koniec (2:0, 0:1, 1:3)

31.01.2024, 18:00 • ZS Sokolov • 44. kolo • Vít Káňa cz

Tipsport: 2.36 4.01 2.47

56:29

Robin Všetečka si nepohlídal svou hokejkou v závěru třetí třetiny a na dvě minuty oslabuje Pražany.

50:26

Edgars Kulda (Slavia) to přehrál s napadáním u mantinelu a půjde si na dvě minuty odpočinout. Jeho faul byl úplně mimo kotouč.

48:01

Adam Křemen vyprodukoval za svou brankou sekeru, kterou zlomil soupeři hokejku. Domácí tvrďák si tak půjde na dvě minuty odpočinout.

36:13

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha:
Tomáš Guman – 2 min., zdržování hry / brankář – hraní puku mimo lichoběžník.

34:24

Daniel Vrdlovec dostal hokejku do obličeje soupeře před brankou Hamalčíka jde si na dvě minuty odpočinout.

22:28

Martin Weinhold zastavil na pravém kruhu najíždějícího Tomáše Gumana a půjde si na dvě minuty odpočinout.

04:29

Robin Všetečka u domácí střídačky hákoval a Sokolov má k dispozici první přesilovku.

3:4

Góly a asistencie: 12. M. Rohan (Kružík, Přikryl), 18. V. Adamec (M. Adámek), 58. Vrdlovec (Vracovský, Tomeček) – 24. Všetečka (Klikorka, Strnad), 41. J. Brož (Matě. Beran, Kulda), 45. Klikorka (Matě. Beran, Kulda), 49. Všetečka (Klikorka)

HC Baník Sokolov: Hamalčík (Michajlov) – Mlčák, M. Rohan (A), Weinhold, Bulka, Tureček, Rulík, Dorot – Kružík, Přikryl, Vracovský – Tomeček, Vrdlovec, Osmík – Křemen, M. Adámek, V. Adamec – Šlechta, T. Rohan (C), D. Novotný.
Tréner: Tomáš Mariška

HC Slavia Praha: Hölsä (Volevecký) – Klikorka, Žovinec (A), Holý (C), Hrdinka, Křepelka, Kajínek, Kremláček – Guman, Kulda, Matě. Beran – Havrda, Strnad, Průžek – J. Brož, Slavík, Všetečka – Slavíček, Kucharčík, J. Půček.
Tréner: Aleš Totter

Rozhodca: Miroslav Petružálek, Tomáš Zubzanda – Milan Štofa, Ondřej Malý

Diváci: 675

Priebeh zápasu
1. tretina
04:29 SLA 2 Všetečka, hákovanie
11:29 SOK 1:0 M. Rohan (Kružík, Přikryl)
17:24 SOK 2:0 V. Adamec (M. Adámek)
Po 1. tretine
2. tretina
22:28 SOK 2 Weinhold, držanie
23:59 SLA 2:1 Všetečka (Klikorka, Strnad)
34:24 SOK 2 Vrdlovec, nebezpečná hra vysokou hokejkou
36:13 SLA 2 Hölsä, zdržiavanie hry / brankár - hranie puku mimo lichobežníka, odpyká Guman