7:1

koniec (4:1, 2:0, 1:0)

18.02.2024, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • 46. kolo • Lukáš Hrdina cz

Tipsport: 1.61 4.6 4.83

Zápas je u konce! Dynamo si pohlídalo závěrečných dvacet minut a zapisuje třetí vítězství v řadě!

Nejlepší hráči utkání
HC Dynamo Pardubice - Robert Říčka
Bílí Tygři Liberec - Martin Faško-Rudáš (19:23:49)

59:49

Liberec se tlačí do pardubické branky, ale gól nepřichází.

58:33

Křižná přihrávka před pardubickou branku od Faška-Rudáše nenašla žádnou z libereckých hokejek.

58:09

Tečovaná střela McCoshena končí v ochranné síti. Vhazovat se bude po pravé ruce pardubického gólmana.

56:46

Dynamo skvěle vyhrává vhazování a vyhazuje kotouč k liberecké brance.

56:40

Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice:
Richard Pánik – 2 min., faul loktem.

55:10

Zmatek před pardubickou brankou ukončuje opět Pavlát zalehnutím kotouče.

54:20

Nepřesná přihrávka dostává Dynamo z útočné třetiny.

53:17

Ukrytá střela Rychlovského neprošla až k Pavlátovi.

52:28

Liberec ihned po zisku kotouče uklidňuje hru a střídá.

51:35

Liberec aktuálně drží Pardubice v tlaku, ale zatím šance nepřichází.

49:49

Flynnův pokus z prostoru mezikruží mezi betony Pavláta nevyšel.

48:08

Až do útočného pásma se probojoval Klíma, jehož následná střela byla zblokována do ochranné sítě.

47:54

Zmatek před libereckou brankou ukončuje Hrenák, který schovává puk pod lapačku.

47:18

Chybná přihrávka jednoho z bránících hráčů dostala do šance. Najmana, jenž branku minul.

46:25

Dynamo dobře zastavilo liberecký útok a teď si připravuje protiútok.

45:37

Tomáš Vondráček – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec:
David Aubrecht – 2 min., hrubost.

45:29

Dělová rána Dvořáka od modré orazítkovala pouze zadní mantinel.

44:08

Dynamo právě vstřelilo branku!
Sedmá branka Pardubic! Radil skvělou prací za brankou stáhl bránící hráče, a poté našel před brankou volného ROBERTA ŘÍČKU, který střelou do odkryté branky zvýšil pardubické vedení.
Asistence: Lukáš Radil.

43:50

Zohorna si nedokázal zpracovat skákavý puk, a tak se kotouče zmocňuje Liberec.

43:00

Dynamo se drží od začátku třetiny více na puku, ale žádná šance zatím nepřišla.

41:47

Dobrý přesun Pavláta zamezil Liberci ve skórování.

40:22

Hyka teď skvěle zpoza branky našel v prostoru mezikruží Pánika, který jen těsně minul pravou tyč liberecké branky.

40:01

Úvodní vhazování závěrečné třetiny vyhrává Dynamo.

40:01

Druhá třetina je u konce! Dlouhý gólový půst se prolomil až v posledních dvou minutách, kdy Dynamo vsítilo hned dvě branky! Závěrečná třetina začne přibližně v 18:48.

40:00

39:21

Neskutečná souhra útočníků čtvrté pardubické formace! Mandát s PATRIKEM POULÍČKEM vyjeli do situace dva na jednoho, přičemž druhý jmenovaný byl ten, který nakonec vsítil branku do odkryté svatyně.
Asistence: Jan Mandát.

38:23

Branka číslo pět! Dynamo posílá do čtyřbrankového vedení ROBERT ŘÍČKA, který si převzal puk na modré čáře a v samostatném nájezdu překonal Hrenáka.

37:40

Dvořák dostal kotouč do volného prostoru, ale jeho tečovaná střela nenašla cestu za záda Hrenáka.

36:26

Přesná přihrávka Zohorny na Mandáta byla zastavena bránícím hráčem.

