3:1

koniec (1:1, 2:0, 0:0)

07.10.2023, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.32 4.47 2.34

Naprosto zaslouženě vyhrávají tento zápas hokejisté Vancouveru. Byli střelecky aktivnější a dokázali si vypracovat více šancí. Na střely vyhráli 31:18. (06:35:19)

59:00

Přesilovka Canucks se blíží ke konci, poslední minuta hry.

58:25

Beauvillier minul branku z bezprostřední blízkosti.

57:56

Markström kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou, sledujeme aktivní hru ze strany Canucks.

57:12

Vyloučení v týmu Calgary Flames:
Jacob Makström – 2 min., podrážení, odpyká Matt Coronato.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:22

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, náskok drží domácí, kteří tento duel podle všeho vyhrají.

55:37

Komerční přestávka, hraje ve středním pásmu přerušená pro přihrávku rukou.

55:02

Sutter to vzal na sebe, dostal se do zajímavé střelecké pozice, ale jeho rána nebyla dost důrazná.

54:00

Tanev to zkoušel individuálně, ale nedokázal se propracovat do výraznější šance.

53:35

Hokejisté Canucks míří za výhrou v tomto zápase, pokračují v dobré hře a drží kotouč daleko od vlastní branky.

52:10

Hraje se především ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč.

51:45

Mnoho zajímavých momentů před jednou či druhou brankou nevidíme. Sledujeme klidnější pasáž hry.

51:14

Komerční přestávka.

50:46

Po zakázaném uvolnění se hra vrací před branku domácích. Hosté se do šance i přes vyhrané buly nedostali.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Sledujeme nyní klidnější pasáž hry.

48:53

23:16, tak vypadá statistika střel na branku, Boesser pálil nepřesně.

48:35

Markström kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

46:28

Backlund ani Weegar nedokázali překonat brankáře soupeře.

45:37

Canucks rozehrávají od své branky, nakonec je z toho jen zakázané uvolnění.

44:49

Buly ve středním pásmu po ofsajdu.

44:10

Markström vůbec nevěděl, kde má kotouč, ale dokázal jej betonem vykopnout.

43:45

Hra je přerušena pro ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu.

43:28

Zadorov se výborně dokázal vrátit a zastavil nebezpečně vypadající šanci soupeře.

42:19

Mnoho příležitostí v úvodu třetiny k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do šance.

40:45

Hra je přerušena pro zakázané uvolnění, hra ve třetině se hodně kouskuje.

40:32

Brock Boesser se dostal ke střele, se kterou si dokázal poradit brankář. Gólman Flames se nyní vyznamenal.

40:01

40:00

39:11

39:11 Phillip Di Giuseppe - 3:1

39:11

Vancouver právě vstřelil branku!
Po chybě obrany Flames se do šance dostal domácí hráč a dokázal prostřelit brankáře. Puk poslal PHILLIP DI GIUSEPPE do horní části branky.

38:45

Andersson se dostal do dobré střelecké pozice, s jeho pokusem si poradil brankář.

38:04

Coronato se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si obrana dokázala poradit poměrně snadno.

37:01

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetině. Více ze hry mají hokejisté Canucks, kteří vedou o jednu branku.

36:39

Calgary se dostalo do střelecké pozice, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit se střelou soupeře.

36:10

36:10

Vancouver rozehrává od své branky, následně je po zákroku brankáře hra přerušená.

35:36

Dostali jsme se do finální fáze hry ve třetině.

35:09

Velmi rychle se domácí celek nastěhoval do útočného pásma. Hronkův pokus nebyl přesný.

34:34

Přesilovku hraje domácí celek, který se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře. Následně Calgary vyhodilo.

33:55

Vyloučení v týmu Vancouver Canucks:
Dryden Hunt – 2 min., nedovolené bránění.

33:55

33:55 Teddy BLUEGER - 2:1

33:55

Domácí celek se po krásné akci dostává do vedení. Po šikovném pasu spoluhráče se prosazuje TEDDY BLUEGER. Asistence: Quinn Hughes.

33:00

15:11, více ze hry mají aktuálně domácí hokejisté, kteří se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře.

32:47

Aman se dostal do dobré střelecké pozice, ale brankáře soupeře neprostřelil.

32:05

Mnoho šancí k vidění není, po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

31:17

Domácí měl velkou šanci, Blueberg byl volný před brankou, ale gólmana nepřekonal. Komerční přestávka.

30:34

12:10, tak vypadá statistika střel na branku, sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit.

29:46

Sutter měl čas na zakončení, ale nedokázal se dobře zorientovat před brankou soupeře.

29:37

Brankář Flames dokázal střelu od modré čáry vyrazit vysoko nad branku, bude se vhazovat před jeho bránou.

28:40

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do pásma.

27:50

Špatná rozehrávka Flames znamená zakázané uvolnění, a proto se hra přesune před branku Calgary.

27:30

Hostující celek hraje aktivně přesilovku, znovu to byl Kadri, kdo zakončoval. Brankář Canucks byl pozorný.

27:00

Kadri to vzal na sebe, s jeho pokusem si Demko snadno dokázal poradit.

26:43

Se střelou od modré čáry si hostující brankář dokázal poradit.

26:14

Brock Boeser – 2 min., držení.

26:14

25:56

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Canucks.

25:00

Přesilovka Canucks končí, domácí hokejisté se do výraznější šance nedostali.

