Střely na bránu: 41 – 27 | Přesilová hra: 0/2 – 1/5 | Trestné minuty: 14 – 8

Igor Šesťorkin (NYR) – 25 zákroků, 2 OG, úspěšnost 92,6 %, odchytal 60:00
Ville Husso (DET) – 38 zákroků, 3 OG, úspěšnost 92,7 %, odchytal 58:25

Tři hvězdy utkání
1. Jimmy Vesey (NYR) – 1+0
2. K'Andre Miller (NYR) – 1+1
3. Ville Husso (DET) – 38 zákroků
Utkání je u konce a z vítězství 3:2 se radují hokejisté Rangers, kteří ve třetí třetině dokázali dvěma góly otočit vývoj zápasu. Detroit může dnešní prohra hodně mrzet, protože dlouho sahal po bodovém zisku. O všem rozhodl v 56. minutě Jimmy Vesey.

59:58

Střela Seidera z vrcholu pravého kruhu byla zablokována, Rangers dneska zvítězí.

59:54

Oddechový čas pro tým Detroit Red Wings.

59:54

Z mezikruží se pokoušel prosadit DeBrincat, střelu výborně zablokoval Trouba.

59:30

Detroitu se nedaří propracovat k zakončení.

58:45

Husso míří na střídačku, Detroit to zkouší v šesti hráčích.

58:35

Seiderova střela od modré čáry byla sražena vedle branky.

58:20

Rangers se dokázali osvobodit.

58:04

Trocheck podrazil Spronga a míří na trestnou lavici. Podaří se Detroitu vyrovnat?

57:31

Panarin si šikovně vybruslil mezi kruhy a střelou zápěstím těsně přestřelil branku.

56:13

Red Wings před sebou mají hodně těžký úkol a musí všechny své síly vložit do útoku.

55:45

Všechno bylo v pořádku, branka platí!

55:45

Celá situace se ještě bude prověřovat na videu.

55:45

55:45 Jimmy VESEY - 3:2

55:45

Rangers právě vstřelili branku!
Domácí se po ubráněném oslabení dostávají v závěru zápasu do vedení. JIMMY VESEY si před brankou našel ve vzduchu vyražený kotouč a napálil ho do branky. Asistence: Alexis Lafrenière a Vincent Trocheck.

55:09

Rangers se znovu osvobozují, tohle oslabení zřejmě přečkají.

54:35

Detroitu se ani v této přesilové hře nedaří vytvořit si tlak.

54:00

Kreider ujížděl sám na branku, zakončením po ledě ale na Hussa nevyzrál.

53:44

Kotouč je u branky Hussa a Red Wings musí zakládat nový útok.

53:36

Puk se po nějakém odrazu dostal na střídačku, hra je přerušena.

53:29

Lafrenière si při napadání přidržel Walmana a je vyloučen na dvě minuty. Red Wings si zahrají přesilovou hru.

53:15

Během krátké chvíle Husso dvakrát zasahoval proti střelám od modré čáry.

52:39

Šesťorkin vytáhl parádní zákrok a udržel nerozhodný výsledek. Po přihrávce k pravé tyčce střílel pohotově Raymond, brankář Rangers se rychle přesunul a betonem zasáhl.

52:02

Zibanejad si najel k vrcholu pravého kruhu a vystřelil z první. Puk mířil přímo do náruče připraveného Hussa.

51:22

Rangers mají nyní trošku převahu a pokouší se tento duel rozhodnout.

50:11

Na druhé straně musel Husso zasahovat po střele Schneidera od modré čáry.

49:42

Vrátit Detroitu vedení mohl DeBrincat, z mezikruží ale trefil ruského brankáře pouze do betonu.

49:14

49:14 K'Andre MILLER - 2:2

49:14

V Madison Square Garden je znovu vyrovnáno! Zibanejad našel na vrcholu pravého kruhu K'ANDRE MILLERA a ten dokázal poslat svoji střelu nad beton Hussa. Asistence: Mika Zibanejad a Jacob Trouba.

49:00

Berggren se prohnal útočným pásmem s pukem na hokejce, po objetí branky ale Šesťorkina nepřekonal.

48:45

Brodzinski střílel ihned po vhazování, Husso si opět poradil.

48:23

Trocheck dokázal v útočném pásmu vymyslet přihrávku na Gustafssona, kterému se nepovedlo zakončit.

47:19

Perron to zkoušel z těžkého úhlu, Šesťorkin si prostor u tyčky pohlídal.