34:45

Přesně mířená Košťálkova střela na bližší tyč byla zlikvidována Hrenákovou vyrážečkou.

34:35

Adam Musil dobrou střelou z nápřahu protáhl Hrenáka, který však jeho pokus vychytal.

33:20

Liberečtí jsou v posledních minutách aktivnější, ale Pavlát stále drží pardubickou branku.

32:25

McCoshen byl vyslán do skvěle šance, ale nedokázal usměrnit puk do odkryté branky!

31:53

Souboj v rohu libereckého útočného pásma ukončuje až hvizd rozhodčího. vhazovat se bude ve středním pásmu.

31:10

Kotouč nebezpečně dojel před pardubickou branku, kde ho raději pardubický gólman schovává pod lapačku.

30:49

Čerešňák se do toho opřel ihned po vhazování a střela nečekaně prošla až k Hrenákovi, který reflexivně puk vyrazil mimo nebezpečí.

30:28

Souboj v rohu pardubického útočného pásma jde na hole domácích hráčů.

29:56

Pardubice se snaží nalézt cestu do útočného pásma, ale zatím marně.

29:06

Dynamo hraje v plném počtu.

28:16

Rychlé nohy Vondráčka teď ušetřili pár vteřin z liberecké přesilovky poté, co pardubický forvard sebral puk útočícímu hráči.

27:30

Bleskový útok hostujícího týmu zastavuje jeden z pardubických obránců a ihned vyhazuje kotouč.

27:02

Richard Pánik – 2 min., sekání.

27:02

Filippi se prodral do útočného pásma, kde zkusil štěstí z úhlu. Jeho střelu ale ještě na poslední chvíli tečoval Najman, který bohužel pro Liberec trefil jen střed Pavlátovi výstroje.

26:34

Rychlá přihrávka Najmana nenašla žádnou z hokejek Liberce. Zakázané uvolnění.

25:36

Dynamo se aktuálně drží v útočném pásmu, ale Hrenák zatím bez práce.

25:09

Přízemní střela Hájka netrefila libereckou svatyni.

24:35

Sedlák se sice dostal sólovou akcí do útočného pásma, ale tam hned o puk přišel.

23:15

Poulíček dostal dobrý kotouč do těsné blízkosti branky, ale nedokázal skórovat.

22:30

Liberec hraje v plném počtu.

21:30

Puk se sice motal na brankové čáře, ale gól z toho není! Liberec na poslední chvíli podržel jeden z obránců, který kotouč vystřelil.

21:00

První pardubickou přesilovku začíná Dynamo dobrou kombinací v útočném pásmu.

20:27

Ian McCoshen – 2 min., hákování.

20:01

Úvodní vhazování prostřední části zápasu vyhrál Liberec.

20:01

Střídání v týmu Bílí Tygři Liberec:
ze hřiště odchází Daniel Král, přichází Dávid Hrenák.

20:01

První třetina je u konce! Gólově bohatá třetina vyšla lépe pro Dynamo, které se již po úvodních dvaceti minutách dostalo do tříbrankového vedení. Druhá třetina začne přibližně v 17:56.

20:00

19:51

Rychlý přesun dvojice pardubických útočníků končí brankou! Radil v situaci dva na jednoho přesně našel na druhé tyči ROBERTA KOUSALA, který střelou na bližší tyč posílá Dynamo deset vteřin před koncem třetiny do tříbrankového vedení.

19:09

Richard Pánik – 2 min., hrubost.

Vojtěch Budík – 2 min., hrubost.

19:09

Nebezpečné nahození Vály na branku Liberce Král chytá mezi betony.

16:49

Neskutečný zákrok Pavláta! Ten musel zlikvidovat prvotní střelu z pravého kruhu, odkud se puk odrazil před odkrytou branku. Pavlát ale akrobatickým zákrokem zneškodnil i druhou šanci libereckých hráčů a drží Dynamo stále ve dvougólovém vedení.

