Maxa Liga (CZ)

VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha

3:2

koniec (1:1, 1:1, 1:0)

06.12.2023, 17:00 • Zimní stadion Na Lapači • 28. kolo • Jan Kordík (@kordaaah) cz

Tipsport: 1.5 4.7 5.57

46:10

A komplikace pro hosty, kteří nejenom že ztrácí jednu branku, ale nyní také i hráče v poli. Na trestnou lavici totiž míří Lukáš Strnad, který nedovoleně zastavil Danielse Bērziņše.

45:18

Vzájemné vyloučení po potyčce mezi Tomášem Gumanem a Michalem Hryciowem. Oba borci putují na trestnou lavici na dvě minuty za hrubost.

19:33

A domácí budou muset přečkat velmi náročné nekončící pětiminutové oslabení. Po tvrdém zákroku na Karla Klikorku vsetínský forvard Luboš Rob v dnešním duelu dohrál.

17:22

Karel Klikorka si počínal v souboji s Robine Staňkem až moc hrubě, a tak míří vychladnout na trestnou lavici.

15:00

A i Vsetín si nyní zahraje početní výhodu. David Kajínek totiž ve vlastním pádu srazil nedovoleně Pavla Kubiše, a tak půjde na dvě minuty na trestnou lavici.

07:02

A uvidíme první početní výhodu zápasu. Domácí hráli v šesti hráčích, čehož si všimli pozorní rozhodčí, a tak si Slávisté zahrají přesilovku. Trest odpyká Miroslav Holec.

3:2

Góly a asistencie: 19. Dědek (Hrňa, Š. Jenáček), 36. Kern (Hořanský, Jandus), 42. Holec (Dědek, Hrňa) – 9. Kulda (Klikorka, Strnad), 23. Všetečka (Holý, Knotek)

VHK ROBE Vsetín: Žukov (Romančík) – Staněk, Larsen, Š. Jenáček, Smetana (A), Hryciow, Ďurkáč – Jonák, Klhůfek, Rob (A) – Holec, Bērziņš, Hrňa (C) – Hořanský, Kern, Jandus – Kubiš, Dědek, Š. Bláha – Kratochvil.
Tréner: Jiří Weintritt

HC Slavia Praha: Volevecký (R. Málek) – Žovinec (A), Štibingr, Kremláček, Holý, Klikorka, Kajínek – V. Polák II, Kulda, Guman – Všetečka, Knotek (C), Průžek – Havrda, Slavík, J. Brož – Strnad, J. Půček, Slavíček.
Tréner: Aleš Totter

Rozhodca: Pilný, Zeliska – Roischel, Augusta