10.10.2023, 19:45 • St. Galler Kantonalbank Arena • 5. kolo • Matyáš Kotlan cz

To je pro dnešek zcela všechno! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (22:03:44)
Statistiky zápasu

Střely na branku – 27:21,Zblokované střely – 2:12,
Zásahy brankářů – 19:23, Vyloučení – 1:4
Utkání 5.kola hlavní fáze Ligy mistrů mezi Rapperswilem a Tapparou je u konce! Ze tří bodů se raduje švýcarský celek. Ten šel díky brankám Dünnera a Moye do brzkého vedení. Ve druhé třetině se po vyrovnaném průběhu branku neviděli. Druhá část byla bohatší. Z kraje třetí třetiny zvyšoval na 3:0 Lammer. Dvěmi rychlými brankami Campera a Liedese se hosté dostali znovu do hry. Jenže jim nevyšel risk bez brankáře a Forrer upravil na konečných 4:2.

59:58

V posledních vteřinách pálil Gian-Marco Wetter. Střela mu nesedla, proto ji chytá Meyer.

59:41

Další střelecký pokus do prázdné branky nevyšel. Zakázané uvolnění.

59:29

Finský tým opět bez brankáře.

59:10

Domácí mohli vstřelit i pátou branku, ale brankář Heljanko kryje nepříjemnou střelu.

58:15

58:15 Sandro FORRER - 4:2

58:15

Rapperswil právě vstřelil branku!
Tappaře risk nevyšel! SANDRO FORRER skvěle vystihl přihrávku hostů. Jeho teče se ještě dotkl jeden z hráčů Tappary. To Forrera nerozhodilo a střelou přes celé kluziště rozvlnil síť prázdné branky. – 4:2.

57:47

Tappara Tampere jde do rizika, protože odvolává svého brankáře.

57:20

Dnešní utkání sleduje 4 071 diváků.

57:20

Oddechový čas pro tým Tappara Tampere.

57:00

Dlouhá přihrávka Witkowskiho míří pouze na hokejky domácích hráčů.

56:30

Petr Čajka šetří vteřinky pro svůj tým, když aktivně napadá finskou rozehrávku.

55:38

Rapperswil je v defenzivní činnosti precizní. První formace Tappary se pokouší dostat do velkého bloku.

54:50

Boje ve středním pásmu jsou masivní. Oba týmy se doslova střídají o puk.

54:08

Nebezpešné nahození Keskinena z velkého úhlu uklidnil zákrokem Meyer.

4:2

Góly a asistencie: 4. Dünner (Gerber), 10. Moy (Norreau), 44. Lammer (Moy, Wetter), 59. Forrer – 49. Camper (Somppi, Halloran), 51. Liedes (Levtchi)

SC Rapperswil-Jona Lakers: Meyer (Stacher) – Vouardoux, Aebischer, Gerber, Noreau, Maier, Baragano, Grossniklaus – Lammer, Wetter, Moy – Forrer, Dünner, Wick – Alge, Čajka, Zangger – Hornecker, Embacher, Kaufmann
Tréner: Stefan Hedlund

Tappara Tampere: Heljanko (Randelin) – Vittasmäki, Kemiläinen, Leskinen, Witkowski, Manninen, Tuulola, Kulonummi – Camper, Somppi, Baptiste – Savinainen, Liedes, Halloran – Puhakka, Keskinen, Halloran – Luoto, Rönni, Granath – Mužík
Tréner: Rikard Grönborg

Rozhodca: Tscherrig (SWI), Štolc (SVK) – Fuchs, Cattaneo (oba SWI)

Diváci: 4 071