4:1

koniec (1:0, 1:0, 2:1)

27.01.2024, 22:00 • Rogers Place, Edmonton • Dávid Švec

Tipsport: 1.76 4.42 3.99

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (00:41:41)

3. Leon Draisaitl (EDM) – 1+2
Je za námi utkání mezi Edmontonem a Nashvillem. Oilers si dnes připsali šestnácté vítězství za sebou, na domácím ledě duel ovládli poměrem 4:1. Po dvou třetinách vedli o dvě branky, uklidnění pak přinesl dnes čtyřbodový Connor McDavid. V závěru sice snížil Colton Sissons, ale konečný stav upravil střelou do prázdné branky Zach Hyman.

59:23

Rozběhla se nám už poslední minuta tohoto utkání. Domácí drží kotouč v obranné třetině.

58:33

Filip Forsberg zpoza brány vybídl Lukeho Evangelistu, kterého ale betonem vychytal Skinner.

57:55

Derek Ryan ze středního pásma nahodil kotouč směrem dopředu. Zápas se už z obou stran jen dohrává.

57:13

Nurse teď vyhodil kotouč na icing. Bude se vhazovat před Skinnerem.

56:41

56:41 Zach HYMAN - 4:1

56:41

Edmonton právě vstřelil branku!
Je hotovo! Edmonton dnes vyhraje šestnácté utkání za sebou. ZACH HYMAN si posunul kotouč dopředu a rychle za ním bruslil. Nakonec byl rychlejší než obránci a dostal kotouč do prázdné branky. 4:1. Asistence: Leon Draisaitl a Connor McDavid.

56:08

Lankinen už opustil svou bránu, takže Nashville hraje v šesti.

55:19

Hosté teď podrželi kotouč za svou klecí. Záhy budou chtít založit útočnou protiakci.

54:55

Roman Josi si už naváděl touš ke střele, ale před ním obránce zakročil. Nashville ale chce ještě s tímto duelem něco udělat.

53:58

Dvě obrovské šance na obou stranách! Nejprve v ideální pozici vychytal Hymana Kevin Lankinen, posléze se dopředu tlačil jeden z hostů, ale bek na poslední chvíli zareagoval.

53:25

53:25 Colton SISSONS - 3:1

53:25

Nashville právě vstřelil branku!
Hosté se dočkali zasloužené branky! Dlouho bojovali v útočném pásmu, vyhráli několik osobních soubojů a nakonec se k nim přiklonilo i štěstí, když se od COLTONA SISSONSE černá guma odrazila do sítě. 3:1. Asistence: Luke Evangelista a Cole Smith.

52:29

Thomas Novak se prodral do útočného pásma. Jeho následná přihrávka nebyla úplně přesná.

51:28

Mattias Janmark se rázem ocitl za defenzívou hostů, ale už neměl tolik sil. Přece jen vystřelil, svatyni ale netrefil.

51:00

Domácí poslali kotouč po odrazu jen na svou střídačku. Pokračovat budeme po reklamní pauze.

4:1

Góly a asistencie: 8. Nugent-Hopkins (Draisaitl, McDavid), 32. Draisaitl (McDavid, Nugent-Hopkins), 50. McDavid (Ekholm, Bouchard), 57. Hyman (Draisaitl, McDavid) – 54. Sissons (Evangelista, Co. Smith)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ceci, Nurse (A), Bouchard, Ekholm, Desharnais, Kulak – Hyman, McDavid (C), Draisaitl – Foegele, Nugent-Hopkins (A), E. Kane – Perry, R. McLeod, Holloway – C. Brown, Ryan, Janmark.
Tréner: Kris Knoblauch

Nashville Predators: Lankinen (Saros) – Josi (C), McDonagh (A), L. Schenn, Fabbro, A. Carrier, Lauzon – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Glass, Novak – Gurianov, Sissons, Trenin – Sherwood, McCarron, Co. Smith.
Tréner: Andrew Brunette

Rozhodca: Schlenker, Skilliter – Cherrey, Nansen

Diváci: 18 347