3:2

koniec po predl. (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)

11.10.2023, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 11. kolo • Warty (@Warty1992) cz

Tipsport: 1.38 4.97 7.49

Domácí Vsetín nakonec vítězí v prodloužení 3:2 a bere bonusový bod. Branky Valachů zařídili Roman Půček, Erik Hrňa a vítěznou trefu trefil Tomáš Jandus. Hosté ze Znojma se mohli radovat po trefách Radima Matuše a Dominika Tejnora. Pro hosty je bod extremně cenný, pro domácí je to zcela jistě neplánovaná ztráta.

Děkuji za sledování dnešního onlajnu, přeji klidný zbytek večera a u dalších zápasů se budu těšit napočtěnou. (19:56:23)

61:22

61:22 Tomáš JANDUS - 3:2

61:22

Vsetín právě vstřelil branku!
Vsetín se dostal poprvé v prodloužení k puku a hned toho využívá k vítězné trefě. TOMÁŠ JANDUS dostal puk do volného prostoru a překonal Groha v brance Znojma. Bez asistence.

61:09

Poprvé u puku Vsetín.

60:25

Matuš držel puk ve středním pásmu, předal Tejnorovi a střída.

60:10

Bartko drží puk za brankou a rozjíždí akci.

60:01

Ve třetí třetině se podařilo Orlům díky Dominiku Tejnorovi vyrovnat a uvidíme ve Vsetíně prodloužení.

60:00

59:47

Znojmo si odveze z Lapače nečekaný bod.

59:32

Puk Tomáše Svobody skončil na střídačce domácích.

59:17

Vhazováno v obranném pásmu Vsetína.

58:42

Znojmo zachránila tyčka po střele Jonáka.

58:02

Skrumáž v rohu obranného pásma Znojma, Vsetín se snaží o vítěznou trefu. Groh je ale na svém místě a drží naděje na body.

58:00

Začínají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:02

Špaček po návratu na led obtěžuje obranu Vsetína.

56:58

56:15

Střela obránce nevyšla a vyhání domácí zpět do vlastní třetiny.

3:2

Góly a asistencie: 5. Půček (Hrňa, Š. Jenáček), 13. Hrňa (Půček, Hryciow), 62. Jandus – 11. Matuš (T. Svoboda, Bartko), 44. Tejnor (Matuš, Šťovíček)

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Staněk, Larsen, Smetana (A), Ondračka, Hryciow, Š. Jenáček, Petrovický – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Půček, Dědek, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Š. Bláha, Kratochvil, Vaňo.
Tréner: Jiří Weintritt

HC LERAM Orli Znojmo: Groh (Durný) – Bartko, E. Mareš, Remta, Tejnor (A), J. Sedláček, Zukal, Fajmon – T. Svoboda (C), Hruška, Matuš (A) – Beránek, Šťovíček, Karlsson – Špaček, Havlát, Sklenář – Čermák, Kučera, L. Adámek.
Tréner: Václav Baďouček

Rozhodca: Šudoma, Šico – Otáhal, Augusta