15.01.2024, 20:45 • Gewiss Stadium, Bergamo • 20. kolo • Jan Janča cz

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek večera.
(22:43:10)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:8.
Máme za sebou utkání 20. kola Serie A, ve kterém domácí Atalanta Bergamo rozdrtila Frosinone 5:0.
Ve 2. půli tempo hry opadlo, na míči bylo Frosinone, ale nic nevymyslelo. až v závěru hry se v 84. minutě po skvělé akci prosadil Zappacosta a pověstného "búra" dokonal Holm po rohovém kopu v nastaveném čase.
Atalanta se tak posouvá na 5. místo, Frosinone stále hraje o udržeí.

90+4

90+3

Obrovskou šanci měl Mario Pašalić, jehož střela doprostřed neměla umístění a brankář Turati vytáhl zákrok.

90+2

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90+1

90+1. Emil HOLM - 5:0

90+1

Atalanta právě vstřelila branku!
Autorem branky je EMIL HOLM, asistoval mu
Po rohovém kopu hlavičkoval nejprve EMIL HOLM do břevna, od nějž se odrazil míč přímo na nohu zpět HOLMA, který doklepl do prázdné. Obrovský nedůraz v obraně hostí.

90

Obrovský závar před bránou Frosinone. Bůh ví jak, ale ani Pašalič, ani Mirančuk ten gól nedali.

89

Domácí budou zahrávat rohový kop.

88

Hostující hráči odevzdaně kombinují s míčem a vyčkávají na konečný hvizd.

86

Střídání v týmu Frosinone Calcio:
ze hřiště odchází Matías Soulé, přichází Arijon Ibrahimović.

84

84. Davide ZAPPACOSTA - 4:0

84

Autorem branky je DAVIDE ZAPPACOSTA, asistoval mu Mario Pašalić!!!
Z rychlého protiútoku se s míčem ocitl Mario Pašalić, přenesl hru do vápna na úplně volného DAVIDE ZAPPACOSTU, a ten technickou střelou zvyšuje na 4:0.

82

Marco Carnesecchi předvedl dobrý zákrok proti střele hostí. Velmi těžký zákrok.

81

Střídání v týmu Atalanta Bergamo:
ze hřiště odchází Éderson, přichází Mario Pašalić.

80

Hráči z Lombardie vytáhli napadání a velmi otravují rozehrávku svého soupeře.

79

Davide Zappacosta napřáhl ke střele, nicméně jeho projektil netrefil hostující bránu.

77

Útok domácího mužstva neměl velkého úspěchu. Finální fáze byla neúspěšná.

75

Domácí hráči hrají velmi pasivně, avšak Frosimone nemá nárok se dostat přes jejich obranu.

72

Hra ztratila tempo. Hraje se po většinu času kolem půlící čáry bez větších možností na vstřelení branky.

70

Simone Romagnoli vidí za svůj faul na Muriela jasnou žlutou kartu.

69

68

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hosté, a proto můžou dopředu mířit hráči Berama.

66

Hostující hráči kombinují s míčem a čekají na možný průchod do předu.

64

Luis Muriel si naběhl na skvělou přihrávku, avšak na poslední chvíli stihla obrana Frosinone zasáhnout.

62

ze hřiště odchází Charles De Ketelaere, přichází Alexej Mirančuk,
ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Luis Muriel.

60

Útočným faulem se provinil Marten de Roon.

59

Hráči Frosinone ve druhém poločase kombinují s míčem, ale chybu v obraně Atalanty ne a ne najít.

57

Matías Soulé se prokličkoval kolem vápna až napřáhl ke střele. Jeho střela však neměla potřebné parametry.

55

Davide Zappacosta napřáhl ke střele, ale při střele zboural protihráče a provinil se proti pravidlům.

54

ze hřiště odchází Sead Kolašinac, přichází Isak Hien,
ze hřiště odchází Matteo Ruggeri, přichází Davide Zappacosta.

52

Kevin Bonifazi předvedl útočný faul.

51

Nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Bergama.

49

Obrovskou chybu předvedl brankář Marco Carnesecchi, který podběhl míč a Walíd Šeddíra si ho obhodil. Jeho spoluhráči však míč ztratili. Před přihrávkou však míč opustil hřiště, a proto byl celý rozruch zbytečný.

48

Z úvodu druhé půle přešli hosté na tříobráncový systém hry. Hosté tak hrají velký wa-bang.

47

S velmi nepovedený rohovým kopem si obrana Atalanty poradila.

47

Hosté budou zahrávat rohový kop.