47:00

Na ledové ploše se začíná i trošku přitvrzovat. Je cítit, že jde pomalu do tuhého.

46:29

Od modré čáry vypálil tvrdě Miller a puk proletěl těsně kolem branky Hussa.

45:33

Trest je nakonec zrušen!

45:33

Rozhodčí se ještě dívají na video.

45:33

Cuylle zasáhl vysokou holí do obličeje Raymonda a je vyloučen na čtyři minuty. Red Wings dostávají solidní příležitost svému soupeři odskočit na rozdíl dvou branek.

45:02

Sprong od pravého mantinelu našel na vzdálenějším kruhu DeBrincata, který si zpracoval puk a zakončil zápěstím. Šesťorkin dokázal puk vyrazit.

44:14

Trocheck mohl po krásné kombinaci pálit do prázdné branky, kterou ovšem trefit nedokázal. Tahle zahozená šance může Rangers nakonec mrzet.

43:37

Hra ve čtyřech zatím více sedí hokejistům Rangers, kteří jsou aktivnější a dostávají se do útočného pásma. Nyní je však zastavilo postavení mimo hru.

42:55

Obránci Red Wings si nerozuměli ve vlastním pásmu a využít toho mohl Kreider, který tváří tvář Hussovi neuspěl.

42:15

Gostisbehere mezitím zamířil do kabiny. Je otázkou, zdali se do zápasu vrátí.

42:15

Cuylle tvrdě narazil na mantinel Gostisbeherea a je vyloučen na dvě minuty. Mstít se šel Kostin, jenž je rovněž vyloučen na dvě minuty za hrubost.

41:44

Rangers vstoupili do třetí třetiny podle očekávání aktivně a pokouší se svého soupeře zatlačit. Detroitu se ale daří velmi dobře.

40:38

Po rychlé akci Red Wings pálil z pravé strany Compher, Šesťorkin úspěšně zasáhl lapačkou.

40:31

Zibanejad z levé strany nahazoval puk na branku, ten však skončil v rohu.

40:01

Další třetina začne přibližně ve 3:24.
Ačkoliv se Rangers dostali na začátku druhé části do vedení, tak spokojenější odchází hosté z Detroitu. Ti totiž dokázali během třiadvaceti sekund otočit výsledek a aktuálně vedou 2:1.

40:00

39:10

V brejkové situaci se ocitl Wheeler, který ale na Hussa nevyzrál. Finský brankář podává skvělý výkon.

38:50

Panarin je zřejmě nejlepším hráčem Rangers a má velkou chuť. Nyní se po individuální akci dostal ke střele bekhendem, kterou musel Husso vyrážet.

38:07

Veleno si v útočném pásmu šikovně položil obránce a vystřelil z mezikruží. Šesťorkin dokázal zasáhnout ramenem. Tohle byla solidní příležitost pro útočníka Red Wings.

37:49

Na druhém konci hřiště to z modré čáry zkoušel Schneider, Husso si dokázal poradit a následně přerušil hru.

37:20

Z pravého kruhu vyzkoušel své štěstí Berggren, střelou zápěstím ale vystřelil vedle vzdálenější tyče.

36:30

Fabbri si nedokázal pohlídat přechod do útočného pásma a zavinil postavení mimo hru.

36:01

Nyní se znovu odehrála parádní pasáž, ve které se mohly prosadit oba týmy. Brankáři své týmy podržely.

35:00

Po přihrávce Bonina mohl z levé strany střílet Cuylle, Husso se zaskočit nenechal.

34:17

DeBrincat si udělal prostor mezi kruhy, pohotová střela ale byla sražena nad branku.

33:40

Rangers se po ubráněném oslabení pustili do kombinace v útočném pásmu, žádnou střelu na branku to ale nepřineslo.

32:34

31:54

Hra se rychle otočila a ve velké příležitosti se ocitl Perron, ani on ale nedokázal napálit puk do branky.

31:43

V oslabení se do šance dostal Kreider, z levé strany ale branku přestřelil.

31:12

DeBrincat po pěkně kombinaci pálil z levého kruhu, Šesťorkin dokázal puk vyrazit vedle klece.

30:34

Za hrubost jsou ještě vzájemně vyloučeni Trocheck a Compher.

30:34

Trocheck se dopustil ošklivého faulu kolenem a míří na trestnou lavici. Přesilová hra pro Red Wings.

