2:3

koniec (0:3)

04.02.2024, 15:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • 20. kolo • Jan Prošek cz

Tipsport: 1.84 3.71 4.61

Hostující celek se v prvním poločase dostal do vedení po tři branky, ve druhé části zápasu domácí snížili na rozdíl jediné branky, ale vyrovnat nedokázali. (18:37:19)
Držení míče: 62 % : 38 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 8:1. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 13:16.

90+8

90+8

Hostující celek nyní bude rozehrávat od své branky, ale už utkání končí.

90+8

Teddy Teuma poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.

90+7

Guillaume Restes vytáhl míč na rohový kop.

90+7

Domácí celek vybojoval ještě rohový kop.

90+5

Střídání v týmu Toulouse FC:
ze hřiště odchází Aron Dønnum, přichází Naatan Skyttä.

90+5

Začala poslední nastavená minuta.

90+4

Reims pokračuje v dobré hře a snaží se něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím marně.

90+1

90+1. Sergio AKIEME - 2:3

90+1

Remeš právě vstřelila branku!
Díky důrazu před brankou se nyní prosazuje dobře hrající SERGIO AKIEME. Stav zápasu je zdramatizovaný. Asistence: Reda Yousef Khadra.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

90

Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Guillaume Restes na balon nedosáhl, ale Sergio Akieme z dobré pozice nedokázal trefit branku.

88

Rozehrávat po faulu soupeře budou domácí fotbalisté na útočné polovině.

87

Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Gabriel Suazo).

87

Hraje se nyní především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nyní nemůže propracovat do zakončení.

86

Centr se snesl před branku, ale střelecký pokus byl zblokovaný na další roh, nyní z druhé strany.

2:3

Góly: 49. Teuma (Stambouli), 90+1. Akieme (Khadra) – 12. Mawissa, 31. Babicka, 45+3. Dallinga (pen.)

Karty:   21. Stambouli (REI), 24. De Smet (REI) – 18. Schmidt (TOU), 55. Nicolaisen (TOU), 87. Suazo (TOU)

Stade de Reims: Y. Diouf – Okumu, Abdulhamíd (82. Ya. Fofana), Agbadou, De Smet (46. Akieme) – Teuma, Richardson (63. Koudou), Munetsi (76. Bojang), Stambouli (76. A. Koné) – Khadra, Daramy.
Náhradníci: Olliero – Diakhon, Foket, Prouchet.

Toulouse FC: Restes – Desler (73. Kamanzi), Mawissa, Nicolaisen, Suazo – Sierro, Schmidt (63. Cásseres) – Dønnum (90+5. Skyttä), Gboho (74. Gelabert), Babicka (73. Magri) – Dallinga.
Náhradníci: Domínguez – Aradj, Edjouma, Spierings.