2:3

koniec (0:0, 1:3, 1:0)

11.11.2023, 21:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • Jan Matúš (@honzashepp) cz

Tipsport: 2.59 4.15 2.4

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a u dalšího utkání opět na počtenou. (23:50:18)

3. Matt Duchene (DAL) 1+0
Ve třetí třetině to velmi dlouho vypadalo, že má Dallas utkání zcela pod kontrolou, jenže lehce po polovině třetí části přišla kontaktní branka Winnipegu, kterou nahozením z modré čáry obstaral Dillon a rázem se z utkání stalo velké drama.

Tryskáčům totiž jejich druhá branka dodala potřebné palivo do jejich nádrží a domácí hokejisté se velmi snažili zápas dotáhnout alespoň do prodloužení, avšak Wedgewood už všechny jejich pokusy zastavil.

Dallas Stars tedy nakonec získajívají velmi cenné dva body z ledu Winnipegu Jets, které porážejí poměrem 3:2.

59:59

Morrissey udržel kotouč v útočném pásmu a následně jej křižně přihrál na Connora, jehož pohotová střela zřejmě skončila na některém z hráčů.

59:47

Connor zkusil prostřelit Wedgewooda z celkem velkého úhlu a zřejmě doufal v nějakou dorážku, ale hostující brankář touš utlumil ve své výstroji.

59:35

Faksa se pokusil trefit opuštěnou klec, ale jeho pokus mířil mimo. Dallasu je tedy odpískán další icing.

59:27

Nyní přichází oddechový čas Dallasu.

59:27

Další útočná snaha domácích byla hostujícími hráči zastavena a Seguin pouze poslal kotouč na zakázané uvolnění.

59:05

Dallasu se podařilo vyvézt puk do středního pásma.

58:45

Vyhození Dallasu bylo tečováno, a tak se další icing pískat nebude.

58:37

Hellebuyck tedy míří na svou střídačku.

58:37

Suter z rohu obranného pásma vyhodil puk přes celé kluziště a jelikož se kotouč postavil na hranu, tak nakonec dojel až na zakázané uvolnění.

58:06

DeMelo si nevšiml, že má za sebou Robertsona, který do jeho nahození vložil svou hůl a puk se tedy odrazil do středního pásma.

57:43

Pavelski poslal puk do středního pásma, ale Winnipeg se velmi rychle vrací zpět do své útočné třetiny.

57:16

Iaffalo poslal puk do levého kruhu, kam si najel Morrissey, avšak jeho následnou střelu Wedgewood s přehledem chytá svou lapačkou.

56:29

Kotouč se odrazil na hranici pravého kruhu k volnému Scheifelemu, jehož pohotová střela zaletěla do lapačky Wedgewooda.

56:23

Stars sice vyhráli následné vhazování, jenže kotouč poté míří na zakázané uvolnění.

56:16

Niederreiter dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, odkud poslal puk směrem na Wedgewooda, jenž raději schoval touš do své lapačky.

56:00

Další ofenzivní snaha domácích skončila na útočné modré, kde se Jets dostali do ofsajdu.

55:26

Stars nyní získali nějaký čas ve svém útočném pásmu, kde drželi kotouč za bránou Winnipegu.

55:00

Unaveným hráčům Dallasu se obloukem podařilo vyhodit touš do středního pásma.

54:37

Morrissey během krátké chvíle hned dvakrát střílel z modré čáry a oba jeho pokusy skončily na některém z hráčů Dallasu.

54:08

Hostujícím hokejistům se nevydařil pokus o dlouhou přihrávku a kotouč pouze proletěl přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

53:50

Ehlersova střela ze středu útočného pásma byla Faksou přizvednuta nad bránu Dallasu a kotouč se poté odrazil do ochranné sítě.

53:26

Perfetti se dokázal protáhnout kolem Harleyho, ale tomu následně vypomohl Suter.

53:07

Dallas vyhazuje kotouč ze svého obranného pásma jen za cenu zakázaného uvolnění.

52:43

Po ubráněném oslabení se domácí hned pustili do útoku, kde z modré čáry střílel Morrissey a Wedgewooda jeho pokus ukryl ve své výstroji.

52:20

Nahození Lundkvista se Hellebuyckovi podařilo zastavit a následně se hosté ještě snažili touš dorazit, ale pokus Johnstona zastavil jeden z obránců Jets.

