Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (04:21:17)
Střely na bránu: 47 – 35 | Přesilová hra: 1/5 – 2/6 | Trestné minuty: 23 – 12

Carter Hart (PHI) – 31 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,6 %, odchytal 59:06
Akira Schmid (NJD) – 44 zákroků, 3 OG, úspěšnost 93,6 %, odchytal 60:19

Ondřej Palát (NJD) – 0+0, 0 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 13:02

Tři hvězdy utkání
1. Luke Hughes (NJD) 1+0
2. Cameron York (PHI) 0+1
3. Tyler Toffoli (NJD) 1+1
Třetí výhra v řadě posouvá New Jersey na jedenácté místo Východní konference hned za Philadelphii, která se dnes propadla za Islanders na desátou pozici.
Philadelphia si odnesla z první třetiny dvougólové manko. To po snížení Frosta obnovil Toffoli a Devils měli díky prvotřídnímu výkonu Akiry Schmida nakročeno za vítězstvím. Kouzlo švýcarského brankáře vyprchalo až v poslední pětiminutovce. Sean Walker vstřelil kontaktní gól a Tyson Foerster v závěru přesilovky v čase 59:09 vyrovnal. Devils se ze ztraceného vedení rychle oklepali a Luke Hughes se jim první a poslední střelou v prodloužení postaral o vítězný gól.

60:28

60:28 Luke HUGHES - 3:4

60:28

New Jersey právě vstřelilo branku!
Inkasovaný gól v poslední minutě hosty mrzet nemusí! LUKE HUGHES na jednom konci hřiště překazil střelu Sanheima a neprodleně vyrazil se svým starším bratrem do protiútoku. Jack přihrál přes Konecnyho a Luke neztrácel čas se zakončením do odkryté pravé části branky. Asistence: Jack Hughes, Nico Hischier.

60:01

60:00

59:09

59:09 Tyson FOERSTER - 3:3

59:09

Philadelphia právě vstřelila branku!
Přesně v době konce Smithova trestu Flyers vyrovnávají na 3:3! Brink distribuoval jednoduchou přihrávku k modré čáře. Laughton se opřel do střely z prvního doteku a drobná teč TYSONA FOERSTERA dopomohla kotouči za Schmidova záda. Asistence: Scott Laughton, Bobby Brink.

58:45

Sanheim se nadechl k samostatnému průniku. Dobruslil docela daleko, ale hromotluk Bahl ho do zakončení nepustil.

58:25

I přes minimální výhled si Schmid poradil se Sanheimovou střelou od modré čáry. Tippett následně zbabral přihrávku na modrou a připravil Flyers o útočné pásmo.

57:51

Philadelphia je bez gólmana v šesti.

57:47

Yorkův volej Schmid vyrazil i s dorážkou Couturiera. Jack Hughes je na ledě a Devils jsou ve čtyřech.

57:20

Konecny číhal na zadní tyči. Přihrávka zprava k němu doletěla, ale nečistě zasažený puk za Schmida neuklidil.

57:10

Brendan Smith během odjezdu na střídačku oplatil Konecnymu sekání. Rozhodčí to viděli a poslali Devils do tří!

57:01

Podezřelý zákrok na Hischiera nebyl posouzen jako faul. Švýcarský hokejista přišel o hokejku a nemohl zabránit ráně Konecnyho, která stejně na branku neletěla.

3:4

Góly a asistencie: 32. Frost (Konecny, York), 55. Se. Walker (Couturier, Konecny), 60. Foerster (Laughton, Brink) – 4. Holtz (M. McLeod, C. Miller), 16. J. Hughes (Toffoli, Mercer), 45. Toffoli (Hischier, J. Hughes), 61. L. Hughes (J. Hughes, Hischier)

Philadelphia Flyers: Hart (Ersson) – York, Sanheim, Seeler, Se. Walker, Zamula, Ristolainen – Foerster, Couturier, Konecny – Tippett, Frost, Brink – Farabee, Laughton (A), Atkinson – Deslauriers, Poehling, Hathaway.
Tréner: John Tortorella

New Jersey Devils: Schmid (Vaněček) – Siegenthaler, L. Hughes, Bahl, Marino, B. Smith, C. Miller – Palát (A), Hischier (C), Bratt – Toffoli, J. Hughes (A), Mercer – Holtz, M. McLeod, Lazar – Laberge, Tierney, Bastian.
Tréner: Lindy Ruff

Rozhodca: McIsaac, Charron – Grillo, Daisy

Diváci: 17 748