Španielska LaLiga

Getafe CF – Osasuna Pamplona

3:2

koniec (1:1)

17.09.2023, 14:00 • Coliseum Alfonso Pérez (Getafe) • 5. kolo • Matyáš Kotlan cz

To je pro dnešek vše! Užijte si zbytek víkendu a u dalších přenosů naviděnou. (16:14:16)
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 2:5. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:7. Fauly: 15:12.
Šílený zápas je u konce! 5.kolo LaLigy mezi Getafe a Osasuny skončil divokým výsledkem 3:2.
Tomuto skóre rozhodně neodpovídala první půl hodina, kde jsme nebyli svědky žádné velké šance. Jenže ve 37.minutě otevřel skóre domácí Mitrović. Do kabiny se, ale šlo za stavu 1:1, jelikož srovnal po závaru ve vápně Muňoz.
Druhou půli otevřel brankou Carmona, ale o pár minut později proměnil pokutový kop Budimir a bylo znovu srovnáno. Následně byla spíše nakopávácí hra, ale v 86.minutě vstřelil vítěznou branku domácí Maksimović. Následné tlaky Osasuny dokázala domácí defenziva vyřešit, proto Getafe zvítězilo 3:2.

90+12

90+12

Dlouhé nákopy hostům nevychází, jelikož Soria opět chytá.

90+11

Nevydařená přihrávka Muňoze znamená další zdržení času pro Getafe.

90+10

Domácí delší dobu drželi balón, ale Osasuna ho rychlejším napadání získává zpět.

90+9

Juan Cruz poslal přihrávku svému spoluhráči trochu do špeku, ten ale nakonec balón pro svů tým vybojoval.

90+8

Nepřesný nákop Herranda znamená to, že Soria bere balón do svých rukavic.

90+7

Getafe se hrnulo do rychlého brejku, který zastavuje gólman Herrera.

90+6

Moi Gomez napřáhl k daleké střele z hranice vápna, pokus mířil mimo branku.

90+6

Hlavní sudí píská faul v rohu hřiště Osasuny. Dlouhý nákop hostů.

90+5

Borja Mayoral byl osře faulován. Volný přímý kop pro domácí celek.

90+4

Getafe se usazuje na útočné polovině, kde probíhá kombinace.

90+3

Špatný centr Osasuny končí za brankou Sorii. Cenné vteřinky pro domácí.

90+2

Hra se teď hodně zdržela kvůli vyloučenému náhradníkovi domácích.

90+1

Červenou kartu za nějaké nadávky dostává náhradník domácích Fabrizio Anglieri.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 10 minut.

3:2

Góly: 37. Mitrović (Damián Suárez), 51. Carmona (Rico), 86. Maksimović (Damián Suárez) – 45. I. Muñoz (Oroz), 57. Budimir (pen.)

Karty:   26. D. Duarte (GET), 55. Soria (GET), 60. Carmona (GET), 89. Dakonam (GET) – 38. Ávila (OSS)   90+1. Angileri (GET)

Getafe CF: Soria – Carmona (61. Aleñá), D. Duarte (61. Arambarri), Mitrović, Rico (88. G. Álvarez) – Damián Suárez, Dakonam (C), Maksimović, Mayoral – Mata (61. Rodríguez), Latasa (77. Greenwood).
Náhradníci: Fuzato – Alderete, Angileri, J. Iglesias, Lozano.

Tréner: Jose Bordalas

Osasuna Pamplona: S. Herrera – R. Peña (88. Areso), David García (C), Herrando, J. Cruz I – Oroz (79. Ibáñez), I. Muñoz, Mo. Gómez – Ávila (68. Rubén García), Budimir (79. Raúl García), Barja (68. Arnáiz).
Náhradníci: A. Fernández – Mojica, Vidal, Torró.

Tréner: Jagoba Arrasate

Rozhodca: Hernández – Ferrer, González