3:4

koniec (3:0, 0:2, 0:2)

22.11.2023, 18:00 • Zimný štadión Trebišov • 18. kolo • Ivan Harčár

Tipsport: 2.92 4.31 1.88

V Trebišove majú nad čím rozmýšľať. Mužstvo trénera Dušana Kobeľu vstúpilo do zápasu svižne a Záhorákov zničilo tromi gólmi. Tí sa ale otriasli a predviedli parádny obrat, ktorý im prináša plný trojbodový zisk. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (20:22:33)

58:22

Vylúčenie v tíme HK STEEL TEAM Trebišov:
Matis – 2 min., nešportové správanie,
Stripai – 2 min., faul lakťom.

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty tretej tretiny.

58:00

Trebišov hrá s piatimi hráčmi.

56:00

Stripai – 2 min., krosček.

53:01

Skalica dala gól! Z ničoho nič sa Skaličania ujímajú vedenia. Skvelú prácu odviedol kapitán Jurík, ale to správne vyvrcholenie priniesol z uhla VLADIMÍR VYBIRAL. Zemplínčania boli úplne rozháraní v defenzíve. Asistencia: Juraj Jurík.

52:13

Hra sa úplne vyrovnala. Šance neprichádzajú a zdá sa, že nás čaká nesmierne vyrovnaný priebeh tretej tretiny.

48:45

47:03

Dvaja Spišiaci v trebišovskom drese mali priestor ohroziť Bernáta. Grochovu nahrávku však zmaril jeden z hostí korčuľou. Hamráček musel ísť zabojovať o puk.

46:45

hráčska lavica Trebišov – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

46:45

Zemplínčania doplácajú na technický priestupok. Je po domácej presilovke.

46:09

Hamráčka našli Trebišovčania nachystaného medzi kruhmi. Bolo to okaté, ale nikto z hostí mu nezabránil v strieľaní, hoci to bol veľmi zlý pokus.

45:25

Vylúčenie v tíme HK Skalica:
Bernát – 2 min., zdržiavanie hry / posunutá bránka.

44:01

43:11

Branislav Kotvan aj jeho spoluhráči dvíhali ruky nad hlavu! Glosárovi pomohla ľavá žŕdka!

42:24

Hostia už prehnane veľa kombinovali a išli doslova na krásu. Šikovnosť ukázal Danielčák, ktorý zozadu čisto odzbrojil Skaličana, ktorý chcel vypáliť.

41:26

Skalica dala gól! Záhoráci sú späť! Hujsa nahodil puk do skrumáže medzi kruhmi a LUKÁŠ KUBA rozvlniť sieť trebišovskej brány. Asistencie: Martin Hujsa a Ondrej Janík.

40:59

Trebišov hrá so štyrmi hráčmi.

40:01

Hamráček – 2 min., krosček + 2 min., nešportové správanie.

40:01

Tretia tretina sa začne o 19:45.
Podľa všetkého sa bude vylučovať na začiatku tretej tretiny. Lukáš Hamráček uštedril zbytočný krosček Jurajovi Juríkovi v strednom pásme už po ukončení druhej časti hry. Čo sa týka skóre, Skalica výrazne zabrala a bola odmenená dvomi strelenými gólmi.

40:00

39:00

Prebieha posledná minúta druhej tretiny.

38:59

Matúš Paločko – 2 min., Pád pod nohy.

36:40

Skalica hrá s piatimi hráčmi.

35:09

Obdržálek vyslal dopredu Martina Hujsu! 44-ročný matador poslal bekhend, ktorý trochu dostal z rovnováhy Glosára, no domácim nehrozil vyrovnávajúci gól súpera!

34:40

Šátek – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku.

34:31

Zakázané uvoľnenie Skalice. Vzniklo to po veľmi dobrom striedaní východniarov, ktorí sa pomaly preberajú a vracajú k hre z úvodnej tretiny.

33:53

Ondrej Janík sa prezentoval kvalitným streleckým pokusom, ktorý letel okolo Glosárovej hlavy.

33:08

32:59

Adam Varga zblízka predčasne neukončil presilovku Zemplínčanov! Bernát sa zahnal lapačkou a bol úspešný!

31:08

Věntus – 2 min., podrazenie.

31:08

Dominik Šimčák vo veľkej šanci vrátiť Trebišovu dvojgólové vedenie! Trebišovský útočník bol nakoniec obeťou Věntusa, ktorý sa pôjde schladiť na dve minúty!

29:51

Skalica dala gól! Toto je výborná tretina pre Skalicu. Hostia po prespatom vstupe korigujú stav a dramatizujú stretnutie včas. MICHAL ŠÁTEK našiel recept na brankára Glosára. Asistencia: Denis Kadlečík.