16:19

Lukáš Radil – 2 min., hákování.

15:51

dobrý přesun do útočné třetiny zastavuje ofsajd po Sedlákově zpětné přihrávce na Čerešňáka.

15:26

Tomáš Filippi – 2 min., nedovolené bránění.

15:02

Druhá přesilovka zápasu pro Liberec. První střelu na pardubickou bránu vyslal Filippi. Ten dostal puk do prostoru pravého kruhu, ale dobrý přesun Pavláta znemožnil gólové oslavy.

15:02

Jan Mandát – 2 min., hákování.

14:45

Z první to zkusil McCoshen, který nepropálil Pavláta.

13:44

Pardubice odskakují o dvě branky! Může za to jíž dvougólový střelec ONDŘEJ VÁLA, jenž dostal nabito na modrou, z které dělovou ránou propálil libereckého gólmana.
Asistence: Richard Pánik.

13:36

Zohorna se dobrou sólovou akcí dostal do útočného pásma, kde hledal na modré Dvořáka, který z první otestoval pozornost Krále.

13:06

Dynamo se poslední minuty drží více na kotouči a nepouští soupeře příliš k brance Pavláta.

11:59

Rychlý přesun Pánika dostal do šance Sedláka, jenž řekl o přihrávku do pravého kruhu, odkud se snažil překvapit Krále skrytou střelou. Bohužel pro Dynamo byl liberecký gólman připraven.

10:59

Dobré liberecké napadání dělá Dynamu značné problémy v rozehrávce.

10:28

Rychlé přihrávky ihned po vhazování dostali ke kotouči Ivana, který svou ránou trefil pouze střed Pavlátovi branky.

09:38

Liberec v tuto chvíli úřaduje v útočném pásmu, ale žádná střela zatím nepřichází.

08:03

Rychlý útok Vondráčka zastavil až Derner, který dokázal pardubického útočníka dobruslit a sebrat mu kotouč.

07:49

Dynamo opět ve vedení! Navrátilec do sestavy a kapitán Pardubic LUKÁŠ SEDLÁK dostal přihrávku zpoza branky od Hyky, kterou opět z prostoru mezikruží z první vyslal do liberecké sítě.
Asistence: Tomáš Hyka a Richard Pánik.

07:29

Pánik se dostal k odraženému puku přímo před brankou, ale nenašel prostor mezi betony Krále.

06:36

06:16

Filippi zkusil štěstí od kraje pravého kruhu, ale neprostřelil Pavláta.

05:35

Špatná přihrávka mezi obránci vyhání Liberec mimo útočné pásmo.

04:02

První přesilovou hru zápasu si vyzkouší Liberec, jenž už teď kombinuje v útočném pásmu.

04:02

Lukáš Radil – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

03:33

Liberec právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Netrvalo to dlouho a prosazuje se i Liberec. Rychlý útok se zastavil u Mccosheina, který poslal puk do prostoru mezikruží, odkud Hawryluk poslal puk do pardubické branky.
Asistence: Ian McCoshen.

03:17

Dynamo se po gólu drží více na kotouči a aktuálně kombinují v útočné třetině.

01:53

Pardubice jdou do bleskového vedení! Postaral se o to ONDŘEJ VÁLA, jenž dostal skvělou přihrávku od Říčky do prostoru mezikruží, odkud poslal puk za záda Krále.
Asistence: Robert Říčka a Adam Musil.

01:15

Liberec se usadil v útočné třetině, kde Budík dostal kotouč na modrou, odkud vyslal puk na branku Pavláta. Ten ale dobře viděl jeho pokus a puk schoval do lapačky.

00:44

Pozvolný pokus o útok ukončil Zohorna, který svou průnikovou přihrávkou vyhodil kotouč na zakázané uvolnění.

00:01

Úvodní vhazování zápasu jde na hole Dynama.

00:01

Česká hymna dozněla a oba celky se již připravují na úvodní vhazování zápasu.