46

ze hřiště odchází Mateus Lusuardi, přichází Simone Romagnoli,
ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Farès Ghedjemis,
ze hřiště odchází Abdou Harroui, přichází Francesco Gelli.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
Máme za sebou 1. poločas, po kterém domácí Atalanta Bergamo vede zaslouženě 3:0 nad Frosinone.
Domácí měli fantastický vstup do utkání. Již v 6. minutě byla nařízena penalta po nešikovném faulu Lusuardiho. K míči se postavil Koopmeiners a bezpečně proměnil. Atalanta dál tlačila a odměnou ji byly dvě slepené branky ve 13. a 14. minutě. Nejprve se po chybě obrany prosadil Éderson, na nějž po další hrubce v obraně navázal výstavní střelou De Ketekaere. Domácí byli dál lepší, avšak tempo hry opadlo. v závěru měli hosté dva náznaky šance, ale do šateen se šlo za stavu 3:0-.

45+4

45+3

Dobrou šanci měl hostující kapitán Luca Mazzitelli, který se s míčem otočil a vypálil. Mířil však nad bránu.

45+2

Giorgio Scalvini se snažil ve vápně najít ještě Gianluca Scamaccu, nicméně se nepochopili a míč skončil v autu.

45+1

Domácí budou vhazovat poblíž velkého vápna Frosinone.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec 1. poločasu.

44

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči Atalanty.

43

Hra je pozastavena, protože Walíd Šeddíra zůstal po souboji ležet ve vápně a vyžaduje ošetření. O penaltu se nejedná, neboť si své zranění způsobil sám.

42

Matteo Ruggeri si zasekl míč, navedl si jej na střelu a vypálil z dobré pozice. Jeho technická střela však byla příliš razantní a skončila na tribuně.

41

Luca Mazzitelli se dostal k zajímavé střele. Nicméně brankář Marco Carnesecchi byl připraven.

40

Dobrou obrannou prací získali hráči Atalanty míč.

37

Teun Koopmeiners se snažil centrovat do vápna, ale hostující obrana jeho pas zablokovala a založila protiútok. Ten však neměl rychlého trvání a míče se opět zmocnili domácí.

35

Hra je opět přerušena, neboť Pol Lirola má nějaké zdravotní potíže.

33

Hostující trenér je velmi zarmoucený z výkonu jeho svěřenců.

32

Hra je pozastavena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Marten de Roon.

30

29

Domácí hráči vysoko napadají a nedovolí jim klidnou rozehrávku.

28

Dobrou defensivní práci předvádí domácí hráči a nedovolí Frosinone ani odcentrovat.

26

Walíd Šeddíra si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

25

Gianluca Scamacca si naskočil na dobrý míč a hlavičkou prověřil hostujícího gólmana. Ten předvedl skvělý zákrok.

24

Obrovskou šanci měl Éderson, jenž si naběhl na přihrávku ze středu hřiště a na malém vápně pálil. Na poslední chvíli skluzem jeden z obránců odvrátil jistý gól.

23

Chybnou rozehrávku předvedli hostující hráči a odevzdali míč jen soupeři.

21

Hostující hráči se snaží oklepat a kombinovat s míčem.

20

Teun Koopmeiners si nabíhal za obranu soupeře, dostal míč, avšak jeho střela neměla potřebné parametry a skončila vedle hostující brány.

18

Hosté budou vhazovat poblíž šestnáctky Atalanty.

17

Rohový kop mají k dispozici domácí.

14

14. Charles De Ketelaere - 3:0

14

Autorem branky je CHARLES DE KATELAERE, asistoval mu Marten de Roon!!!

Velmi špatnou rozehrávku Frosinone vystihl Marten de Roon, který předal na hranici vápna míč CHARLESI ED KATELAEREMU, který z druhého dotyku neskutečně vymetl šibenici. To byl opravdu výstavní gól.
Na druhou stranu naprosto tristní výkon obrany hostí. Brankář Stefano Turati si na míč nesáhl, ale třikrát ho lovil ze sítě.

13

13. ÉDERSON - 2:0

13

Autorem branky je ÉDERSKN, asistoval mu Matteo Ruggeri!!!
Tak to jde hodně rychle. Matteo Ruggeri se ocitl na straně u rohového praporku, potáhl si míč a našel na malém vápně osamoceného ÉDERSONA, který bez problému propálil. Tristní obrana Frosinone.

12

Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně hostí.

11

Charles De Ketelaere se dostal k hlavičce, která byla velmi vysoká, ale nebezpečně padala k hostující bráně. Nakonec přeletěla těsně horní tyč hostující brány.

11

Domácí budou mít k dispozici svůj první rohový kop v zápase.

10

Velmi nepovedenou rozehrávku předvedli hráči Frosinone.