51:22

Domácí mohli v oslabení vyrovnat, když víceméně jeli dva hráči na Wedgewooda, kde Barron nakonec poslal trochu delší přihrávku na Naměstnikova, který už jen mohl touš usměrnit po ledě do nataženého Wedgewooda.

50:55

Tryskáčům se podařilo zastavit další útočnou snahu Stars a kotouč letí přes všechny čáry.

50:29

Hosté sice vyhráli následné vhazování, ale napadání Winnipegu nakonec Stars donutilo k nepřesné přihrávce, která mířila do středního pásma.

50:25

Nicméně Dallasu bude hrát přesilovou hru, protože dvě minuty za hákování dostává Rasmus Kupari (WPG).

50:05

50:05 Brenden DILLON - 2:3

50:05

Winnipeg právě vstřelil branku!
A tak máme zřejmě ještě o drama postaráno. Scheifele poslal kotouč na modrou čáru BRENDANU DILLONOVI, jehož následné nahození trochu překvapivě skončilo až za zády Wedgewooda. Winnipeg se tedy přibližuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Mark Scheifele, Kyle Connor.

49:23

Ehlers nahrál na pravou stranu Naměstnikovovi, který se snažil dostat před Wedgewooda, ale obránce Harley domácího hráče poslal do klece Dallasu.

48:52

48:52 Duchene orazítkoval brankovou konstrukci.

48:52

Marchment skvěle vystihl domácí rozehrávku a ihned poslal kotouč do slotu, kde byl zcela volný Duchene, jehož svižná střela skončila na spojnici domácí klece.

48:33

Dallasu se následně nepodařilo udržet puk ve svém útočném pásmu, a tak se hosté dostali do ofsajdu.

48:25

Po delší době musí nějakou střelu řešit i Hellebuyck, jehož z pravé strany otestoval Robertson a kotouč trochu překvapivě vyplul za domácí bránu.

47:30

Domácí jeli hned v pěti proti dvěma, kde nakonec Lowry nahrál do slotu Pionkovi, jehož střelu Wedgewood zcela nekontroloval, a tak se ještě o dorážky pokoušel Niederreiter, ale hostující brankář nakonec schoval puk pod svou lapačku.

46:44

Niederreiter z modré čáry poslal spíš hodně velký lob a Wedgewood si víceméně zahrál na baseballistu, jelikož jen padající puk chytil do své lapačky.

46:07

Samberg dostal přihrávku na levou stranu útočného pásma, kde se hned pokoušel touš usměrnit do hostující klece a Wedgewood musel zasáhnout svým betonem.

45:23

Ehlers dostal vcelku velký prostor na levé straně, kde se tedy nakonec odhodlal k střele směřující do bližší šibenice, ale Wedgewood byl u své tyče připravený.

44:36

Parádní práci nyní předvedl Faksa, jenž vytlačil Connora k modré čáře, kde domácímu hráči vysekl touš do středního pásma.

43:51

Další ofenzivní snaha Dallasu skončila na útočné modré, kde se hostující hokejisté dostali do ofsajdu.

43:18

Už při plném počtu hráčů se do útoku dostal Duchene, jenž se prodral k bekhendovému zakončení, které však Hellebuyck kryje.

42:56

Až nyní se domácím podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma a domácí tohle oslabení doslova zázrakem přežili bez inkasované branky.

42:38

Heiskanenova střela byla ztečována nad bránu Winnipegu.

42:12

Robertsonovi se podařilo před brankoviště přihrát Hintzovi, ale Hellebuyck se stihl přesunout a střelu finského útočníka vyrazil.

41:54

Barronovi se podařilo protlačit puk do středního pásma.

41:15

Benn přihrál kotouč na střed útočného pásma Heiskanenovi, jehož střelu Hellebuyck vyrazil a poradil si i s následnou dorážkou Pavelského.

41:04

Josh Morrissey (WPG) hodně nešikovně podrazil projíždějícího Hintze a za své počínání dostává dvě minuty, ikdyž se mu to rozhodně nelíbí.

40:37

Benn pouze odevzdal puk za bránu Winnipegu a hostující hokejisté následně odcházejí střídat.

40:14

Winnipeg zahajuje třetinu třetinu vyhozením kotouče na zakázané uvolnění.

