koniec (2:1, 0:0, 0:2)

01.10.2023, 14:00 • SH Štěrboholy • 5. kolo • Adam Náhončík cz

Tipsport: 1.7 5.6 3.1

To je ode mě vše a děkuji vám za pozornost. (15:51:19)
Je konec! Bleci sice šli do třetí třetiny s jednogólovým náskokem, který neuhlídali a nakonec prohrávají s SKV 2:3. Vinohrady si tak připisují další tři body do tabulky a už jsou na devíti bodech!
Branky a nahrávky: 15. Kozák (Renčín), 20. R. Hanák (Doležal) – 3. Araks (Ja. Procházka), 48. Pergler (Horák), 56. T. Gärtner (D. Gärtner). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Zásahy brankářů: 11:12. Diváci: 65. Rozhodčí: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.

59:30

Black Angels mají poslední šanci na vyrovnání!

59:10

Oddechový čas pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady.

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:38

Další blok hostí, kteří zatím odolávají skvěle Blekům, kteří hrají v šesti!

58:03

Střela Hanáka byla zablokována Čudou, který nejspíše zabránil brance!

57:43

Bleci zatím se zakončením nikam nespěchají a snaží se utavit pětici bránících soupeřů!

57:15

Oddechový čas pro tým Black Angels.

56:35

Bleci otevřeli výrazně hru a nakonec už jdou do šesti!

55:44

55:44 Tomáš GÄRTNER - 2:3

55:44

Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
Vinohrady jdou do vedení! Spolupráce Daniela Gärtner a TOMÁŠE GÄRTNERA končí v síti, protože druhý jmenovaný dokázal svou hůl nastavit přesně tak, aby tečoval střelu svého bratra! Asistence: Daniel Gärtner.

54:55

Pergler kombinuje s Araksem na polovině Bleků, ale nakonec Matiášek nemusel zasahovat.

53:59

Pomalu se nám blíží konec třetí třetiny a oba týmy hrají ve velké kvalitě, jednoduše chtějí rozhodnout už v základní hrací době.

53:24

Kozákova bomba z poloviny hřiště minula hostující svatyni o dvacet centimetrů!

52:51

Radek Hanák vyslal tvrdou střelu na Futschika, ale jeho rána byla zablokována hned prvním hráčem Vinohrad.

2:3

Góly a asistencie: 15. Kozák (Renčín), 20. R. Hanák (Doležal) – 3. Araks (Ja. Procházka), 48. Pergler (Horák), 56. T. Gärtner (D. Gärtner)

Využitie: 0:1. Zásahy brankárov: 11:12.

Black Angels: Körber (Matiášek) – Fryš, Obuškevič, V. Novotný, Kozák, Bauman, Neklan, Bouček – Beriac, M. Boček, M. Burian, Doležal, Sirotek, Ludvík (C), Hromada, Čáslava, R. Hanák, Renčín, Hejda.
Tréner: Tomáš Janeček

TJ Sokol Královské Vinohrady: Futschik (Křepelka) – Ji. Procházka, Čuda, Trojáček, Araks, Krupička, Ja. Procházka (C) – Keller, Plíhal, Žiška, Pužman, P. Hájek, Horák, Švejda, T. Gärtner, Pražák, Z. Stuchlík, D. Gärtner, Pergler.
Tréner: Miroslav Purkrábek

Rozhodca: Radim Sýkora a Miroslav Tkáč