Tipos Extraliga (SR)

HC MIKRON Nové Zámky – HK Nitra

2:3

po s.n. (0:2) (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)

27.10.2023, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky, Nové Zámky • 13. kolo • Matej Valkár (@matejovnik)

Tipsport: 1.94 4.48 3.08

Z tohto stretnutia je to všetko. Ďakujem za pozornosť a prajem pekný večer. (20:38:56)
Je dobojované. HK Nitra odchádza zo štadióna HC Mikron Nové Zámky s bodom naviac. Hostia vyhrali 3:2 po samostatných nájazdoch, po bezgólovej tretej tretine a predĺžení napokon rozhodol Samuel Buček.

65:00

65:00

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HK Nitra.

Samuel Buček dal gól.

Predĺženie o víťazovi duelu nerozhodlo, nasledujú tak samostatné nájazdy.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:06

Gatesov pokus spoza hráča bol zneškodnený Kantorom, ten zlikvidoval aj tutovku Jacksona.

63:30

Manévre hostí v útočnom pásme úspech nepriniesli, Samuel Buček bol viackrát zablokovaný.

62:08

Obrovskú šancu zahodil Čederle, po pase od Harpera zoči voči Kantorovi netrafil bránku.

61:21

Individuálne to tentokrát skúsil novozámocký útočník Troy Loggins, brankár Libor Kašík však úspešne zakročil.

2:3

Góly a asistencie: 23. Prokeš, 38. Farley (Michnáč, Mamčics) – 19. Gajdoš (Slovák), 22. Hrnka (Slovák, Bubela), rozh. náj. Buček

0:2   Farley (NZM)

HC MIKRON Nové Zámky: Kantor (Ovečka) – Lee, Laurenčík, Ligas, Mamčics, Hatala, Kozák, Ružek – Loggins, Roy, Farley – Michnáč, Prokeš, Mikúš – Števuliak, Ondrušek, Stupka – Fafrák, Barto, Kováč
Tréner: Erik Čaládi

HK Nitra: Kašík (Beržinec) – Cotton, Mezei, Fatul, Gajdoš, Vitaloš, Bača, Valent, Ridzoň – Harper, Gill, Buček – Bubela, Gates, Jackson – Čederle, Hrnka, Griffin – Lacka, Slovák, Okoličány
Tréner: Antonín Stavjaňa

Rozhodca: Goga, Crman – Gegáň, Orolin – Konc

Diváci: 3 046