2:0

koniec (0:0, 2:0, 0:0)

05.11.2023, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.68 4.14 2.33

To je je z tohoto zápasu vše. Přeji vám příjemný zbytek víkendu a u dalšího přenosu zase někdy na počtenou. (05:44:06)

3. Jake Oettinger (DAL) 26 zákroků
Domácí už ve třetí třetině žádné drama nedopustili a nakonec jim jejich vybudovaný náskok ze druhé třetiny bohatě stačil. Demko totiž dokázal zastavit veškeré střelecké pokusy Stars a připisuje si tedy čisté konto.

Vancouver Canucks tedy potvrzuje skvělý vstup do sezóny, když na domácím ledě uspěl proti Dallasu Stars, který zdolal poměrem 2:0.

59:46

Po nepřesné střele Robertsona ihned z otočky posílal puk před bránu Seguin, ale ten opět zaletěl přesně do lapačky Demka.

59:39

Robertsonova střela skončila na bránícím Joshuovi a kotouč následně letí až do ochranné sítě.

59:10

Canucks nahodili kotouč do svého útočného pásma.

58:36

Vancouver následně obloukem vyhodil kotouč a Heiskanen jej raději zahrál vysokou holí.

58:31

Robertsonova střela zřejmě nyní trefila vlastního spoluhráče Pavelského.

57:51

Steel velmi chytře posílal kotouč před bránu na teč a puk byl nakonec tečován nad bránu Vancouveru a odrazil se mimo hrací plochu.

57:26

Lundkvist dostal nabito do levého kruhu, avšak jeho rána letěla mimo bránu.

57:08

Domácí hokejisté poslali kotouč přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

56:54

Střela Robertsona jen proletěla kolem brány Vancouveru.

56:18

Vancouveru se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma.

56:06

Stars už to nyní zkusí bez svého brankáře!

56:06

Dallas jen ze středního pásma nahodil kotouč směrem na domácí bránu, kde ho Demko raději schoval do své lapačky.

55:34

Johnston velmi dobře viděl najíždějícího Dadonova, avšak jeho následný pas byl příliš dlouhý.

54:58

Laffertymu se podařilo dostat puk na Garlanda, který na nic nečekal a z levého kruhu ihned vystřelil. Oettinger však byl na svém místě.

2:0

Góly a asistencie: 25. P. Suter (Joshua, Soucy), 36. E. Pettersson (Hronek, Michejev)

Vancouver Canucks: Demko (DeSmith) – Q. Hughes, Hronek, Soucy, Myers, Cole, Friedman – Michejev, E. Pettersson, Kuzmenko – J. Miller, Boeser, Di Giuseppe – Joshua, P. Suter, Garland – Höglander, Beauvillier, Lafferty.
Tréner: Rick Tocchet

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen, R. Suter, Lindell, Lundkvist, Harley, Hakanpää – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Duchene, Seguin – Steel, Cr. Smith, Dellandrea.
Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Beach, Skilliter – Knorr, Nansen