9

Domácí hráči předbrali otěže hry a nepouští míč soupeři.

8

8. Teun KOOPMEINERS - 1:0

8

Autorem branky je TEUN KOOPMEINERS!!!
TEUN KOOPMEINERS se postavil ke značce pokutového kopu, poslal brankáře na druhou stranu a suverénně proměnil. Tady nebyl pochyb a Atalanta se tak ujímá brzkého vedení.

7

Teun Koopmeiners bude zahrávat pokutový kop.

6

6. Pokutový kop pro Atalantu!

6

A píská se penalta pro Atalantu!!!
Mateus Lusuardi velmi nešikovně bránil Emila Holma a hlavní rozhodčí měl jasno. Pokutový kop!!

4

Útočným faulem se provinili hráči z jihu Itálie.

3

Domácí hráči kombinují s míčem a snaží se převzít hned od začátku otěže hry.

2

S rohovým kopem a následným centrem si obrana Atalanty poradila.

1

Hned z úvodu vybojovali hráči Frosinone rohový kop.

1

Domácí fanoušci se zdají být skvěle naladění a poženou své příznivce již od úvodního hvizdu.
Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.

Atalanta Bergamo: Carnesecchi – Scalvini, Djimsiti, Kolašinac – Holm, de Roon (C), Éderson, M. Ruggeri – Koopmeiners, De Ketelaere – Scamacca.
Náhradníci: Rossi, Musso – Adopo, Bakker, Hien, Mirančuk, Muriel, Palomino, Pašalić, Touré, Zappacosta, Zortea.
Trenér: Gian Piero Gasperini

Frosinone Calcio: Turati – Lirola, Okoli, Bonifazi, Lusuardi – Mazzitelli (C), Barrenechea, Brescianini – Soulé, Šeddíra, Harroui.
Náhradníci: Cerofolini, Palmisani – Bourabia, Caso, Garritano, Gelli, Ghedjemis, Ibrahimović, Jorge, Kvernadze, Renier, S. Romagnoli.
Trenér: Eusebio Di Francesco

Rozhodčí: Prontera – Di Iorio, Ricciardi.
Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání 20. kola Serie A, ve kterém domácí Atalanta Bergamo přivítá Frosinone Calcio. Přeji Vám příjemnou zábavu.
V rámci 20. kola italské Serie A se mezi sebou utkají týmy Atalanta Bergamo a Frosinone Calcio.

Domácí Atalanta Bergamo:
po odehrané jedné polovině sezóny nachází na 7. místě tabulky se ziskem 30ti bodů za 9 výher, 3 remízy a 7 porážek s positivním skóre 30:21. V minulém kole remizovala na hřišti AS Řím 1:1.
Boj o Evropské poháry je však stále velmi otevřený, neboť na 4. místo zaručující účast v prestižní Lize mistrů ztrácí pouhé 3 body.

Hostující Frosinone Calcio:
se nachází v úplně jiném rozpoložení než domácí Atalanta. Místo bojů o poháry je hlavní prioritou boj o udržení. Za 19. odehraných zápasů sthli hosté nasbírat pouhých 19 bodů za 5 výher, 4 remízy a 10 porážek s pasivním skóre 25:34. V posledních 5ti utkáních nasbírali pouze bod za remízu s FC Turín 0:0, jinak poslední 4 utkání prohrálo. Na 18., sestupovou příčku je dělí pouhé 4 body.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

5:0

Góly: 8. Koopmeiners (pen.), 13. Éderson (M. Ruggeri), 14. De Ketelaere (de Roon), 84. Zappacosta (Pašalić), 90+1. Holm

Karty:   70. S. Romagnoli (FRS)

Atalanta Bergamo: Carnesecchi – Scalvini, Djimsiti, Kolašinac (54. Hien) – Holm, de Roon (C), Éderson (81. Pašalić), M. Ruggeri (54. Zappacosta) – Koopmeiners, De Ketelaere (62. Mirančuk) – Scamacca (62. Muriel).
Náhradníci: Rossi, Musso – Adopo, Bakker, Palomino, Touré, Zortea.

Tréner: Gian Piero Gasperini

Frosinone Calcio: Turati – Lirola (46. Ghedjemis), Okoli, Bonifazi, Lusuardi (46. S. Romagnoli) – Mazzitelli (C) (75. Bourabia), Barrenechea, Brescianini – Soulé (86. Ibrahimović), Cheddira, Harroui (46. Gelli).
Náhradníci: Cerofolini, Palmisani – Caso, Garritano, Jorge, Kvernadze, Renier.

Tréner: Eusebio Di Francesco

Rozhodca: Prontera – Di Iorio, Ricciardi