Maxa Liga (CZ)

SC Marimex Kolín – VHK ROBE Vsetín

2:3

koniec (0:0, 2:1, 0:2)

14.10.2023, 17:00 • Zimní stadion města Kolín, Kolín • 12. kolo • Vojtěch Červený (@vcervenyy) cz

Tipsport: 3.02 4.27 2.01

Ve třetí třetině byly k vidění dvě branky Vsetína. Nejprve Jan Kern překonal ležícího Soukupa. O tři minuty později po skvělé akci překlopil skóre na stranu Valachů Erik Hrňa. Kolínští hokejisté už gólově zareagovat nedokázali, Vsetín tak veze domů vítězství a tři body k tomu. (19:24:05)

59:59

Ofsajd zastavuje sekundu před koncem hráče Kolína.

59:25

Kolínští v šesti.

58:45

Jakub Soukup se hlásí, tím dává tak najevo, že může být odvolán a Kolínští budou moct jít do 6.

58:17

Pokus Reného Piegla, s ním neměl Patrik Romančík sebemenší problém.

57:03

Nahození od modré čáry přikrývá Romančík a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

56:39

Pokus Rayena Petrovického z místa, kde uspěl ve druhé třetině Matěj Chalupa, avšak s jeho střelou si poradil Soukup

55:53

Markus Kojo vyslal od modré střelu, ta byla ještě před ním ztečována, avšak branku minula.

54:48

Daniels Bērziņš nyní zblokoval střelu od modré.

54:02

Pokus Hampla od levé tyčky pokryl Romančík.

53:56

53:21

Střelu Larsena vyrazil Soukup svými betony.

50:32

Do šance se dostali během oslabení i domácí, Petr Koukal ze zajímavé pozici pálil nepřesně.

2:3

Góly a asistencie: 27. Chalupa, 39. P. Moravec (Š. Němec, Dlouhý) – 31. Larsen (Jandus, Kern), 44. Kern (Jandus, Holec), 47. Hrňa (Půček, Smetana)

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Pinkas, Kolmann (A), Hampl, Š. Němec, Piegl, Naar, J. Šedivý – Dlouhý, Skořepa (A), P. Moravec – Chalupa, Vrhel, Ouřada – Síla, Koukal (C), Pajer – D. Šedivý, Morong, K. Lang.
Tréner: Jan Šťastný

VHK ROBE Vsetín: Romančík (Žukov) – Staněk, Larsen, Smetana (A), Š. Jenáček, Hryciow, Kojo, Petrovický – Jonák, Bērziņš, Rob (A) – Půček, Dědek, Hrňa (C) – Holec, Kern, Jandus – Š. Bláha, Kratochvil, Vaňo.
Tréner: Jiří Weintritt

Rozhodca: Bejček, Micka – Beneš, Maňák