3:4

koniec po predl. (2:0, 1:1, 0:2 - 0:1)

28.09.2023, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.52 4.74 4.87

Vegas odehrálo první domácí přípravný zápas a ani dnes nevyhrálo. Vedlo sice 3:1, ale ve třetí třetině hosté srovnali a v prodloužení rozhodli o své výhře. Hostující Thomas zaznamenal hattrick. (06:49:36)

64:30

64:30 Tyler MADDEN - 3:4

64:30

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Hostující celek dokonal obrat v tomto zápase a vyhrává v prodloužení, po šikovné přihrávce spoluhráče se prosazuje osamocený TYLER MADDEN. Asistence: Michail Malcev, Cole Krygier.

64:00

Poslední minuta prodloužení.

63:33

Hostující celek se dostal do útočného pásma, kde kombinuje.

62:30

Puk po střele hostujícího hráče vypadl z hrací plochy, bude se vhazovat.

61:50

Stephenson neproměnil brejk, dobře si počínal brankář Kings.

61:29

Oba kluby střídají, sledujeme klidnější pasáž prodloužení.

61:04

Kings mají v prodloužení více ze hry, jsou aktivnější.

60:40

Pietrangelo dobře pálil, ale brankáře prostřelit nedokázal.

60:15

Berube kryje kotouč poté, co se do šance dostal Jack Eichel.

60:03

Úvodní buly pro hosty.

60:01

Hostující celek se dvakrát prosadil ve třetí třetině, stav zápasu je nyní vyrovnaný, a tak za malý moment začne prodloužení.

60:00

59:40

Hill se vyznamenal proti střele soupeře, nechybělo moc a vyhráli hosté.

58:45

Stephenson se dostal do brejku, ale trefil jen tyč. Mohl rozhodnout.

57:59

57:59 Akil THOMAS - 3:3

57:59

Máme vyrovnáno, bekhendovou stranou hokejky poslal kotouč do horní části branky AKIL THOMAS. Hostující hráč zkompletoval hattick. Asistence: Brandt Clarke, Alex Laferriere.

57:36

Puk vypadl z hrací plochy, buly v útočném pásmu Kings. Ti hrají bez brankáře.

57:23

Hosté hrají v šesti.

57:03

Zakázané uvolnění vrací hru před branku domácího celku.

56:48

Dysin Mayo pálil z dobré pozice, jeho pokus zblokoval soupeř, byl to Ward.

56:30

Po krátké přestávce pokračuje závěr zápasu.

56:20

Stephenson neprostřelil brankáře, který přerušil hru. Komerční přestávka.

56:00

Zakázané uvolnění Vegas.

55:53

55:38

Rondbjerg velmi dobře osvobodil svůj tým, poslal kotouč do středního pásma.

55:01

Howden dokázal vyhodit puk až k brance soupeře, domácí se zatím zodpovědně brání přesilovce soupeře.

54:40

Vegas vyhazuje přes všechny čáry.

54:18

Hostující celek hraje přesilovku, usadil se před brankou, kde kombinuje.

53:53

Komerční přestávka.

53:53

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights:
Daniil Chayka – 2 min., krosček.

53:25

23:20, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry a těsný náskok mají domácí.

52:43

Hostující celek pokračuje v dobré hře a cítí šanci, že s výsledkem může něco udělat. Vegas se musí bránit.

51:42

51:42 Akil THOMAS - 3:2

51:42

Klidnou pasáž hry ukončuje hostující gól. S první střelou si brankář Hill v brance Vegas poradil, ale následně na dorážku už byl krátký, prosazuje se AKIL THOMAS. Asistence: Steven Santini.

51:05

Chromiak špatně rozehrál, ale jeho zaváhání nedokázali domácí hokejisté využít.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetině. Vegas vede 3:1.

49:55

49:42

Berube si dokázal poradit s několika pokusy Vegas, následně kryje kotouč a přerušil hru.

48:55

Jack Eichel to vzal na sebe, jeho rána končí vedle branky. Následně Los Angeles vyhodilo.

48:36

Domácí celek hraje přesilovku.

47:55

Dvacet vteřin se bude hrát čtyři na čtyři, a pak začne přesilovka Vegas.

47:55

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Charles Hudon – 2 min., hákování.

47:11

Kings rozehrávají od své branky, následně se dostali do útočného pásma.

46:50

Oslabení zatím hraje domácí celek velmi dobře, drží hru daleko od vlastní branky.

46:34

Jonas Rondbjerg měl možnost samostatného nájezdu po faulu soupeře. Brankáře střelou po ledě nepřekonal.

46:14

Sheldon Rempal – 2 min., hrubost.

