1:0

po s.n. (2:1) (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)

22.11.2023, 17:30 • 18. kolo • Daniela Mesíková

Tipsport: 1.37 5.27 5.61

Zápas medzi Žilinou a Dubnicou dospel do samostatných nájazdov, ten rozhodujúci premenil Jansons. Žilina triumfovala nad Dubnicou 1:0. (19:49:52)

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím DOXXbet Vlci Žilina.
Autorom víťazného gólu je EDUARDS JANSONS.

Samostatné nájazdy začínajú.
O osude duelu medzi Žilinou a Dubnicou rozhodnú samostatné nájazdy, ktoré sa začnú po krátkej úprave ľadu.

65:00

Predĺženie sa skončilo.

64:31

Samostatný nájazd v závere predĺženia, ale Ovečka sa v bránkovisku roztiahol a ľavým betónom vytesnil bekhend Safaraleeva!

63:43

Jansons predviedol individuálnu akciu a následne triafa žŕdku!

63:21

Géci posúval puk na Mikulu rukou, vhadzovať sa bude v strednom pásme.

61:56

Pokus z hokejky Safaraleeva letí mimo brány.

61:23

Hřebíček si veril na kľučku proti Rajnohovi, prihrať spoluhráčovi pred bránku už ale nedokázal.

60:18

Dlhá prihrávka na Tybora, Košarišťan vyšiel z brány a odpálil pred ním puk.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tri tretiny gól nepriniesli, uvidíme, či duel rozhodne predĺženie, ktoré sa začne o malú chvíľku.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

59:46

Ešte jedno žilinské zakázané uvoľnenie, ak nepadne gól, čaká nás predĺženie.

56:39

Košarišťan zaváhal, keď vybehol z brány a nezasiahol puk, Dubnica mala možnosť veľkú šancu ísť do vedenia, no Hovorka ani Mikula nedostali puk do odkrytej brány!

55:44

Ovečka nechcel hru prerušiť, rýchlo rozohral na E. Šveca.

54:29

Safaraleev zakončoval zvnútra kruhu na vyrážačku gólmana, ten puk vyrazil do strany k mantinelu.

52:50

Hovorka našiel pred bránou Géciho, ktorý mal na hokejke úvodný gól stretnutia, no nestalo sa, Géci puk tečoval vedľa žŕdky!

52:15

Chatrnúch nabil Hovorkovi na strelu z prvej príklepom, tomu sa však do strely obetavo hodil Pacalaj.

51:16

Dobre zapracoval Galamboš, vytvoril šancu Vargovi, ktorý bol sám zoči voči Ovečkovi, no neprekonal ho!

50:44

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Melcher – 2 min., nedovolené bránenie.

50:07

Hruškov nie príliš prudký strelecký pokus Košarišťan zneškodnil vyrážačkou.

49:23

Žilina sa zatiaľ bráni veľmi dobre, Dubnicu k ničomu nepúšťa.

48:03

Rajnoha – 2 min., zdržiavanie hry

47:58

Na druhej strane strela od modrej, Ďuriš s Klukom sa všemožne z dorážok snažili pretlačiť puk za bránkovú čiaru, ale nepodarilo sa im to.

47:39

Beták si na pravom krídle zasekol protihráča a strieľal od mantinelu, Ovečka nemal problém so zákrokom, navyše mal úplne odkrytý výhľad.

45:20

Kluka sa vyrútil po ľavom krídle všimol si pred bránou Tybora, ktorému sa snažil nahrať, no žilinsá defenzíva sa stihla včas vrátiť.

44:27

Hrá sa zo strany na stranu, oba tímy sa dostávajú do streleckých príležitostí.

43:42

Mikula iba odovzdáva puk na žilinské hokejky a odchádza striedať.

42:28

Žilinský útok sa zakončením neskončil, puk zbiera M. Pobežal.

40:01

40 minút hry je za nami, gól sme stále nevideli. Žilina – Dubnica 0:0.
Tretia tretina sa začne o 19:02.

40:00

39:45

Žilinčania sa tlačili do bránkoviska, ale Ovečka udržal puk pod betónmi.

38:48

Protiútok Dubnice a strela z ľavej strany, tečovaný puk prešiel popred bránku, Košarišťan nemusel zasahovať.

38:33

Varga prihral spoza brány na Ulrycha, ktorý hneď pálil, Ovečka si pripísal úspešný zákrok.

37:12

Kluka v príležitosti, no Košarišťan sa stihol presunúť k ľavej žŕdke a úspešne zasiahol.

36:15

Príklep z vrcholu pravého kruhu Ovečka kryje.

36:03

Nepresnosť pri rozohrávke Dubnice, píska sa zakázané uvoľnenie.

34:44

Košarišťan vyrazil strelu Hrušku od modrej, do dorážky sa dostal Kluka, aj tú domáci gólman zneškodnil.

33:27

Dubnica sa nedostala prakticky do žiadnej šance, Mráz už naskočil na ľad z trestnej lavice.

32:11

Kluka mieril na vzdialenejšiu žrď, bola to aj výzva na teč pre Ďuriša či Mikulu, no Žilina sa ubránila.

31:24

Mráz – 2 min., nedovolené bránenie.

31:01

Pacalaj strieľal švihom od modrej, priestor troch žrdí minul. Žilinčania si vytvárajú tlak v útočnom pásme.

29:29

Safaraleev sa nedostal k strele cez E. Šveca, ale podarilo sa mu ťuknúť do puku, no ten neprešiel pomedzi Ovečkove betóny.

28:49

Belluš prihrával spoza brány, Melcher sa do zakončenia nedostal, bol tiesnený viacerými hráčmi.

28:09

Chatrnúch neprešiel okolo Jansonsa, Žilina vyráža dopredu.

27:25

Tybor pomerne ľahko vošiel do útočného pásma, jeho prihrávka na spoluhráča do strany bola ale zrazená a puk končí v strednom pásme.

25:52

Žilina s komplikovaným prechodom o útočného pásma, kde chvíľu bojovala o puk, no nedokázala ho získať.

24:36

Juščák sa ocitol medzi dvoma hráčmi, jeden z nich zrazil jeho strelu.

23:58

Uram mieril iba do blokujúceho protihráča.

23:20

Dubničania sa vôbec nevedia usadiť v útočnom pásme.

22:53

Hovorkovo zakončenie bolo zblokované, vhodí sa pred Košarišťanom.