1:5

koniec (0:3, 0:0, 1:2)

31.01.2024, 18:00 • 36. kolo • Lissko (@Lissko11)

Tipsport: 4.84 4.38 1.51

Máme za sebou dnešný zápas. Hostia vyhrávajú jednoznačne 5:1. Sledovali sme veľmi dobrý hokej. Víťazstvo hostí je plne zaslúžené. (20:09:38)

59:17

Hostia sú v plnom počte.

59:11

Legalin pálil od modrej čiary. Valent jeho pokus chytá lapačkou a prerušil hru.

58:02

Začali posledné dve minúty tretej tretiny a aj zápasu.

57:49

Vlci Žilina dali gól! Ešte jeden gól pridávajú hostia. Domáci spravili veľkú chybu v obrane. Puku sa zmocnil PATRIK KOYŠ, ktorý sám pred Boľo nezaváhal. Asistencie: B. Mráz.

57:23

Domáci hrajú v šestici!

57:17

Vylúčenie v tíme DOXXbet Vlci Žilina:
Igor Safaraleev – 2 min., držanie.

57:12

Safaraleev sa dostal do samostatného úniku. Jeho zakončenie končí mimo domácej brány.

55:27

Dnešný zápas je už rozhodnutý. V podstate sa už len dohráva.

54:15

Stránsky dobre zakončil. K dorážke sa dostal Bartakovics, ale jeho strela minula bránu Valenta.

53:04

Legalin pálil z otočky, ale Valent bol pozorný a jeho pokus chytil.

52:36

Melcherove zakončenie nebolo presné. Hostia zostávajú v útočnom pásme.

51:17

Bystričan sa dostal až pred Valenta. Chcel zakončiť, ale nakoniec prihrával a tým pokazil celú akciu.

50:23

Legalin vo veľkej šanci! Valent dobre vykorčuloval a jeho pokus chytil.

49:21

Domáci sú v plnom počte.

48:42

Vargova strela zblokovaná mimo hraciu plochu.

48:01

Bezúch to dobre skúšal z ľavého kruhu. Boľo bol pozorný a jeho pokus chytil lapačkou.

47:21

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany:
Miroslav Pupák – 2 min., držanie.

47:11

Následuje reklamná prestávka.

46:56

Vlci Žilina dali gól! Hostia pridávajú štvrtý gól v zápase. Róbert Varga vybojoval puk. Potiahol akciu a peknou prihrávkou našiel JURAJA BEZÚCHA, ktorý prudkou strelou prekonáva Boľa v domácej bráne. Asistencie: R. Varga.

46:22

Varga šiel do prečíslenia spolu s Mrázom. Výborne sa však vrátil Bartakovics a zastavil akciu hostí.

45:12

Jakubík pálil od modrej čiary. Jeho pokus bol tečovaný na ochrannú sieť.

44:17

44:10

Bystričan vyhadzuje puk cez všetky čiary.

43:25

Vargovu strelu schoval Boľo v lapačke a prerušil hru.

42:56

Adam Matej – 2 min., držanie.

42:17

Topoľčany dali gól! Domáci predsa len znižujú stav zápasu! Žabka nahodil puk na Valenta. Ten ho vyrazil. K puku sa dostal Plochotnik, ktorý puk posunul na VIKTORA SHAKHVOROSTOVA, ktorý prudkou strelou prekonal Valenta. Asistencie: O. Plochotnik, B. Žabka.

42:15

Icing hostí.

41:02

Šmída v dobrej šanci. Jeho pokus Boľo vyrazil.

40:01

V druhej tretine sme gól nevideli. Hostia sú lepším mužstvom. Uvidíme čo sa udeje v tretej tretine.

40:00

39:02

Začala posledná minúta druhej tretiny.

38:14

Hostia sa dostali do šance v oslabení. Lopušan zakončoval švihom. Boľo puk chytá a prerušuje hru.

37:50

Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade.

37:42

Melcher v dobrej šanci! Jeho strela len tesne minula domácu bránu.

36:04

Varga tečoval strelu Galamboša a Boľo reflexívne vyráža betónom.

34:52

33:28

Lopušan doslova podrazil Stránskeho, ale ani teraz sa vylučovať nebude.

32:47

Beták sa tlačil pred bránu. V poslednej chvíli mu puk vypichol Urban.

31:28

Beták poslal do šance Šmídu, ktorý sám pred Boľom nebol úspešný. Domáci brankár podržal svoje mužstvo.

30:30

Koyš našiel prihrávkou Mráza, ktorý zakončil švihom. Boľo puk chytil a prerušil hru.

29:03

Stránsky našiel prihrávkou Gaťára, ktorý z prvej zakončil, ale pozorný Valent jeho pokus chytá.

28:23

Hostia kontrolujú dianie na ľadovej ploche.

27:49

Galamboš našiel prihrávkou Vargu, ktorý pálil z prvej. Boľo jeho pokus chytil lapačkou a prerušil hru.

26:29

Plochotnik nahadzoval puk na bránu. Valent nič nevidel a mal šťastie. Puk tesne minul jeho bránu.

25:26

Píska sa icing domáceho tímu.

24:30

Hrá sa opäť vo vysokom tempe s minimom prerušení.

23:17

Gergel pálil z pravého kruhu. Valent vyráža vyrážačkou.