46:14

Berube kryje kotouč po Rempalově střele. Komerční přestávka.

45:46

Brankář Los Angeles kryje kotouč, následuje menší potyčka před brankou. Pak už ale sudí vyřešili situaci a bude se vhazovat.

45:28

Sheldon Rempal se propracoval do pozice, ze které mohl zakončovat. Pokus o střelu mu nevyšel.

44:40

Marchessault z dobré pozice mezi kruhy minul branku soupeře.

44:00

Alex Laferriere se dostal do dobré střelecké pozice, ale jeho rána byla nepřesná. Gólman zasahovat nemusel.

43:30

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Diváci se baví atraktivní hrou.

42:19

Mason Morelli se dostal po pěkné samostatné akci před branku, ael Berubeho v brance Kings neprostřelil.

41:35

Střelou zápěstím to zkoušel Chayka, ale jeho projektil nebyl přesný. Pro svůj tým získal buly v útočném pásmu.

41:11

Zajímavou akci Vegas zastavil ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:47

Hutton rozehrává od své branky, následně se do šance dostali Kings, ale střela se nepovedla.

40:01

Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí hokejisté mají náskok o dva góly.

40:01

Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, hostující celek snížil, ale domácí si vzali rychle vedení o dva góly zpět.

40:00

39:50

Už se pravděpodobně nic nestane.

39:17

Zajímavou akci Vegas zastavil ofsajd, buly ve středním pásmu. To jsem už v poslední minutě třetiny.

37:52

Brandt Clarke pálil z dobré pozice, ale Hill byl připravený.

37:28

37:28 Ben HUTTON - 3:1

37:28

Vegas právě vstřelilo branku!
Domácí celek si bere dvoubrankový náskok zpět, po pěkné individuální akci se prosazuje BEN HUTTON.

35:39

35:39 Akil THOMAS - 2:1

35:39

Z první nebezpečnější šance ve třetině se hostující celek prosazuje a snižuje, díky důrazu před brankou uspěl AKIL THOMAS. Asistence: Francesco Pinelli a Brandt Clarke.

35:01

Začala finální pasáž druhé třetiny. Následuje komerční přestávka.

34:15

Stephenson hledal před brankou spoluhráče, ale obrana si dokázala poradit. Los Angeles soupeře do šance nepustilo.

33:46

13:14, střelecky je mírně aktivnější hostující celek, ale na první branku v zápase čeká.

32:40

Hicketis pálil od modré čáry, jeho rána nebyla vůbec špatná, ale obrana Vegas byla pozorná.

32:26

31:46

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Zbytečně se nepřerušuje a zápas má poměrně dobré tempo.

30:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek vede o dvě branky a pokračuje v dobré hře.

29:36

Špatný přechod Kings do útočného pásma znamená ofsajd. Buly ve středním pásmu.

29:00

Zajímavou šanci měli hostující hráči, ale střela z kruhu končí vedle branky.

28:09

Hokejisté Vegas mají zápas dobře rozehraný, vedou o dvě branky a soupeře do velkých šancí nepouští.

27:14

Na ledě se strhla potyčka, uvidíme, jak to bude s tresty.

27:03

Stephenson měl dobrou střeleckou pozici, ale kotouč poslal příliš vysoko.

26:03

Dysin Mayo pálil, s jeho pokusem si brankář Los Angeles dokázal poradit. Komerční přestávka.

25:22

Další dobrá šance Kings, tentokrát střelecký pokus zastavil jeden z obránců Golden Knights.

25:14

Samuel Helenius se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale dobře si počínal domácí brankář, který kotouč viděl.

23:56

Hra je přerušená po zásahu brankáře Kings. Vegas hraje přesilovku dobře.

23:48

Domácí se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují. Dobré pozice si tým vypracoval, ale neuspěl.

23:00

Francesco Pinelli – 2 min., podrážení.

22:38

Ani jeden celek se nemůže nyní stabilněji dostat do útočného pásma.

21:18

Jack Eichel se pokoušel vypálit od modré čáry, ale jeho pokus byl zblokovaný.

20:49

Hostující celek se dostal do útočného pásma, ale jeden z domácích obránců odrazil kotouč do ochranné sítě.

20:20

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácího celku.

20:01

Hokejisté Las Vegas jdou do kabin za vedení 2:0, úvodní domácí přípravný zápas mají rozehraný zatím dobře. Kings si na výraznější šanci musí počkat.

20:00

19:08

Hosté rozehrávají od své branky, následně se ale do útočného pásma nedostali podle představ.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině, více ze hry mají hráči Vegas.

17:29

Lukas Cormier se dostal po rychlé akci do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky.

