4:6

koniec (1:2, 1:1, 2:3)

08.10.2023, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Daniel Fekets (@DFekets) cz

Tipsport: 3.69 4.45 1.72

Skončilo nám přípravné utkání mezi Ottawou a Montrealem. Zápas nabídl zajímavou podívanou, hned několikrát se skóre přenášelo z jedné strany na druhou. Nakonec byl šťastnější Montreal, který zvítězil 6:4. Rozhodující branku zápasu měl na svědomí Cole Caufield.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (03:52:30)

59:32

Zápas se už z obou stran jen dohrává. Montreal drží kotouč ve vlastním pásmu.

59:04

Rozběhla se nám poslední minuta tohoto utkání. Ottawa už nemá síly, aby s tímto duelem něco udělala.

57:58

57:58 Arber XHEKAJ - 4:6

57:58

Montreal právě vstřelil branku!
Montreal vstřelil neuvěřitelně kuriózní branku! Všichni si mysleli, že ARBER XHEKAJ z levého kruhu orazítkoval tyč, ale až opakovaný záběr ukázal, že v síti je díra! Rozhodčí si u videa ověřili, že gól to byl regulérní. 4:6. Asistence: Sean Monahan.

57:42

Cenné sekundy se do útočného pásma vydal šetřit Armia.

57:15

Canadiens ze své aktivity nechtějí polevit. Nyní na ně čeká vhazování v útočném pásmu.

56:30

56:30 Cole CAUFIELD - 4:5

56:30

Bláznivé utkání pokračuje, teď už zase vede Montreal! Suzuki vybojoval puk, přihrál jej Harvey-Pinardovi, který mezi kruhy našel COLEA CAUFIELDA. Ten zamířil naprosto přesně. 4:5. Asistence: Rafaël Harvey-Pinard a Nick Suzuki.

55:23

Velkou rychlost nabral Dach, který obkroužil domácí branku a snažil se zastrčit touš za beton. Sogaard byl však připraven.

53:57

53:57 Sean MONAHAN - 4:4

53:57

Šest minut před koncem třetí třetiny začínáme opět od nuly! Od modré čáry kotouč nahazoval Norlinder, přičemž jej pravděpodobně tečoval zkušený centr SEAN MONAHAN. 4:4. Asistence: Mattias Norlinder a Jordan Harris.

52:59

Monahanovi se předávka na spoluhráče úplně nevyvedla, dopředu tak může naopak Ottawa.

52:19

Na druhé straně kluziště naopak zahrozil Norlinder, jehož ránu vyrazil Sogaard před sebe. Měl štěstí, že dorážka nepřišla.

51:39

Greig vybídl pod sebou najíždějícího Smejkala, který těsně minul bránu. Dnes to snad českému reprezentantovi není souzeno.

51:07

Mathesonovu ránu brankář pokryl, před sebou máme druhou reklamní přestávku v této třetině.

4:6

Góly a asistencie: 2. Kelly (Fizer, Matinpalo), 30. Kubalík (Brännström, Hamonic), 47. Järventie (Bailey, Larsson), 47. Greig – 1. Slafkovský (Matheson), 15. Pezzetta (Evans, Harris), 29. Suzuki (Barron), 54. Monahan (Norlinder, Harris), 57. Caufield (Harvey-Pinard, Suzuki), 58. Xhekaj (Monahan)

Ottawa Senators: Sogaard (Korpisalo) – Hamonic, Brännström, Guenette, Larsson, Matinpalo, Heatherington – Sokolov, Greig, Smejkal – Bailey, Järventie, Kubalík – Fizer, Kastelic, Kelly – MacEwen, Ostapchuk, Imama
Tréner: D.J. Smith

Montreal Canadiens: Montembeault (Primeau) – Lindström, Matheson, Barron, Norlinder, Harris, Xhekaj – Harvey-Pinard, Suzuki, Caufield – Slafkovský, Dach, Newhook – Armia, Monahan, Heineman – Ylönen, Evans, Pezzetta
Tréner: Martin St. Louis

Rozhodca: Furlatt, Rank – Deschamps, Barton