28:31

27:49

Na gól si brúsil zuby Tim Danielčák, ktorého pohodlne do strely pustil nedôrazne brániaci skúsený hráč Škápik. Bernát to vyriešil zákrokom.

27:28

27:03

Skalica hrá so štyrmi hráčmi.

26:31

A. Varga – 2 min., sekanie.

26:11

Obdržálek bol medzi dvomi hráčmi Trebišova. Správny ťah hokejkou oslobodzuje oslabených Záhorákov.

25:28

D. Kadlečík – 2 min., nedovolené bránenie.

25:12

Bernát bol v tejto chvíli na mieste. Hamráček si ani nedal príliš veľa práce, aby lepšie zakončoval. Jednoducho vyslal ranu z prvej, ktorá skončila pri hosťujúcom brankárovi.

25:03

J. Jurík – 2 min., sekanie.

24:26

Mohla sa zrodiť kombinácia dvoch proti jednému. Adamovi Vargovi patrila pravá strana v predbránkovom priestore, ale nahrávka Romanova nemala razanciu.

23:12

Skalica dala gól! Králi zo Záhoria znižujú na Zemplíne na 1:3. Treba však spomenúť, že to bola krásna akcia dvoch skúsených borcov MICHAL ŠÁTEK si nakorčuľoval na skvelú prihrávku Hujsu a trafil sa do prázdnej brány. Asistencia: Martin Hujsa.

22:16

Škápik pálil po prihrávke Obdržálka. Strela bola silná, no nie umiestnená. Glosár nemal problém urobiť úspešný zákrok.

21:38

Patrik Janáč vyslal strelecký pokus zápästím na vzdialenejšiu konštrukciu bránky Vladimíra Glosára. Trebišovský brankár nemusel zasahovať.

21:00

Puk sa dotkol dvierok striedačky domáceho tímu. Automaticky čiarový rozhodca hru prerušil.

20:01

Druhá tretina sa začne o 18:55.
Hostia zo Skalice sú zrelí na uterák. Trebišov vybehol na ľad s veľkou chuťou, ktorú trikrát pretavil do presného zásahu.

20:00

19:00

Prebieha posledná minúta prvej tretiny.

18:48

Trebišov dal gól! DOMINIK BOROV si otvára účet v drese Trebišova. Bernátovi nedal čas na zákrok pohotovou strelou po vhadzovaní. Asistencia: Filip Vrábeľ.

18:37

Juraj Jurík sa ďaleko nedostal. Domáci vyhodili puk, ale nebolo z toho zakázané uvoľnenie.

17:09

Kirill Romanov mal na hokejke tretí gól Trebišova! Urobil to výborne! Obišiel bránku, ale zakončil do ľavého betónu Bernáta! Rozhodovali milimetre!

16:21

Na Skaličanoch sa prejavuje dlhé cestovanie cez celú krajinu. V tejto tretine sú evidentne pomalší, hoci sa mohli prebrať pri vynikajúcej možnosti, a to dvojnásobnej početnej výhode, ktorú prehajdákali.

14:48

14:48

Neistý Bernát! Jednoduchý puk neschoval do výstroja! Varga slabšie dorážal a okamžite prišiel vyčistiť priestor Droppa!

14:15

Lukáš Hamráček s dorážkami! Branislav Bernát od prvej minúty bráni svoju bránku, čo mu sily stačia!

13:41

Lačný držal puk pri pravej žŕdke skalickej bránky. Potreboval si to ešte vylepšiť na koncovku, ale takisto mohol prenášať hru na Matisa, ktorý operoval na opačnej tyčke.

12:48

Fatul – 2 min., držanie.

12:19

Pekné prihrávky domácich. Knižka ešte krížne našiel Vargu, ale jeho prihrávka doslova odskočila od Matúša Paločka. Trebišov prišiel o útočnú tretinu.

11:38

Bernát si pripísal úspešný zákrok. Adam Varga vyslal tvrdý strelecký pokus príklepom, s ktorým nemal brankár Skalice výraznejšie problémy.

11:16

Kotvan sa prezentoval slušným korčuliarskym výkonom smerom dopredu. Cez domáceho obrancu ale neprestrčil puk Patrikovi Janáčovi do predbránkového priestoru.

10:49

Veľká skrumáž pred skalickou svätyňou. Trebišovčania šermovali hokejkami, až to pocítil Ondrej Janík, ale nič vážne sa mu nestalo.

