koniec (0:1, 0:4, 0:0)

29.11.2023, 17:00 • ZŠ Poprad • 20. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 5.78 5.88 1.33

37:06

Vlci Žilina dali gól! JURAJ BEZÚCH zostal za obranou, šiel sám na Hurčíka, "vymiešal" ho a rutinérsky zakončil.

Asistencie: Peter Galamboš, Eduards Hugo Jansons.

33:33

Vlci Žilina dali gól! Lopušan sa dostal do pásma, chcel si obhodiť obrancu, ale neuspel. Zablokoval ho však aspoň telom, čo využil na zisk puku 16-ročný JAKUB DUBRAVÍK a strelou k pravej žŕdke zvýšil na 4:0!

Asistencia: Šimon Lopušan.

29:44

Vlci Žilina dali gól! Akcia plynula ďalej, až z toho nakoniec bol gól. MARKO HALAMA prihrával skrz bránkovisko, puk si do vlastnej siete nešťastne zrazil jeden z obrancov.

Asistencie: Igor Safaralejev, Patrik Koyš.

25:53

Vlci Žilina dali gól! Prakticky šesťminútový tlak je premenený na gól. BRUNO MRÁZ sa zmocnil puku, prešiel s ním na os ľadu a bekhendovým nahodením prekvapil Valluša, ktorý toho veľa nevidel.

Asistencia: Ľubomír Malina.

09:12

Vlci Žilina dali gól! Nedáš, dostaneš. Pikes nevyužili početnú výhodu a o dve minúty už museli ťahať puk z brány. Výborná akcia v podaní Bezúcha, ktorý potiahol puk do útočnej tretiny po ľavej strane. Naviazal na seba protihráčov, aby vzápätí našiel medzi kruhmi RÓBERTA VARGU, ktorý sa nemýlil.

Asistencie: Juraj Bezúch, Eduards Hugo Jansons.

0:5

Góly a asistencie: 10. Varga (Bezúch, Jansons), 26. Mráz (Malina), 30. Halama (Safaralejev, Koyš), 34. Dubravík (Lopušan), 38. Bezúch (Galamboš, Jansons)

AquaCity Pikes: Valluš (Hurčík) – Nátny, Lavička, Hodorovič, Petran, Nahalka, Mešár, Tomas, Maliňák – Sokoli, Svitana, Przygodzki – Nespala, Nauš, Králik – Kylnar, Krasnožon, Bodnár – Dlugoš, Kurovskij, Kraut
Tréner: Dušan Brincko

DOXXbet Vlci Žilina: Valent (Adámik) – Pobežal, Jansons, Malina, Holenda, Rajnoha, Pacalaj, Jakubík, Bakala – Varga, Galamboš, Bezúch – Safaralejev, Mráz, Koyš – Melcher, Halama, Beták – Dubravík, Rehák, Lopušan
Tréner: Ernest Bokroš

Rozhodca: Lesay, Rojík – Janiga, Rehák