22:14

Beták vo veľkej šanci! Jeho pokus konči na tyči domácej brány!

21:10

Domáci začali aktívne. Urban pálil od modrej čiary. Valent vyrazil jeho pokus betónom.

20:01

Po prvej tretine vedú hostia jasne 3:0. Sledujeme veľmi dobrý a bojovný hokej. Uvidíme čo nám prinesie druhá tretina.

20:00

19:03

Začala posledná minúta prvej tretiny.

18:04

Surový to vyskúšal na bližšiu tyč, ale Valent si jeho strelu postrážil.

17:09

Pobežal dobre pálil od modrej čiary. Puk len tesne minul domácu bránu. Hostia zostávajú v pásme.

16:22

Melcher si prebral prihrávku a strelou švihom preveril lapačku domáceho brankára.

15:41

Bartakovics zakončoval z tesnej blízkosti. Jeho pokus Valent vyrazil

14:48

Hostia sú aktívnejší a teraz diktujú tempo zápasu.

13:18

Vlci Žilina dali gól! Ďalší gól na konte hostí je na svele. Opäť Matúš Holenda prihrával. BRUNO MRÁZ vyslal strelu z pravého kruhu a puk na prekvapenie všetkých skončil až v sieti. Asistencie: M. Holenda.

12:59

Bezúch našiel prihrávkou Vargu. Druhý menovaný zakončoval z pravej. Boľo jeho pokus vyrazil betónom.

11:37

Domáci sa dostali do prečíslenia. Bartakovics to vzal na seba a jeho prudká strela triafa tyč Valentovej brány!

10:09

Vlci Žilina dali gól! Hostia pridávajú rýchlo aj druhý gól. Matúš Holenda našiel peknou prihrávkou IGORA SAFARALEEVA, ktorý prudkou strelou švihom prekvapil Boľa. Asistencie: M. Holenda, K. Diakov.

09:10

Vlci Žilina dali gól! Hostia ido do vedenia. Peter Galamboš výborne potiahol akciu do útočnej tretiny. Spätnou prihrávkou našiel HUGA EDUARDSA JANSONSA, ktorý presnou a tvrdou strelou prekonáva Boľa v domácej bráne. Asistencie: P. Galamboš, D. Kolář.

08:55

Varga tvrdo narazil Gergela, ale vylučovať sa nebude.

07:56

Bystričan pálil od modrej čiary. Jeho pokus Valent riešiť nemusel. Domáci zostávajú v pásme.

06:28

Bezúch sa parádne natlačil pred bránu, ale zakončiť nedokázal.

05:10

Plochotnik sa natlačil pred Valenta, ale jeho zakončenie končí len v lapačke hosťujúceho brankára.

04:05

Diakov pálil od modrej čiary hneď po buly. Opäť chytá Boľo a prerušuje hru.

03:40

Juraj Bezúch sa rutil sám na Boľa, ale domáci brankár si túto situáciu postrážil a podržal svoje mužstvo.

03:02

Žabka pálil od modrej čiary. Jeho pokus bol zablokovaný. Domáci zostávajú v útočnom pásme.

02:21

Sledujeme začiatok zápasu vo vysokom tempe.

01:38

Legalin pálil z ľavého kruhu. Valent jeho pokus vyražil betónom.

00:35

Bezúch zakončoval z tesnej blízkosti. Boľo jeho pokus chytil a prerušil hru.

00:01

Úvodné buly získali hostia zo Žiliny.

00:01

HC Topoľčany: Boľo (Vojvoda) – Bystričan, Urban, Novák, Žabka, Štefanka, Pupák, Pánik, Bajzík – Surový, Bečka, Ručkay – Bartakovics, Stránsky, Gaťár – Legalin, Plochotnik, Shakhvorostov – Gergel, Piačka, Matej
Tréner: Roman Stantien

DOXXbet Vlci Žilina: Valent (Adámik) – Pobežal, Jansons, Holenda, Diakov, Jakubík, Kolář, Bakala, Rajnoha – Bezúch, Galamboš, Varga – Koyš, Mráz, Safaraleev – Beták, Šmída, Melcher – Lopušan, Rehák, Benko
Tréner: Ernest Bokroš

Rozhodca: Krajčík, Valachovič – Zelený, Drblík.
HC Topoľčany

Domáci hokejisti dokázali získať v tejto sezóne zatiaľ 63 bodov a majú pozitívne skóre 135:123. Žochári majú zatiaľ výbornú sezónu. Uvidíme ako si dnes poradia s lídrom SHL.

DOXXbet Vlci Žilina

Hostia jasne vládnu celej súťaži. Žilina získala v doterajšom priebehu sezóny 96 bodov a majú pozitívne skóre 160:65. Dnes sú favoritom a očakáva sa ich víťazstvo. Ľahký zápas ich však nečaká. Uvidíme ako to dopadne.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

1:5

Góly a asistencie: 43. V.Shakhvorostov (Plochotnik, Žabka) – 10. Jansons (Galamboš, Kolář), 11. Safaraleev (Holenda, Diakov), 14. Mráz (Holenda), 47. Bezúch (Varga.), 58. Koyš (Mráz)

Rozhodca: Krajčík, Valachovič – Zelený, Drblík