40:01

Statistiky po druhé třetině

Střely na bránu: 17:22
Zblokované střely: 10:6
Hity: 10:5
Vyhraná vhazování: 13:25
Tak po první bezbrankové třetině nám to velmi nahradila druhá část, ve které jsme mohli vidět hned čtyři góly. Vše otevřeli hosté z Dallasu, které poslal do vedení Harley. Stars se následně prosadili ve vlastním oslabení, ve kterém se trefil Johnston.

Winnipegu se vzápětí podařilo vstřelit kontaktní branku, jelikož střelu Ehlerse vyrazil Wedgewood příhodně pro Perfettiho. Nicméně poslední slovo měli ve druhé třetině opět hosté, kteří v poslední vteřině využili svou přesilovou hru zásluhou Duchena.

Do závěrečné třetiny tedy bude Dallas vstupovat s dvoubrankovým polštářem.

40:00

39:33

Smith nahrál kotouč na modrou Suterovi, jehož následné nahození bylo tečováno a puk jen proletěl kolem brány Winnipegu.

38:28

Domácí využili toho, že Stars zrovna střídali a v útočném pásmu byli ve čtyřech proti dvěma, ale Duchene se parádně vrátil a zezadu obral o kotouč jednoho z domácích hráčů.

37:42

Scheifelemu se podařilo dostat puk před bránu Dallasu na Connora, avšak domácí útočník z bezprostřední blízkosti Wedgewooda nepřekonal.

37:01

Po chybě v domácí rozehrávce se k puku dostal Harley, jenž si to namířil až do slotu a jeho pohotová střela míří do lapačky Hellebuycka.

36:40

Barron vyzkoušel své střelecké štěstí od levého mantinelu a jeho pokus jen zaletěl do výstroje hostujícího brankáře.

36:11

Kupari se pokoušel vystřelit z pravého kruhu, jenže jeho střela skončila hned na prvním bránícím hráči Dallasu.

35:44

Kotouč se ještě dostal na modrou čáru, odkud vystřelil Heiskanen a puk zaletěl přesně do lapačky Hellebuycka.

35:33

Craig Smith ve středním pásmu sebral přihrávku domácích a ihned si to namířil do útoku, kde však byla jeho střela zblokována za bránu Winnipegu.

34:28

Stars se následně vydali do útoku, kde Dadonov dostal hodně prostoru na levé straně a místo střely volil přihrávku mezi kruhy na Johnstona, jehož střelu však Hellebuyck dokázal vyrazit.

34:08

Niederreiter vystřelil kotouč z modré čáry a jeho střela skončila na některém z bránících hráčů Dallasu.

33:08

Stars se pokusili o dlouhou rozehrávku, když se za pukem hnal Hintz, ale domácí obraně nakonec vypomohl Hellebuyck.

31:58

31:58 Matt DUCHENE - 1:3

31:58

Dallas právě vstřelil branku!
Stars využívají přesilovou hru v poslední možné vteřině! Kotouč se dostal za bránu Winnipegu k Dadonovi, jenž ho přihrál Johnstonovi, který znova zajel za bránu Hellebuycka a ihned zpoza první tyče přihrál na hůl volného MATTA DUCHENA, a ten okamžitou střelou přidává třetí branku Stars. Asistence: Wyatt Johnston, Jevgenij Dadonov.

31:12

Domácím se podařilo získat puk v rohu obranného pásma a Naměstnikov jej následně vyhodil.

30:56

Heiskanenovu střelu vyrazil Hellebuyck jen před sebe, kde se k dorážce dostal Hintz, ale touš míří mimo.

30:08

Hintzova střela skončila hned na bránícím Lowrym, jenž poté vyhodil puk z obranného pásma Winnipegu.

29:58

Hostující hokejisté si zahrají svou druhou přesilovou hru, protože dvě minuty za podrážení dostává Brenden Dillon (WPG).

29:44

Connorovi ujel kotouč z jeho hole a doklouzal se až k hostujícímu se brankáři, jenž ho raději schoval pod svou lapačku.

29:04

Morrissey vyslal z modré čáry své nahození, které zaletělo přesně do lapačky Wedgewooda.

28:58

Dallasu se nevydařila útočná rozehrávka, protože kotouč míří přes celé kluziště na zakázané uvolnění.

28:28

28:28 Cole PERFETTI - 1:2

28:28

Jets snižují na rozdíl jediné branky! Naměsnikov zavezl touš do útočného pásma, kde ho přihrál na pravou stranu Ehlersovi, jehož střelu Wedgewood pouze vyrazil k zcela volnému COLE PERFETTIMU, jenž už se do zcela odkryté brány nemýlil. Asistence: Nikolaj Ehelrs, Vladislav Naměstnikov.

