27.12.2023, 20:30 • Stamford Bridge, Londýn • 19. kolo • Matyáš Kotlan cz

Tipsport: 1.79 3.77 4.86

To je pro dnešek zcela vše! Přeji dobrou noc a u dalších textových přenosů naviděnou. (22:33:17)
Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 13:16.
A je konec! Utkání 19.kola Premier League mezi Chelsea a Crystal Palace je právě ukončeno. Z vydřených třech bodů se radují domácí Blues. Ti byli v prvním dějství aktivnějším celkem, což potvrdil brankou ve 13.minutě Mudryk. Pro domácí borce přišel šok v nastavení první půle, kde vyrovnal z malého vápna zcela osamocený Olise. Druhá polovina byla o něco vyrovnanější, ale přeci jen rozhodla Chelsea. Nařízený pokutový kop bezpečně proměnil Madueke. Na Stamford Bridge střetnutí končí výsledkem 2:1.

90+9

90+9

Pro Chelsea už to vypadá dobře. Za mohutné podpory fanoušků vybojoval rohový kop kapitán Gallagher.

90+8

Marná snaha Crystal Palace. Michael Olise totiž přetáhl centr letící na zadní tyč. Od branky bude vykopávat domácí gólman.

90+7

Chelsea opět nabídne útok soupeřovo mužstvu. Pro ofsajdové postavení Nicolase Jacksona.

90+6

Thiago Silva potvrdil své obrovské zkušenosti a tělem dotlačil protihráče do zámezí.

90+5

Za hlasité protesty vidí žlutou kartu domácí trenér Mauricio Pochettino.

90+5

Hosté se také dostali k zakončení. Pálil velice aktivní Michael Olise, ale na pozorného Petroviče nevyzrál.

90+4

Armando Broja se provinil nedovoleným zákrokem, proto do útoku zamíří hosté.

90+3

Blues už zřejmě budou chtít tuto výhru umlátit klidnou kombinací v útoku.

90+2

Střídání v týmu Chelsea FC:
ze hřiště odchází Benoît Badiashile, přichází Alfie Gilchrist.

90+1

Chelsea mohla rozhodnout třetí brankou. Nadějná akce je zastaven díky ruce Brojy.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut.

90

Střídání v týmu Crystal Palace FC:
ze hřiště odchází Jefferson Lerma, přichází Matheus França.

89

Chelsea právě vstřelila branku!
Tentokrát radost domácím nikdo nesebere! Sám faulovaný NONI MADUEKE si vzal na svá bedra tento důležitý moment. Klidným kopem k levé tyči překonal Hendersona, který skákal na opačnou stranu. – 2:1.

88

Je rozhodnuto, bude se kopat penalta! Rozhodčí napravil svoji chybu a píská pokutový kop po faulu na Maduekeho.