koniec (0:0)

15.09.2023, 17:30 • 7. kolo • Dávid Švec

Tipsport: 1.24 5.88 12.4

Odo mňa je to pre dnes všetko, ďakujem za pozornosť, želám prijemný zvyšok sviatočného večera a pekný víkend. Dočítania priatelia. (19:36:00)
S konštatovaním, že v úvodnom zápase siedmeho kola Niké ligy zvíťazila Podbrezová nad Skalicou 1:0. O všetkom rozhodol gólom v 52. minúte domáci kapitán Mikuláš Bakaľa.

90+4

90+4

Žltá karta pre tím FK Železiarne Podbrezová (Jozef Špyrka).

90+3

Krásna akcia domáceho útočníka Okunolu a ďalší excelentný zákrok Martina Junasa! Skalický gólman loptu vyráža na ďalší rozohový kop.

90+2

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Martin Nagy).

90+1

Smékal si v ofenzíve nerozumel s Krčíkom, ten však je už na pokraji fyzických síl.

90

V druhom polčase bude hlavný rozhodca Filip Glova nadstavovať minimálne tri minúty.

90

Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová:
z ihriska odchádza Samuel Ďatko, prichádza Martin Talakov.

89

Skalica po dlhom čase na polovici súpera, Záhoráci sa však v útoku príliš nezdržali.

88

Žltá karta pre tím MFK Skalica (Martin Mášik).

87

Kabongo do zápasu vstupuje už ako čerstvý reprezentant Českej republiky do 21 rokov. V zápasoch proti Slovensku i Islandu skóroval a do Podbrezovej sa tak vrátil so skvelou reprezentačnou vizitkou.

86

z ihriska odchádza Roland Galčík, prichádza Christophe Kabongo.

85

Rýchla akcia domáceho tímu, Galčík z pravej strany našiel pred bránkou hostí Okunolu, ktorý však z prvej mieri vedľa Junasovej bránky.

84

Roman Skuhravý chystá ďalšie striedanie, do hry príde útočník Kabongo.

82

Blíži sa záver riadneho hracieho času, Podbrezová stále vedie nad Skalicou o jediný gól.

81

Aj na vystriedanom Alexovi Sobczykovi je vidieť, že má toho dnes plné zuby a na striedačke je okamžite v opatere lekára tímu.

80

Striedanie v tíme MFK Skalica:
z ihriska odchádza Alex Sobczyk, prichádza Jakub Kousal.

80

Lekan Okunola sa v šestnástke hostí zbavil 2-3 hráčov Skalice, krížnou strelou však nechal vyniknúť Junasa, ktorý mal v tejto chvíli aj kus šťastia.