27:58

Scheifele se zpoza hostující klece snažil najít Connora, ale tento pas se hostujícím hráčům podařilo zastavit.

26:57

Harley se pokoušel poslat touš před bránu Winnipegu, kde se však od některých bruslí odrazil až do středního pásma.

26:20

V samotném závěru oslabení se ještě do útoku vydal Hintz, který zkoušel Hellebuycka překonat z velkého úhlu, ale touš se jen odrazil od domácího brankáře.

26:07

Dallas ještě jednou vyhazuje puk ze svého obranného pásma.

25:45

Hostující hokejisté zahráli kotouč vysokou holí, takže je hra přerušena a vhazovat se bude v obranné třetině Stars.

25:20

25:20 Wyatt JOHNSTON - 0:2

25:20

Stars se prosazují ve vlastním oslabení! WYATT JOHNSTON na útočné modré obral o kotouč Perfettiho a následně si to hned zamířil k domácí bráně, kde ještě mohl přihrávat Bennovi, ale nakonec volil střelu na bližší tyč, která nakonec byla úspěšná. Bez asistence.

25:02

Stars zvládli souboj u mantinelu a touš se poté odrazil k Lindellovi, jenž ho po prknech poslal přes celé kluziště.

24:39

Další vhazování už patřilo Faksovi a Dallas následně dostal touš mimo své obranné pásmo.

24:29

Connorova střela z pravého kruhu byla přizvednuta nad bránu Dallasu a touš se poté odrazil mimo hrací plochu.

24:19

Nils Lundkvist (DAL) je už třetím hráčem Dallasu, který míří na trestnou lavici, kde si odsedí dvě minuty za sekání.

24:16

Ehlers vyslal z modré čáry velmi snadné nahození směrem na hostujícího brankáře, které Wedgewood bez větších potíží schoval pod svou lapačku.

23:44

Heiskanen získal puk za bránou Dallasu a následně ho jen poslal do středního pásma na Benna, jenž však přihrávku nezpracoval.

22:13

22:13 Thomas HARLEY - 0:1

22:13

Stars otevírají skóre tohoto utkání! Robertsonovu střelu Hellebuyck nedokázal udržet ve své výstroji a hostům se jej zpod domácího brankáře podařilo vydolovat směrem k Suterovi, jenž ihned přihrál THOMASI HARLEYMU, jehož okamžitá střela míří do odkryté domácí klece. Asistence: Ryan Suter.

21:49

Ani tato přesilová hra tedy brankou neskončila, a tak jsou Stars kompletní.

21:26

Ehlers poslal kotouč před bránu Dallasu, kde Niederreiter nezvládl souboj s Heiskanenem a finský obránce následně přistrčil touš pod lapačku Wedgewooda.

20:44

Hostující hokejisté se dostali do protiútoku ve vlastním oslabení, které řešil Hintz přímou střelou, jenž zaletěla do výstroje Hellebuycka.

20:01

Statistiky po první třetině

Střely na bránu: 10:9
Zblokované střely: 6:3
Hity: 7:2
Vyhraná vhazování: 5:13
První třetina mezi Winnipegem a Dallasem nám bohužel žádnou branku nepřinesla. Oba celky si v úvodních dvaceti minutách vyzkoušely jednu přesilovou hru, jenže ani jedna příliš dobře nevypadala.

Zřejmě největší šanci měl na své holi domácí Perfetti, který jel sám na Wedgewooda, avšak jeho bekhendové zakončení orazítkovalo spojnici hostující klece. Do druhé třetiny půjdou domácí hokejisté s přesilovou hrou.

20:00

19:54

Morrissey se ještě pokusil o střelu od modré čáry, ale jeho rána skončila na bránícím Bennovi.

19:48

V závěru první třetiny je na trestnou lavici poslán Jani Hakanpää (DAL), jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

19:14

Scheifele se hnal do rychlého protiútoku, který musel řešit střelou z pravého kruhu, která skončila ve výstroji hostujícího brankáře.

18:12

Niederreiter zkoušel střílet z poměrně velké vzdálenosti a ani z touto střelou neměl Wedgewood žádný problém.

17:44

Kotouč se ze středního pásma dostal až na hostující střídačku, a tak musí být hra přerušena.

