Kvalifikácia ME

Bulharsko – Maďarsko

2:2

koniec (1:1)

16.11.2023, 18:00 • Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofie (BUL) • Skupina G • Matěj Skula cz

Tipsport: 5.83 3.58 1.69

86

Kartonek žluté barvy vidí také střídající útočník Aleksandar Kolev.

81

Živo Atanasov dohrál Nagyho a vidí v ruce hlavního sudího žlutou kartu.

57

57. Kerkez byl vyloučen za faul v útočném vápně

57

Kerkez se velmi dobře dostal kolem několika hráčů soupeře, avšak následně mu balon trochu odskočil a on jej chtěl ještě trefit skluzem. Kromě balonu však trefil také nohy obránce Petkova a protože za tento zákrok viděl žlutou kartu, v součtu s napomínáním z prvního poločasu dostává také červenou kartu.

44

Miloš Kerkez teď až příliš přihrál svůj pád v pokutovém území a vidí za simulaci žlutou kartu.

42

Žlutá karta pro tým Maďarsko (Endre Botka).

36

36. Červená karta po 2. žluté pro Antova

36

Valentin Antov zbytečně dohrál ve středu hřiště Ádáma a protože už jednu žlutou kartu viděl, dostává v 36. minutě po druhém žlutém napomínání červený kartonek!

8

Valentin Antov se u vlastního pokutového území ohnal rukou po Szoboszlaiovi a vidí brzkou žlutou kartu.

2:2

Góly: 24. Delev (Despodov), 78. Despodov (pen.) – 10. Ádám (Szoboszlai), 90+7. A. Petkov (Szoboszlai) (vla.)

Karty:   8. Antov (BUL), 81. Atanasov (BUL), 86. Kolev (BUL) – 42. Botka (HUN), 44. Kerkez (HUN)   36. Antov (BUL) – 57. Kerkez (HUN)

Držení míče: 46 % : 54 %.
Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 1:10. Rohy: 0:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 14:14.

Bulharsko: Naumov – V. Popov, A. Petkov, Antov, Nedjalkov – F. Krastev, Čočev (43. Atanasov), Grujev – Despodov (C) (83. Rusev), Minčev (72. Kolev), Delev (83. Ivanov).
Náhradníci: Mitov, Djulgerov – S. Petrov, Jankov, Turicov, I. Iliev, Ivanov, Ljaskov.

Tréner: Ilian Iliev

Maďarsko: Dibusz – Botka (82. Kalmár), Á. Lang, A. Szalai – Négo (82. Gazdag), Á. Nagy, Szoboszlai (C), Styles, Kerkez – Ádám (74. Németh), Csoboth (59. Z. Nagy).
Náhradníci: Demjén, Szappanos – Mocsi, Balogh, G. Szalai, Bolla, Horváth, Kata.

Tréner: Marco Rossi

Rozhodca: Stefanski – Golis, Obukowicz