Španielska LaLiga

Real Betis – RCD Mallorca

2:0

koniec (1:0)

04.11.2023, 16:15 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • 12. kolo • Martin Dokulil cz

Real Betis v dnešním 12. kole vítězí konečným výsledkem 2:0 a potvrdil tak roli favorita v tomto duelu, Mallorca se snažila, ve 32. minutě přišlo vyrovnání na 1:1, ale díky jasnému ofsajdu gól nebyl uznán. Ve 45. minutě dostal druhou žlutou Omar Mascarell a do druhého poločasu tak hosté vstoupili v deseti hráčích v poli. Toho domácí využili a v 65. minutě vsítili druhý bod po pozemní střele Péreze. Real už si míč hlídal a soupeře k ničemu nepustil, zapsal si tak důležité body do tabulky a posunul se na průběžnou 5. pozici. (18:28:16)
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 13:6. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:16.

90+5

90+3

Out má Mallorca na půdě Betisu.

90+2

Real se znovu dostal do další akce, ještě mu tam nabíhal spoluhráč v lepším postavení, ale útočník se rozhodl pro střelu a pálil hodně nad.

90+1

Rozhodčí nastavuje 4. minuty.

90

Z pravé strany o postranní čáry naběhl hráč v červeném, přihrávka nenašla adresáta a výkop od branky bude mít Bravo.

89

Další nedovolený zákrok tentokrát se provinil hráč Betisu. Hosté rozehrávají na své polovině.

87

Ze hřiště odchází Isco a nahrazuje ho Nabil Fekir.

86

Sudí viděl další ostrý zákrok od hostů a píská faul.

84

Ezzalzouli znovu u balonu z velké vzdálenosti zkusil střelu, šlo to hodně nad, výkop od svatyně hostů.

82

Střídání v týmu RCD Mallorca:
ze hřiště odchází Vedat Muriqi, přichází Abdón Prats.

82

Betis znovu kombinoval na půlce soupeře, když už se dostal na dostřel tak hráč v červeném soupeři odebral balón.

80

Faul Betisu na středovém kruhu, rozehrávat budou hosté.

77

Real si vytvořil další příležitost, z pravé strany přišla přihrávka na nabíhajícího útočníka, ten už obešel i vybíhajícího brankáře, ale finální střelu poslal ze strany a míč šel nakonec hodně mimo.