17:18

Ehlers dokázal najít křižným pasem volného Perfettiho, jenže proti domácímu střelci si velmi dobře vyjel Wedgewood a díky tomu jeho střelu vyrazil.

16:07

Duchene se zpoza domácí brány pokoušel najít Marchmenta, avšak tento pas si obrana Winnipegu pohlídala a touš míří až do středního pásma.

15:14

Seguin se z pravé strany pokoušel trefit do bližší šibenice, avšak jeho střelu se Hellebuyckovi podařilo vyrazit.

14:55

Hintz poslal kotouč na modrou Harleymu, jehož následné nahození jen proletělo kolem brány Winnipegu.

14:10

Appleton dokázal dostat puk na levou stranu k Dillonovi, jehož střelu Wedgewood vyrazil vedle sebe, kde se k dorážce tlačil Lowry, avšak ta neměla potřebnou razanci, takže touš pouze doklouzal pod lapačku hostujícího brankáře.

13:38

Ani Winnipeg tedy svou úvodní přesilovou hru nevyužil, a tak pokračujeme za bezbrankového stavu.

13:19

Morrissey vyslal svou ránu z modré čáry a Wedgewood následně touš vyrazil příhodně pro Benna, který jej vyhodil přes všechny čáry.

12:28

Winnipegu nevyšla ani další přesilovková snaha. Pionk tedy opět musí pro puk ke svému brankáři.

12:06

Hakanpää zastavil přihrávku domácích a kotouč opět letí z obranného pásma Stars.

11:42

Dallas začíná své oslabení vyhraným vhazováním a Lindell následně vyhazuje touš přes všechny čáry.

11:38

Winnipeg si zahraje svou první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za sekání dostává Mason Marchment (DAL).

10:38

Hra se následně přelila na druhou stranu, kde z levé strany vystřelil schovanou střelu Appleton a touš zaletěl do výstroje Wedgewooda.

10:25

Heiskanen si s pukem najel do pravého kruhu, kde však byla jeho střela zblokována za domácí klec.

09:23

Dallasu nevyšel vstup do útočného pásma, když byla jejich akce zastavena hvizdem čárového rozhodčího, jenž viděl ofsajd Stars.

09:04

Niederreiter vyslal svou navštívenku z levého kruhu, která směřovala přesně do připraveného Wedgewooda.

08:40

08:40 Perfettiho úniku skončil na brankové konstrukci.

08:40

Domácí se dostali do samostatného úniku, když Ehlers vyslal Perfettiho, jehož klička do bekhendu směřovala do spojnice hostující klece a následně se touš odrazil do ochranné sítě.

08:13

Suter posunul kotouč do pravého kruhu Hintzovi, jehož střelu však svou holí přizvedl Morrissey do ochranné sítě.

07:46

Winnipeg byl pod menším tlakem čtvrté formace Dallasu a domácí hokejisté se nakonec osvobozují jen za cenu icingu.

07:07

Po špatné rozehrávce domácích se k puku dostal Benn, jenž křižně nahrál Dadonovi, jehož pohotovou střelu však Hellebuyck ukryl ve své výstroji.

06:52

Až v samotném závěru přesilové hry se hosté konečně dostali k nějakému střeleckému zakončení, které z pravého kruhu vyslal Duchene a Hellebuyck zasahuje svou lapačkou. Následuje komerční přestávka.

06:20

Seguin zavezl puk do útočného pásma, jenže jeho zpětná přihrávka na modrou nenašla Lundkvista.

05:59

Jets se opět osvobozují ze svého obranného pásma.

05:37

Ani další snaha Dallasu k ničemu nevedla, protože přihrávka Pavelského směřovala k hráčům Winnipegu.

05:02

Robertsonova přihrávka na Benna byla zastavena a domácím se následně podařilo vyhodit touš přes všechny čáry.

04:50

Stars budou hrát první přesilovou hru v utkání, protože dvě minuty za podrážení dostává Dylan DeMelo (WPG).

04:42

Ehlers dostal přihrávku na střed útočného pásma, jenže jeho následná střela skončila hned na prvním bránícím hráči Dallasu.

04:10

Hostující hokejisté zatlačili na domácí rozehrávku a Jets pouze následně poslali puk na zakázané uvolnění.

03:23

Lowry posunul touš do středu na Appletona, jehož následná střela letí kolem brány Stars.