HC Dynamo Pardubice: Pavlát (Will) – D. Musil, Čerešňák, T. Dvořák, Košťálek, Vála, Hájek, Kolář – Pánik, Sedlák (C), Hyka – R. Kousal, Zohorna (A), Radil – Říčka, A. Musil, Paulovič – Mandát, Poulíček (A), Vondráček.
Trenér: Marek Zadina

Bílí Tygři Liberec: D. Král (Hrenák) – McCoshen, Melancon, Ivan, Budík, Derner, Galvas, Aubrecht – Rychlovský, Filippi (A), Faško-Rudáš – Flynn, A. Najman, Hawryluk – Birner (C), Vlach (A), Kel. Klíma – Pérez, Šír, Zachar.
Trenér: Filip Pešán

Rozhodčí: Jeřábek, Veselý – Bohuněk, Svoboda.

Prosadí se dnes Klíma v Pardubicích bodově?

HC Dynamo Pardubice

Dynamo po desetizápasové sérii výher prohrálo dvakrát v řadě. Aktuálně se ale již opět dostává do formy, a má na svém kontě dvě vítězství. To první přišlo na ledě Plzně, kde se začalo zlehka, jelikož žádná ze třinácti střel nenašla cestu za záda brankářů. V polovině druhé třetiny se sice domácí dostali do vedení, ale Dynamo dokázalo do konce prostřední části zápasu srovnat. Závěrečná dvacetiminutovka byla již v režii pardubických hráčů, kteří dvěma brankami rozhodli o vítězství 3:1.

V posledním zápase Dynamo hostilo Vítkovice. Bleskový start do utkání předvedl domácí celek, jenž již v sedmé minutě vedl 2:0. V druhé třetině se dostal dokonce do čtyřbrankového vedení. Následně Vítkovice vsítili svou první branku, na kterou Dynamo do dvou minut přineslo odpověď v podobě gólu na 5:1. Hostujícímu celku se ještě do konce druhé třetiny podařilo dvěma góly přiblížit na rozdíl dvou branek. V závěrečné třetině již žádná branka nepadla, a tak Dynamo na Valentýn zvítězilo 5:3.
Bílí Tygři Liberec

Liberec po sérii tří porážek dokázal dvakrát brát plný počet bodů. V prvním utkání do Liberce přijel Litvínov. Do úvodní třetiny vstoupil lépe Liberec, který po dvaceti minutách vedl 2:0. V druhé třetině sice Litvínov srovnal na 2:2, ale domácí v závěru opět odskočili. Závěrečná třetina již patřila domácím, kteří třemi góly zpečetili vítězství 6:2.

Poslední zápas odehrál Liberec na Kladně, kde šel po první třetině do jednogólového vedení. V prostřední části zápasu sice Kladno snížilo, ale tři branky Liberce znamenali vedení již 4:1. Závěr zápasu probíhal podobně jako druhá třetina, jelikož hosté poslali za záda litvínovského gólmana další tři branky, na což Kladno zareagovalo pouze jednogólovým snížením. Liberec tak v posledních dvou zápasech vsítil třináct branek, přičemž obdržel pouze čtyři.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

7:1

Góly a asistencie: 2. Vála (Říčka, A. Musil), 8. Sedlák (Hyka, Pánik), 14. Vála (Pánik), 20. R. Kousal (Radil), 39. Říčka (Hyka, Košťálek), 40. Poulíček (Mandát), 45. Říčka (Radil) – 4. Hawryluk (McCoshen)

Tréner: Marek Zadina

Bílí Tygři Liberec: D. Král (21. Hrenák) – McCoshen, Melancon, Ivan, Budík, Derner, Galvas, Aubrecht – Rychlovský, Filippi (A), Faško-Rudáš – Flynn, A. Najman, Hawryluk – Birner (C), Vlach (A), Kel. Klíma – Pérez, Šír, Zachar.
Tréner: Filip Pešán

Rozhodca: Jeřábek, Veselý – Bohuněk, Svoboda.