Mads Sögaard (OTT) – 8 zákroků, 3 OG, úspěšnost 72,7 %, odchytal 20:00
Jonas Korpisalo (OTT) – 18 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 43:36
Juuse Saros (NSH) – 31 zákroků, 4 OG, úspěšnost 88,6 %, odchytal 63:36

Dominik Kubalík (OTT) – 0+0, 0 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 06:51

3. Philip Tomasino (NSH) 1+1 (04:02:10)
Statistiky
Střely na bránu: 35 – 29 | Přesilová hra: 0/3 – 0/3 | Trestné minuty: 8 – 8

Dnešní utkání sledovalo 16 284 diváků.
Hokejisté Ottawy vítězí nad Nashvillem 4:3 v prodloužení, byť po první třetině prohrávali 0:3! Ve druhé části však dokázali Senátoři třemi zásahy pro změnu vyrovnat. Třetí dvacetiminutovka už žádný gól nepřinesla a tak se muselo jít až do prodloužení, v němž dokonal domácí obrat Claude Giroux.

63:36

63:36 Claude GIROUX - 4:3

63:36

Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí vítězí v prodloužení! Rozhodnout přitom mohli Predátoři. Proti brankáři Korpisalovi se řítili Gurjanov s Josim, ale prvně jmenovaný nedokázal svému kapitánovi přesně přihrát. Hra se tak otočila na druhou stranu. CLAUDE GIROUX si v útočném pásmu vyměnil puk s Timem Stützlem a i z poměrně ostrého úhlu dokázal zamířit přesně. Saros se už ke své pravé tyčce nedokázal přesunout včas – 4:3. Asistence: Tim Stützle.

62:27

Drake Batherson měl na pravém křídle rychlost. Jeho rána však byla přizvednuta nad Lauzonem.

61:57

Hostující Cody Glass vyjel s pukem do středního pásma a spoluhráči mu střídají.

60:59

Rychlost ve středním pásmu nabral Denis Gurjanov. Ten se dostal až do střelecké pozice, jeho zakončení však bylo sraženo do ochranné sítě.

60:06

Buly vyhráli hosté, kteří tak mají výhodu první útočné akce.

60:01

Ve třetí třetině se skóre neměnilo. Ottawa byla aktivnějším týmem, ale obrat její hráči nedokonali. Jde se tedy do prodloužení.

60:00

59:59

Ještě zahrozili hosté! Cole Smith posouval v pádu puk před branku. Tam ho zasáhl Ryan McDonagh, ale nasměroval ho jen do brankáře Korpisala!

59:41

Zakázané uvolnění hostí. Vhazuje se v útočném pásmu Ottawy. Prodloužení je velmi blízko.

59:27

Hra přerušena po domácí přihrávce rukou.

59:00

Shane Pinto střílel z pravé strany a Saros si připsal další dobrý zákrok. Poslední minuta třetí třetiny.

57:58

Dvě dobré střely Jacoba Chychruna z vrcholu pravého kruhu! První Saros vyrazil a druhou zastavil lapačkou i přes clonu Tima Stützleho.

4:3

Góly a asistencie: 26. Batherson (B. Tkachuk), 30. Stützle (M. Joseph), 38. B. Tkachuk (Norris), 64. Giroux (Stützle) – 9. McCarron (Josi, Tomasino), 17. Tomasino (Novak, Glass), 19. Trenin (Fabbro, Josi)

Ottawa Senators: Sögaard (21. Korpisalo) – Chychrun, Chabot (A), Zub, Sanderson, Bernard-Docker, Brännström – Giroux (A), Stützle, B. Tkachuk (C) – Batherson, Norris, M. Joseph – Tarasenko, Pinto, Kubalík – Kelly, Chartier, Greig.
Tréner: Jacques Martin

Nashville Predators: Saros (Lankinen) – Fabbro, Josi (C), L. Schenn, McDonagh (A), A. Carrier, Lauzon – Nyquist, O'Reilly (A), F. Forsberg – Evangelista, Glass, Novak – Gurianov, Sissons, Trenin – Tomasino, McCarron, Co. Smith.
Tréner: Andrew Brunette

Rozhodca: Hebert, Lambert – Smith, Murray

Diváci: 16 284