1:1

koniec (0:0)

09.09.2023, 16:00 • Štadión Humenné • 7. kolo • Adam Kovaľ

Tipsport: 2.49 3.37 2.48

Neuveriteľný záver zápasu. Humenné remizovalo s Považskou Bystricou na domácej pôde a delí si tak body. Prvý polčas nepriniesol nič priaznivé, čo sa týka gólov a šancí. Druhý polčas už áno. V 78. minúte sa presadil Hugo Ahl a poslal tak Humenné do vedenia. Všetko sa už zdalo byť rozhodnuté, no to sa rozhodol zmeniť v 93 minúte zápasu Anton Sloboda, keď volejom vyrovnal skóre zápasu. V Humennom tak zostáva iba priestor na plač po dnešnom zápase, keďže boli veľmi blízko výhre a zároveň 3 bodom. Nevadí, aj také momenty prináša futbal. Ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok soboty. (18:09:35)

90+4

90+3

Považská Bystrica dala gól!
Považská Bystrica vyrovnáva stav dnešného zápasu na 1:1! ANTON SLOBODA vyrovnáva v 93 minúte po tom, čo v šestnástke vyslal strelu volejom a posiela loptu za chrbát brankára Knurovského.

90+1

Humenné bude vhadzovať v útoku.

90

Hrací čas sa nadstavuje o 3 minúty.

90

Útočný faul v podaní hostí. Proti pravidlám sa previnil Václav a fauloval Zlackého.

90

Rohový kop pre Považskú Bystricu. Zahrávať ho bude Slávik.

88

Striedanie v tíme FK Humenné:
z ihriska odchádza Kapur, prichádza Horváth.

87

Hostia si nepostrážili ofsajdovú líniu, a tak sa nachádzajú v postavení mimo hry.

84

Václavov nákop do veľkého vápna. K ohrozeniu brány Knurovského nedošlo.

83

Striedanie v tíme MŠK Považská Bystrica:
z ihriska odchádza Vaculík, prichádza Matejčík.

82

z ihriska odchádza Reiter, prichádza Vasiľ.

81

Faul Čongrádyho pri poliacej čiare. Humenné pokračuje v útoku.

78

Humenné dalo gól!
Domáci konečne dostali výsledok svojej snahy. Song dokázal vybojovať sľubnú loptu pre HUGA AHLA. Ten sa ocitol na pravej hranici šestnástky, napriahol sa k strele a rozvlnil sieť brány brankára Hodála. Stav je 1:0.

77

z ihriska odchádza Kováč, prichádza Čongrády.

76

Rohový kop prichádza pre Považskú Bystricu. K zástavke sa stavia Slávik.

74

Avetisian faulovaný, nedovolene si počínal Kováč. Lopta pre Humenné v blízkosti poliacej čiary.

73

Dnešné stretnutie sleduje 1100 divákov.

72

Streňov nákop dokázal brankár Hodál chytiť do rukavíc a zmariť tak akékoľvek šance na dorážku.