střelu tečoval Kalulu do vlastní sítě, Maignan se přesouval k přední tyči a ještě máchl rukou.

90+2

Zalewski šel do souboje s Okaforem, ale nevytěžil z něj ani roh.

90+1

Hosté vyrobili faul na levé straně na Smallinga, ale je to daleko od milánské brány.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje šest minut.

90

Řím se ubránil centru Zalewského na vzdálenější tyč a míč se nachází až na polovině hřiště.

89

Hernández se postavil do střely Pagana z pravé strany, roh pro Pellegriniho.

88

Hosté pokryli při centru z levé strany Belottiho na zadní tyči a Maignan asi nebude pospíchat s rozehrávkou.

87

Lukaku opět pracoval tělem před vápnem a sklepával, pak se míče ujali hosté a Okafor vybojoval na levé straně další faul na svou osobu.