02:27

Craig Smith se pokoušel prostřelit domácího brankáře střelou z velkého úhlu, avšak Hellebuyck byl u své tyče připravený.

02:08

Domácím se nevydařil přechod do útočného pásma, jelikož se na útočné modré dostali do ofsajdu.

01:32

Stars vybojovali puk za bránou Winnipegu, odkud Marchment nahrál Duchenovi, jenž však z bezprostřední blízkosti trefil Hellebuycka.

01:02

Connor velmi dobře poslal rychlou přihrávku na Iaffala, jenž touš pouze tečoval, ale nakonec letěl mimo bránu Dallasu.

00:21

Appleton se z pravé strany pokoušel poslat kotouč před bránu Dallasu, ale obrana hostí touš odpálila do středního pásma.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele, Iafallo – Perfetti, Naměstnikov, Ehlers – Niederreiter, Lowry, Appleton – M. Barron, D. Gustafsson, Kupari.
Trenér: Rick Bowness

Dallas Stars: Wedgewood (Oettinger) – Heiskanen, R. Suter, Lundkvist, Harley, Lindell, Hakanpää – J. Robertson, Hintz, Pavelski – Benn, W. Johnston, Dadonov – Marchment, Duchene, Seguin – Cr. Smith, Faksa, Steel.
Trenér: Peter DeBoer

Rozhodčí: Sandlak, Nicholson – Jackson, Berg.
Dallas Stars
(8-3-1)

Tým z Texasu zatím v ročníku 23/24 potvrzuje očekávání a hned od jeho začátku se Stars pohybují v horních patrech tabulky. Velmi dobře se jeví akvizice Matta Duchena, jenž ještě více oživil už tak silnou ofenzívu tohoto týmu.

Pro Dallas to bude teprve druhý zápas proti některému z týmů Centrální divize. Stars se totiž hned v úvodním utkání střetli se St. Loius a od té doby se jim žádný jiný tým z jejich divize nepostavil. Svůj deficit však rychle doženou, protože soubojem s Winnipegem jim startuje čtyřzápasové série proti divizním soupeřům, jelikož se poté ještě utkají s Minnesotou, Arizonou a vše uzavřou velkou bitvou s Coloradem.

Poslední zápasy

Columbus Blue Jackets – Dallas Stars 2:5
Dallas Stars – Boston Bruins 2:3
Vancouver CanucksDallas Stars 2:0
Winnipeg Jets
(7-4-2)

Tryskáči zažívají velmi vydařený vstup do nového ročníku. Tryskáči totiž zatím velmi drží krok s velkými favority Centrální divize Coloradem a Dallasem, který jsou bodově doslova v patách.

Winnipeg navíc v posledních třech zápasech zvládl tři utkání proti divizním soupeřům, jelikož si svěřenci Ricka Bownesse postupně poradili s Arizonou, St. Louis a Nashvillem. Tuto sérii výher proti týmům ze své divize by tedy určitě rádi prodloužili i proti silnějšímu Dallasu.

Winnipeg Jets – Nashville Predators 6:3
St. Louis Blues – Winnipeg Jets 2:5
Arizona Coyotes – Winnipeg Jets 3:5
Vítám vás u jednoho z prvních zápasů sobotního programu NHL, který pro nás evropské fanoušky startuje ve velmi příhodnou hodinu. Divizní souboj mezi Winnipegem Jets a Dallasem Stars totiž má naplánované úvodní vhazování už na devátou hodinu večerní.

Že v tomto duelu půjde o hodně odpovídá i tabulkové postavení obou celků. Hostující Stars zatím vévodí Centrální divizi, jenže na svého kanadského soka mají pouze jednobodový náskok, který by tedy Jets případnou výhrou otočili ve svůj prospěch.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

2:3

Góly a asistencie: 29. Perfetti (Ehlers, Namestnikov), 51. Dillon (Scheifele, Connor) – 23. Harley (R. Suter), 26. W. Johnston, 32. Duchene (W. Johnston, Dadonov)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Samberg, Schmidt – Connor, Scheifele, Iafallo – Perfetti, Namestnikov, Ehlers – Niederreiter, Lowry, Appleton – M. Barron, D. Gustafsson, Kupari.
Tréner: Rick Bowness

Tréner: Peter DeBoer

Rozhodca: Sandlak, Nicholson – Jackson, Berg

Diváci: 12 420