29:40

Lafrenière dostal parádní přihrávku do předbrankového prostoru, pohotovou střelou po ledě ale Hussa nepřekonal. Finský brankář zasáhl betonem.

29:30

Rangers mohli z následného útoku srovnat, Husso ale svůj tým podržel.

29:06

29:06 Robby FABBRI - 1:2

29:06

Detroit právě vstřelil branku!
Tak tohle je hodně rychlý obrat! Berggren v útočném pásmu přistrčil kotouč na ROBBYHO FABBRIHO, který se střelou z mezikruží nemýlil. Asistence: Jonatan Berggren a Andrew Copp.

28:43

28:43 Moritz SEIDER - 1:1

28:43

Red Wings ale přesilovou hru nakonec využívají. Od modré čáry nahodil puk na branku MORITZ SEIDER a ten propadl až do sítě. Šesťorkin toho příliš neviděl. Asistence: Andrew Copp a Robby Fabbri.

28:20

Red Wings se v této přesilové hře vůbec nedaří, v jejich hře je hodně nepřesností.

27:51

V oslabení dokonce zaútočil Zibanejad, z pravého kruhu ale napálil Hussa do betonů.

27:30

Detroitu se nedaří vrátit k brance Šesťorkina.

27:09

Gostisbehere zaváhal na modré čáře a Detroit přichází snadno o útočné pásmo.

26:54

Panarin zakončil dlouhé střídání hloupým faulem a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

26:15

Rangers se usadili v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet.

24:37

24:37 Artěmij PANARIN - 1:0

24:37

Domácí se dostávají do vedení! Lafrenière z levého kruhu našel parádním pasem na protější straně ARTĚMIJE PANARINA, který pohotovou střelou nasměroval puk pod břevno. Husso se nestihl včas přesunout. Asistence: Alexis Lafrenière a K'Andre Miller.

23:12

Fischer zůstal volný mezi kruhy a pohotově vypálil. Šesťorkin vyrazil puk pouze ke Sprongovi, který z levé strany nedokázal puk dorazit do odkryté klece.

22:26

Detroitu se nepodařilo založit útok, vše končí zakázaným uvolněním. Rangers se dostanou do útočného pásma.

21:27

Copp se před brankovištěm dostal k dorážce, po ledě ale puk do branky neprocpal.

20:51

Raymond v rychlosti vtrhl do útočného pásma a vystřelil přes obránce, Šesťorkin musel zasahovat.

20:01

Další třetina začne přibližně ve 2:30.
Úvodní třetina žádný gól nepřinesla, a tak se do šaten odchází za stavu 0:0. Střelecky aktivnější byli o pár střel Rangers, kteří ovšem hráli o jednu přesilovou hru více.

20:00

19:48

V závěru se do solidní příležitosti dostal DeBrincat, z levého kruhu ale napálil puk pouze do betonu Šesťorkina.

19:20

Rangers nezvládli přejet modrou čáru bez problému a je odpískáno postavení mimo hru.

18:45

Ani jednomu týmu se nyní nedaří dostat do útočného pásma.

17:34

Rasmussen střílel z pravého kruhu po otočce, puk byl sražen vysoko nad branku.

16:56

16:36

Goodrow velmi dobře zabojoval, získal puk a poslal ho k brance Red Wings.

16:18

Sprong posílal před branku střílený pas, který nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal tečovat.

15:28

Domácím se nyní povedlo dvakrát poslat kotouč do středního pásma.

15:01

Gostisbehere vypálil na úvod přesilové hry od modré čáry, branku ale zasáhnout nedokázal.

14:56

První přesilovou hru si nyní zahraje i Detroit. Za podrážení putuje na trestnou lavici Vesey. Zbytečný faul v útočném pásmu.

14:23

Brodzinski pálil z levého kruhu, Husso si udělal výborný pohled a vyrazil puk do rohu kluziště.

12:54

12:50

Rangers se nyní dopustili zakázaného uvolnění. Red Wings přečkají i druhé oslabení v zápase.

12:30

Wheeler se dostal k puku před brankovištěm, střelou po ledě ale neuspěl.

12:00

Rangers musí zakládat nový útok. Detroit tohle oslabení zvládá lépe než to první.

11:49

Z většího úhlu se pokoušel skórovat Trocheck, puk ale napálil do dobře postaveného Hussa.

11:34

Nyní se Detroitu podařilo poslat kotouč k brance Šesťorkina.