17:12

9:7, tak vypadá statistika střel v tomto zápase, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

15:49

15:49 Jonathan MARCHESSAULT - 2:0

15:49

Domácí celek po krásné kombinaci, kterou začal Jack Eichel, navyšuje své vedení. Do odkryté části branky poslal kotouč snadno zcela volný JONATHAN MARCHESSAULT. Asistence: Mark Stone a Jack Eichel.

15:16

V závěru první třetiny si domácí celek zahraje přesilovou hru, první v tomto zápase.

15:16

Hayden Hodgson – 2 min., podrážení.

14:30

Domácí rozehrávají od své branky.

14:00

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat do zakončení.

12:17

Cormier ujel z trestné lavice, a pak se dostal do zakončení. Jeho rána končí vedle branky, gólman zasahovat nemusel.

11:18

Vegas hraje přesilovku dobře, nedává soupeři mnoho prostoru pro zakončení.

10:27

Laferriere se v přesilovce dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil zastavil domácí brankář.

10:07

10:07

Lukas Cormier – 2 min., sekání.

09:42

Vegas rozehrává od své branky, ale přechod přes střední pásmo se domácím nepovedl podle představ.

08:48

Chayka se dostal do další dobré střelecké pozice, ale jeho rána byla snadnou prací pro brankáře Kings.

08:18

Komerční přestávka

07:27

07:27 Brendan BRISSON - 1:0

07:27

Rychlá akce Vegas, Eichel přenechal kotouč spoluhráči, kterým byl BRENDAN BRISSON. Jeho zakončení následně zapadlo přesně do branky. Vegas se dostává do vedení v prvním domácím přípravném zápase. Asistence: Jack Eichel a Jonathan Marchessault.

06:46

Jonas Rondbjerg ujel po levé straně, a pak zakončoval. Jeho projektil minul branku soupeře.

05:47

Demek to zkoušel individuálně, ale do výraznější šance se hráč Vegas nedostal.

05:04

Po rychlé akci hostů musel zasahovat brankář Vegas, sledujeme klidnější pasáž hry.

04:25

Brabenec měl dobrou střeleckou příležitost, ale trefil jen velmi dobře postaveného brankáře Kings.

03:56

Hill byl pozorný a dokázal si poradit se střelou Bootha. Ten vybojoval buly v útočné třetině.

03:41

Hra je ve středním pásmu přerušená pro přihrávku rukou, buly ve středním pásmu vyhrál Jakub Brabenec.

03:02

Berube kryje kotouč po střele, kterou vyslal Rondbjerg. Buly v útočném pásmu Golden Knights.

02:43

02:15

Oslabení dobře hrající Vegas vyhazuje přes všechny čáry, Kings se nemohou stabilněji dostat do pásma.

01:49

Malcev to vzal na sebe, s jeho pokusem neměl domácí brankář mnoho práce, buly před brankou Vegas.

01:29

Nepřesné zakončení hostů, Akil Thomas to zkoušel, ale minul branku.

00:39

Brett Howden – 2 min., vysoká hůl.

00:33

Stone se pokoušel něco vymyslet v útočném pásmu.

00:01

Úvodní buly v tomto zápase pro domácí, zápas začal.

00:01

Zápas brzy začne.

Vegas Golden Knights: Hill (Vikman) – Martinez, Pietrangelo, Hutton, Cormier, Mayo, Chayka – Brisson, Eichel, Marchessault – Howden, Stephenson, Stone – Rondbjerg, Brabenec, Comtois – Morelli, Demek, Rempal
Trenér: Bruce Cassidy

Los Angeles Kings: Berube (Portillo) – Connauton, Clarke, Krygier, Santini, Booth, Hicketis – Hudon, Tynan, Laferriere – Pinelli, Thomas, Hodgson – Madden, Malcev, Chromiak – Ward, Helenius, Francis

Rozhodčí: Chmielewski, Sandlak – Gibbons, Mahon.
Hokejisté Las Vegas na výhru v přípravě zatím čekají, nestačili na San Jose ani na Colorado Avalanche. Los Angeles odehrálo tři přípravné zápasy. Nestačilo na Arizonu 3:5, pak ji porazilo 3:2 a naposledy nestačilo na Anaheim 2:3.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí Vegas Golden Knights a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:4

Góly a asistencie: 8. Brisson (Eichel, Marchessault), 16. Marchessault (Stone, Eichel), 38. Hutton – 36. Thomas (Pinelli, Clarke), 52. Thomas (Santini), 58. Thomas (Clarke, Laferriere), 65. Madden (Malcev, Krygier)

Tréner: Bruce Cassidy

Rozhodca: Chmielewski, Sandlak – Gibbons, Mahon