Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (05:03:36)
Střely na bránu: 36 – 26 | Přesilová hra: 1/4 – 1/2 | Trestné minuty: 4 – 8

Jake Oettinger (DAL) – 23 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,5 %, odchytal 60:42
Karel Vejmelka (ARI) – 32 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,9 %, odchytal 60:42

Radek Faksa (DAL) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 12:57

Tři hvězdy utkání
1. Matt Duchene (DAL) 1+1
2. Tyler Seguin (DAL) 1+1
3. Lawson Crouse (ARI) 1+0
Čtvrtou výhrou v řadě si Dallas upevnil třetí místo v Západní konferenci a první v Centrální divizi. Devátá Arizona naopak pokračuje v pravidelném střídání výher a porážek, byť i ona může být za bod z ledu těžkého soupeře docela ráda.
Clayton Keller v šesté minutě otevřel skóre z prvního zakončení Arizony. Ta se střelami šetřila i v dalším průběhu a kvůli trefám Finů Lindella a Hintze začala od 30. minuty prohrávat. Stars si těsný náskok bezpečně hlídali. Komplikace nastaly až v padesáté minutě faulem Sutera. Zucker v přesilovce vyrovnal na 2:2 a za další dvě minuty později už Coyotes vedli proměněným brejkem Crouse. Dallas odpověděl velmi rychle a zápas ještě otočil. Duchene vytvořil gólový únik pro Seguina a stejní dva hráči si úspěšnou spolupráci zopakovali i na začátku prodloužení.

60:42

60:42 Matt DUCHENE - 4:3

60:42

Dallas právě vstřelil branku!
Tyler Seguin vyšťoural puk ve středním pásmu a rozjel se směrem do pravého kruhu. Přes padajícího Mosera dovedl puk na hokejku MATTA DUCHENEA a ten dal razítko na svůj skvělý výkon relativně snadným uklizením puku za přesouvajícího se Vejmelku. Asistence: Tyler Seguin.

60:25

Clayton Keller se přesunul z pravého mantinelu k levému kruhu. Oettinger měl co dělat, aby křížnou střelu lapačkou aspoň vyrazil.

60:01

60:00

59:59

Arizona málem přišla o bod! Robertsonovu střelu Vejmelka zaregistroval na poslední chvíli. Vkleče ji vyrazil a pak za něj prošla Pavelskiho dorážka z nulového úhlu, jež se zastavila o tyčku.

59:48

Roope Hintz byl v ofsajdu, když Marchment překročil s pukem útočnou modrou čáru. Zajímavý brejk tak končí přerušením.

59:08

Wyatt Johnston se natáhl za Mosera, aby tečoval nahození Lindella. Učeň Joea Pavelskiho rozvlnil jen ochrannou síť.

58:49

Díky vyhranému buly Stars okamžitě rozjeli kombinaci u modré čáry. Lindell to opět vzal na sebe a Kojotům se ulevilo se zákrokem Vejmelky, jenž zabezpečil kotouč před dorážkou.

58:43

Souboj Lindella s Vejmelkou vyústil v sebevědomý zákrok lapačkou. Tato část Čechovy výstroje je ve třetí třetině hodně zatížena.

57:43

Karel Vejmelka poslal puk do ochranné sítě. Bylo to s tečí rohového plexiskla, takže hlavní rozhodčí trestat nebudou.

56:54

Hintz znovu pronikl do hostující obrany. Robertson mu puk možná vracel střílenou přihrávkou, ale na to již dokázal Vejmelka zareagovat.

56:38

56:38 Tyler SEGUIN - 3:3

4:3

Góly a asistencie: 18. Lindell (Lundkvist, Pavelski), 30. Hintz (Heiskanen, J. Robertson), 57. Seguin (Duchene, R. Suter), 61. Duchene (Seguin) – 6. Keller (Hayton), 53. Zucker (Maccelli, Moser), 55. Crouse (Durzi)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – Heiskanen (A), R. Suter, Lundkvist, Lindell, Hakanpää, Hanley – Pavelski (A), Hintz, J. Robertson – Dadonov, W. Johnston, Benn (C) – Seguin, Duchene, Marchment – Dellandrea, Faksa, Cr. Smith.
Tréner: Peter DeBoer

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – Durzi, Moser, Dumba, Välimäki, J. Brown, Stecher – Schmaltz (A), Hayton, Keller (A) – Crouse (A), Bjugstad, Maccelli – Zucker, L. Cooley, Carcone – Boyd, Kerfoot, O'Brien.
Tréner: André Tourigny

Rozhodca: Luxmore, Skilliter – O´Quinn, Shewchyk

Diváci: 18 532