1:3

koniec (0:0, 0:0, 1:3)

18.10.2023, 18:00 • Chrudim, Zimní stadion • 13. kolo • Vít Káňa cz

Tipsport: 2.96 4.34 2.02

Je konec. HC Dynamo Pardubice B doma prohrálo s Baníkem Sokolov poměrem 1:3. Všechny branky padly až ve třetím dějství. V 50. minutě zbavil gólmana Honzíka jeho kouzla Adam Křemen, Dynamo ale stihlo vzápětí srovnat díky dorážce Robina Kaplana. Jenže v 54. minutě chyboval gólman Honzík a jeho minelu potrestal Tomáš Vracovský. Domácí to zkusili s powerplay, jenže do prázdné branky pečetil vítězství Sokolova Štěpán Csamango. (20:12:09)

59:54

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice B:
Robin Kaplan – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov:
František Klejna – 2 min., hrubost.

59:48

Urban to zkoušel z pravého kruhu, touš šel před Hamalčíka. Ten jej nakonec dostal do své moci a pak na ledě propukly emoce.

59:25

Z kotle hostů už zní: "Hoši děkujem."

59:08

Honzík je opět venku z braky. Dynamo hraje powerplay.

58:55

Mikyska poslal touš na Kaplana, ale ten jej na ose hřiště nezachytil.

58:26

Sokolov získal puk na levé straně a dostal jej do střední třetiny.

58:04

Dynamo hraje v pěti bruslařích a ještě to zkouší.

57:33

57:33 Štěpán CSAMANGO - 1:3

57:33

Baník právě vstřelil branku!
ŠTĚPÁN CSAMANGO se dostal na vlastní modré na touš. Puk dostal do střední třetiny a od červené se trefil do prázdné branky Sokolova. Asistence: Daniel Vrdlovec.

57:25

Honzík je na střídačce, Dynamo hraje v šesti bruslařích.

57:25

Oddechový čas pro tým HC Dynamo Pardubice B.

57:22

Tvrdík poslal pěknou zadovku na Kaplana, ten byl na modré. Jenže bomba druhého jmenovaného se do branky Sokolova nevešla.

57:01

Sokolov získal u branky Dynama dobrých patnáct vteřin.

56:43

Sokolov se nakonec osvobodil efektním lobem.

56:24

Puk je na mantinelu za brankou Sokolova už dvacet vteřin.

55:58

Na Žálčíkovo nahození čekali dva hráči Dynama, ale touš se k nim nakonec nedostal.

1:3

Góly a asistencie: 54. Kaplan (Lichtag, J. Mikyska) – 50. Křemen (Šlechta, Osmík), 54. Vracovský (Vrdlovec, Csamango), 58. Csamango (Vrdlovec)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Kadlc) – Švec, Zdráhal (A), Tvrdík, Kubíček, Voženílek, Koudelka, Hebek – Hrníčko, Rákos (C), Žálčík (A) – Urban, Pochobradský, Rouha – Kaplan, J. Mikyska, Lichtag – Paleček, Fiala, Kalužík.
Tréner: Richard Král

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – Rulík, M. Rohan (A), Weinhold, Tureček, Klejna, Mlčák – Kofroň, Kverka (A), Vracovský – Vrdlovec, Csamango, Křemen – T. Rohan (C), Osmík, V. Adamec – D. Novotný, Šlechta.
Tréner: Tomáš Marišks

Rozhodca: Zavřel, Pilný – Maštalíř, Roischel