09:33

Hamráček výborne vyrazil prihrávku hostí v útočnom pásme! To mohla byť voda na mlyn pre navrátilca Danielčáka! Záhoráci ho nakoniec zahnali do kúta a nebol z toho brejk!

09:30

09:04

08:16

Obdržálek je dirigentom v tejto presilovej hre. Na úrovni kruhov spolupracuje so Škápikom, ktorému teraz ukázal, že mal prísť bližšie do voľného priestoru a až tak páliť. Glosár stopercentný.

08:01

Vladimír Glosár vytiahol famózny zákrok bočnou časťou tela! Škápik servíroval prihrávku Obdržálkovi, po ktorého bombe nevyrovnal pohotový Jurík!

07:30

T. Danielčák – 2 min., hákovanie.

07:04

Romanov – 2 min., sekanie.

06:41

Trebišov dal gól! MATÚŠ MATIS poslal puk do poloprázdnej bránky, keď na neho hostia zabudli a bezmocný bol aj brankár Bernát. Asistencie: Filip Vrábeľ a Martin Bdžoch.

06:33

Borov si nedokáže nájsť voľné miesto na kruhu. Dobre čítanie hry ponúkol v tejto chvíli veterán Martin Hujsa.

05:55

Obdržálek – 2 min., podrazenie.

05:31

Ondrej Janík svojim pokusom Glosára vôbec nepreveril. Podpísal sa pod to dobrý atak od jedného z domácich obrancov.

03:58

Trebišov dal gól! Trebišovčania sa tlačili do bránky Skalice. KIRILL ROMANOV získal puk na hokejku a presadil sa zakončením z otočky. Asistencia: Matúš Paločko.

03:32

Dominik Borov si položil na ľad Fatula a vystrelil! Branislav Bernát zmenšil strelecký uhol a podržal Záhorákov!

03:16

Úvodná trebišovská formácia vedená Filipom Vrábeľom bola úspešná pri prechode do útočnej tretiny.

02:03

Ivan Novák sa krásne vysunul na osi klziska, kde si chcel prebrať skvelý pas od svojho obrancu. Škoda pre Trebišov, pretože črtala sa skvelá pozícia na ohrozenie Bernáta.

00:30

Juraj Jurík vyrobil chybičku na vlastnej modrej čiare. Skaličanom pomohol obranným zákrokom Věntus. Puk skončil na ochrannej sieti.

00:01

HK STEEL TEAM Trebišov: Glosár – Jacko, Bdžoch, Groch, Stripai, Knižka, Marián Štec, Komorovský, Šepeľák – Lačný, Vrábeľ, Borov – A. Varga, Romanov, Matúš Paločko – T. Danielčák, Šimčák, Hamráček – Matis, Vereš, I. Novák.

Tréner: Dušan Kobeľa.

HK Skalica: Bernát – Věntus, Škápik, Fatul, O. Janík, Polák, S. Droppa, Jombík, D. Kadlečík – Vybiral, J. Jurík, Obdržálek – Hujsa, Fungáč, Šátek – Janáč, Kuba, Kotvan – Čerhit, Búlik, Kočka.

Tréner: Michal Ružička.

Rozhodca: Smrek, Valach – Ševčík, Drblík.
Vážení hokejoví fanúšikovia. Vítam vás pri sledovaní zápasu 18. kola TIPOS SHL medzi Trebišovom a Skalicou.

HK STEEL TEAM Trebišov

Poriadne čiernu sériu vedú hráči trebišovského nováčika. Zemplínčania nevedia naskočiť na pozitívnu vlnu. Sedem zápasov skončilo prehrou. Ostatná výhra prišla ešte 18. októbra s Dubnicou. Nikto sa tak nemôže čudovať, že Trebišov je predposledný len o bod pred Trnavou.

HK Skalica

Skaličania okupujú prvú štvorku. Doma si Záhoráci poradili s popradskými Šťukami 6:3. V tejto sezóne uspeli Králi aj s Trebišovom na jeho ľade, kde zvíťazili 5:3.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

3:4

Góly a asistencie: 4. Romanov (Matúš Paločko), 7. Matis (Vrábeľ, Bdžoch), 19. Borov (Vrábeľ) – 24. Šátek (Hujsa), 30. Šátek (D. Kadlečík), 42. Kuba (Hujsa, O. Janík), 54. Vybiral (J. Jurík)

HK STEEL Team Trebišov: Glosár – Jacko, Bdžoch, Groch, Stripai, Knižka, Marián Štec, Komorovský, Šepeľák – Lačný, Vrábeľ, Borov – A. Varga, Romanov, Matúš Paločko – T. Danielčák, Šimčák, Hamráček – Matis, Vereš, I. Novák.