24:01

Domácí Petersson to vzal na sebe, jeho ránu dokázal zastavit brankář. Buly před jeho brankou.

23:24

Demko si dokázal poradit se střelou soupeře, vhazovat se bude před jeho brankou.

23:07

Sledujeme přesilovku Flames, hostující celek se nemůže propracovat stabilněji do útočného pásma.

23:04

Michael Backlund – 2 min., nesportovní chování.

23:04

Na ledě vznikla nepřehledná situace a šarvátka.

22:50

Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

21:22

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou domácích. Flames se do šance nyní dostat nedokázali.

20:57

Hronek se výborně dokázal vrátit před svou branku, a tak zablokoval střelu soupeře.

20:01

Utkání pokračuje dál, sledujeme rychlejší pasáž hry.

20:01

Po první třetině tohoto zápasu platí vyrovnaný stav. Nejprve se prosadili domácí, hosté pak srovnali.

20:00

19:44

Domácí hrají aktivně, ale nyní přišli o útočné pásmo, mnoho času už nezbývá.

18:38

Adam Růžička – 2 min., podrážení.

17:22

Aman to vzal na sebe, jeho rána zápěstím končí vedle branky.

15:18

15:18 Nazem KADRI - 1:1

15:18

Calgary právě vstřelilo branku!
Hostující celek srovnává stav zápasu, díky důrazu na brankovišti dokázal kotouč za brankovou čáru dostat dobře hrající NAZEM KADRI. Asistence: Jonathan Huberdeau a MacKenzie Weegar.

14:54

Po komerční přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme rychlou pasáž hry, která musí bavit domácí fanoušky.

14:40

Joshua to vzal na sebe, z pravé strany pálil na vzdálenější tyč, branku o malý kousek minul.

14:20

Sledujeme už hru pět na pět, vyloučený hráč se vrátil do hry.

13:51

Filip Hronek zakončoval z dobré pozice před brankou, jeho rána o malý kousek minula branku.

12:35

Přesilovku hraje domácí celek, který se rychle usadil v útočném pásmu.

12:15

Coronato – 2 min., vysoká hůl.

10:47

Sharangovič se po pěkné akci dostal do zakončení. S jeho pokusem si dokázal poradit brankář Canucks. Buly před jeho brankou.

10:19

Gólman Flames kryje kotouč poté, co zakončoval Miller z dobré pozice. Komerční přestávka.

10:00

Dostáváme se do poloviny hry ve třetině, domácí se rychle pokoušeli získat útočné pásmo, což se jim podařilo.

09:07

Demko si poradil se střelou soupeře, pak založil akci, ve které pokračovali jeho spoluhráči. Do zakončení se však nedostali.

08:34

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky zde ve Vancouveru bavit.

07:45

Ofsajd Canucks. Hra je přerušená. Komerční přestávka.

07:06

Hunt se dostal do zakončení, brankáře Demka prostřelit nedokázal.

06:13

Canucks vyhazují přes všechny čáry a jejich oslabení pomalu končí.

05:38

Coronato to vzal na sebe, jeho projektil kryje brankář. Bude se vhazovat před jeho brankou.

05:15

Přesilovku hraje hostující celek, ale nemůže se stabilněji usadit v útočném pásmu.

04:02

Carson Soucy – 2 min., hákování.

03:31

Tanev se dostal do dobré střelecké pozice, brankáře soupeře však prostřelit nedokázal

01:09

01:09 Tyle MYERS - 1:0

01:09

První střelou na branku se domácí celek dostává do vedení, prosazuje se ránou ze střední vzdálenosti TYLE MYERS. Asistence: J.T. Miller a Phillip Di Giuseppe.

00:17

Hostující Weegar se dostal do střelecké pozice, ale minul branku soupeře z dobré pozice.

00:01

Vancouver Canucks: Demko- Hughes, Hronek, Cole, Myers, Soucy, Juulsen – Kuzmeno, Petersson, Garland – Di Giuseppe, Miller, Boeser – Joshua, Suter, Beauvillierr – Aman, Blueberg, Studnicka

Calgary Flames: Markström (Vladař) – Weegar, Anderssson, Hanifin, Tanev, Zadorov, Oesterle – Huberdeau, Lindholm, Mangiapane – Sharangovič, Backlund, Coronato – Růžička, Kadri, Dubé – Hunt, Schwindt, Duehr.
Zápas brzy začne.
Calgary Flames odehrálo sedm přípravných zápasů s bilancí 2-2-1-2. Naposledy nestačilo na Edmonton vysoko 2:7. Vancouver odehrál pouze pět přípravných zápasů s bilancí 1-0-1-3, Jedinou výhru má nad Edmontonem 5:2.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Vancouver Canucks a Calgary Flames.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

3:1

Góly a asistencie: 2. Myers (Miller, Giuseppe), 34. Blueger (Hughes), 40. Giuseppe – 16. Kadri (Huberdeau, Weegar)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Hughes, Hronek, Cole, Myers, Soucy, Juulsen – Kuzmenko, Petersson, Garland – Di Giuseppe, Miller, Boeser – Joshua, Suter, Beauvillier – Aman, Blueberg, Studnicka
Tréner: Rick Tocchet

Tréner: Ryan Huska

Rozhodca: Skilliter, Schrader – Murchison, Mahon