Tipsport extraliga (ČR)

BK Mladá Boleslav – HC Oceláři Třinec

2:3

po s.n. (0:2) (2:0, 0:1, 0:1 - 0:0)

24.11.2023, 17:30 • ŠKO-ENERGO Aréna, Mladá Boleslav • 21. kolo • Lukáš Chuchválek cz

Tipsport: 3.51 4.4 1.87

Z mé strany je to vše, děkuji za pozornost. (20:05:46)
Boleslav se v první třetině dostala do dvougólového vedení. Pak Třinec v druhé a třetí postupně vyrovnal a stav 2:2 trval až do samostatných nájezdů, v nichž uspěli hosté. Třinec si veze zpět do oceláren dva body, v Boleslavi zůstává jeden, a ta tedy zůstává poslední.
Hráči zápasu:
Pavol Skalický (MBL)
Petr Vrána (TRI)

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
Autorem vítězné branky je LIBOR HUDÁČEK.

Samostatné nájezdy začínají.
Nyní bych se měl omluvit oběma klubům za to, že domácí se bojí a druzí už nemůžou. Zatímco zejména třetí třetina byla nezáživná s minimem střel, tak prodloužení v pěti minutách mělo více zajímavých momentů než v celém průběhu základní hrací doby. Rozhodnou nájezdy.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:52

Růžička zachytil i výstřel od modré od Adama Smitha.

64:05

Od levého kruhu střílel Andrej Nestrašil, ale Růžička uspal celý prostor kolem pravé tyče.

2:3

Góly a asistencie: 6. Skalický (Lantoši, Pyrochta), 13. Gewiese (Järvinen, Skalický) – 29. Vrána (Kundrátek, Voženílek), 42. Adámek (Nestrašil), rozh. náj. Hudáček

0:2   Tomáš Šmerha (MBL)

BK Mladá Boleslav: J. Růžička (F. Novotný) – Pyrochta (A), Gewiese, Jánošík (C), Osburn, Čech, Pláněk, Štibingr – Skalický, Fořt, Lantoši – Aaltonen (A), Järvinen, Rohdin – Suchý, Malát, Šmerha – Dvořáček, O. Roman, Stránský.
Tréner: Richard Král

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Smith, Marinčin, J. Jeřábek, Kundrátek, Polášek, Adámek, Nedomlel – Pánik, Voženílek, M. Růžička (A) – Nestrašil, Hudáček, Daňo – M. Roman, Vrána, Hrehorčák – Dravecký (A), Čacho, Kurovský.
Tréner: Zdeněk Moták

Rozhodca: Kika, Obadal – Frodl, Lhotský