05.10.2023, 18:45 • Tórsvøllur, Tórshavn • 2 • Skupina A • Matěj Skula cz

Tipsport: 5.51 4.14 1.62

Ode mě je o pro dnešek vše přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (20:53:47)
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 1:0. Střely mimo: 1:10. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:6.
Zápas Evropské konferenční ligy mezi Klaksvíkem a Lille končí za bezbrankového stavu 0:0.
V prvním poločase byli favorité z Francie více na míči, ale nedokázali procentu držení míče uplatnit k ohrožení branky brankáře Johanssona. Například nejnebezpečnější střely Yaziciho či Haraldssona byly buď zblokovány, nebo nemířily na branku.
Ve druhé půli Lille stále více drželo míč, a také to vypadalo, že půjdou hosté do vedení, a to když pálil Virginius, jeho střela sice překonala brankáře klubu z Faerských ostrovů, ale skončila na horní tyči branky. Lille se už k větší šanci nedostalo, a tak nakonec odešlo z dnešního zápasu bez přímé střely na branku.

90+4

90+3

Žlutá karta pro tým Lille OSC (Jorge Miramón).

90+2

Nastavený čas je velmi rozkouskovaný několika fauly z obou stran.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

85

Akci Lille zastavuje ofsajdové postavení Zedadky.

84

Žlutá karta pro tým KÍ Klaksvík (Árni Frederiksberg).

83

Střídající Ignacio Miramon se provinil proti pravidlům, sudí Masiyev mu píská faul.

79

Střídání v týmu Lille OSC:
ze hřiště odchází Yusuf Yazıcı, přichází Edon Žegrova,
ze hřiště odchází Alan Virginius, přichází Jonathan David.

77

Střídání v týmu KÍ Klaksvík:
ze hřiště odchází Jóannes Danielsen, přichází Mads Boe Mikkelsen.

77

A ani střela tureckého internacionála v dresu Lille na branku neletěla.

73

Střela střídajícího Hanssona míjí branku Mannoneho, brankáře francouzského klubu.