Anglická Premier League

Newcastle United – Crystal Palace FC

4:0

koniec (3:0)

21.10.2023, 16:00 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • 9. kolo • Jan Šlapáček (@Slapi1) cz

Tipsport: 1.46 4.4 8.35

Tímto se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dnešního dne. (18:03:10)
Newcastle potvrdil roli favorita, vstřelil čtyři góly a vyhrál jednoznačně 4:0. Crystal Palace odehrál velmi špatný první poločas a v tom druhém se nedokázal vrátit do zápasu.
Dnešní utkání sledovalo 52 189 diváků.

90+5

90+4

Domácí si přihrávají na vlastní polovině.

90+3

Nyní se pokračuje ve hře.

90+3

Hra je stále přerušena kvůli ošetřování hostujícího útočníka.

90+1

Édouard ulehl na trávník a trápí ho pravděpodobně křeče.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

89

Newcastle si v poklidu přihrává na útočné polovině, nikam se ale nežene.

87

Střídání v týmu Crystal Palace FC:
ze hřiště odchází Jefferson Lerma, přichází David Ozoh.

87

Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Ward, míč nicméně nasměroval vedle branky.

86

Hosté nakonec zahrávali rohové kopy dva, ani po jednom se k přímému ohrožení branky nedostali.

84

Édouard se opřel do míče, přestřelil zeď a pořádně protáhl brankáře Newcastlu. Ten vyrazil míč na rohový kop.

83

Crystal Palace bude zahrávat přímý kop z velmi dobré pozice.

82

Žádný z týmů se nyní nedokáže prosadit, hra je hodně nepřesná. Zápas se de facto dohrává.

80

Střídání v týmu Newcastle United:
ze hřiště odchází Joelinton, přichází Elliott Anderson.

78

Crystal Palace má v posledních minutách více ze hry a pokouší se vstřelit alespoň čestnou branku.

77

Ze střední vzdálenosti se do míče opřel França a napálil míč vysoko nad branku.

4:0

Góly: 4. Murphy (Trippier), 44. A. Gordon (Murphy), 45+2. Longstaff, 66. C. Wilson (Murphy)

Karty:   39. Longstaff (NEW), 45+5. Trippier (NEW) – 29. Mateta (CRP), 45+5. Édouard (CRP), 60. Mitchell (CRP)

Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 3:14. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:12.

Newcastle United: Pope – Trippier (69. Livramento), Lascelles (C), Schär, Burn – Longstaff, Guimarães (69. Tonali), Joelinton (80. Anderson) – Murphy, C. Wilson (69. Isak), A. Gordon (69. Almirón).
Náhradníci: Dúbravka – Dummett, Targett, Hall.

Tréner: Eddie Howe

Crystal Palace FC: Johnstone – Ward (C), J. Andersen, Guéhi, Mitchell – Lerma (87. Ozoh), C. Doucouré, Hughes (70. França) – Ayew, Mateta (61. Rak-Sakyi), Édouard.
Náhradníci: Matthews – Holding, Clyne, C. Richards, Ahamada, Riedewald.