11:12

Fox dostal prostor na vrcholu pravého kruhu, střelou zápěstím ale branku těsně přestřelil.

10:54

Bude se znovu vylučovat a znovu si přesilovou hru zahrají Rangers. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Määttä.

09:52

Na útočný výlet se vydal Seider, který i zakončil. Puk byl sražen do ochranné sítě. Hraje se v solidním tempu.

09:19

Lafreniere při přečíslení dvou na jednoho oslovil Trocheka, který nedokázal z pravé strany přesně zamířit.

08:50

Sprong se propracoval ke střele přes hráče, nicméně puk poslal přímo do něj. Poté se ještě snažil dorážet, avšak neúspěšně.

07:56

Compher dokázal na levém kruhu najít prudkým pasem Raymonda, který pohotově zakončoval. Šesťorkin dokázal zasáhnout.

06:48

Panarin to zkoušel z vrcholu pravého kruhu, puk ale zasáhl jednoho z hráčů Red Wings.

06:20

Rangers jsou v úvodních minutách i díky přesilové hře aktivnějším týmem a jsou rozhodně nebezpečnější.

05:00

Zibanejad se prohnal podél pravého mantinelu do útočného pásma a posléze z velkého úhlu vystřelil. Husso s menšími problémy puk vyrazil.

04:28

Holl nahazoval puk na branku od modré čáry, Šesťorkin ale zasahovat nemusel.

03:53

03:14

Husso se v úvodu utkání rozhodně nenudí, nyní musel zasahovat betonem.

02:59

Husso lapil střelu Foxe od modré čáry do lapačky a přerušil hru. Rangers si nyní vytvořili silný tlak.

02:33

Zibanejad dostal puk na levý kruh, vystřelil a trefil vzdálenější tyčku!

02:09

Red Wings se rychle dokázali osvobodit a poslali kotouč ze svého pásma pryč.

01:53

Perron hákoval a je vyloučen na dvě minuty. Přesilová hra pro Rangers.

01:45

Poprvé v zápase musel zasahovat Husso, na něhož letěla střela od modré čáry.

00:58

První střelu utkání si na své konto připsal Fabbri, který vyjel zpoza branky a střílel k bližší tyčce. Šesťorkin si vše pohlídal.

00:01

New York Rangers: Šesťorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, E. Gustafsson – Wheeler, Zibanejad (A), Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin (A) – Brodzinski, Bonino, Cuylle – Pitlick, Goodrow, Vesey.
Trenér: Peter Laviolette

Detroit Red Wings: Husso (Lyon) – Seider, Walman, Holl, Chiarot (A), Gostisbehere, Määttä – Raymond, Compher, DeBrincat – Fabbri, Copp, Berggren – Perron (A), Veleno, Rasmussen – Kostin, Fischer, Sprong.
Trenér: Derek Lalonde

Rozhodčí: O'Rourke, Luxmore – Shewchyk, Murray.
Detroit Red Wings

Red Wings patří v Atlantické divizi třetí místo, a tak Detroit drží pozici, která zaručuje postup do vyřazovacích bojů. Celek z Michiganu hraje nad očekávání dobře a bude to chtít ukázat i dnes. Mimo hru ale bude kapitán Dylan Larkin a hrát nebude ani Patrick Kane, kterého Red Wings včera podepsali.
New York Rangers

Rangers hrají na začátku této sezóny skvěle a společně s Bostonem vládnou Východní konferenci. Do sestavy celku z Manhattanu by dneska měl vrátit Adam Fox.
Přeji krásnou hokejovou noc a vítám Vás u sledování textového přenosu ze zámořské NHL. Ve slavné Madison Square Garden se střetnou Rangers a Red Wings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

3:2

Góly a asistencie: 25. Panarin (Lafrenière, K. Miller), 50. K. Miller (Zibanejad, Trouba), 56. Vesey (Lafrenière, Trocheck) – 29. Seider (Copp, Fabbri), 30. Fabbri (Berggren, Copp)

New York Rangers: Šestorkin (Quick) – Fox, R. Lindgren, Trouba (C), K. Miller, Schneider, E. Gustafsson – Wheeler, Zibanejad (A), Kreider – Lafrenière, Trocheck, Panarin (A) – Brodzinski, Bonino, Cuylle – Pitlick, Goodrow, Vesey.
Tréner: Peter Laviolette

Tréner: Derek Lalonde

Rozhodca: O'Rourke, Luxmore – Shewchyk, Murray

Diváci: 18 006