2:4

koniec (1:2, 1:1, 0:1)

22.02.2024, 17:00 • ZŠ Poprad • 41. kolo • Viktor Kalinács

Tipsport: 3.02 4.26 1.88

Modré krídla sa museli báť o výhru do poslednej minúty, keďže si nevedeli poistiť vedenie. Napriek tomu však predsa len zvíťazili na ľade Pikes 4:2, keď dvomi dvojgólovými strelcami bol Klučiar a Samuel Petráš. (19:14:41)

59:21

Modré Krídla Slovan dávajú gól! Je rozhodnuté! Do poslednej minúty to bolo otvorené, až sa do samostatného úniku dostal SAMUEL PETRÁŠ, zľava sa dostal na os ihriska a blafákom upravil na 4:2.

Asistencia: Daniel Demo.

58:18

Ďalšia chyba Popradčanov, Valluš ani nemá kedy odísť na striedačku.

58:00

Začali sa posledné minúty riadneho hracieho času.

57:28

Valluš drží domácich v hre o body, keď dvakrát zneškodnil stopercentné tutovky hostí! Naposledy zahodil možnosť poistky Volkov.

56:31

Zekucia nahodil puk, Baroš ho zachytil, avšak potom sa pošmykol a radšej ho udržal. Vhadzovanie po jeho pravici.

55:00

Čas plynie, Pikes sa dopredu dostávajú sporadicky, akoby im už nestačili sily. Dočkáme sa nejakého prekvapenia?

53:11

Modré krídla sa zahrávajú s ohňom, keď netrestajú chyby súpera.

51:57

Samuel Petráš dostal pas na os ihriska, avšak nenamieril presnejšie.

50:00

Mamonov zostal nepokrytý pred bránkou. Domáci ani nevedia ako a prehrávajú naďalej iba o gól.

48:44

Vidovič zablokoval pokus Nováka, schytal to niekde do okolia kolena, hra bola prerušená. Dobrým znamením je, že bude pokračovať v hre.

47:45

A po skončení presilovky sa Popradčania previnili icingom.

47:30

Hostia v plnom počte.

46:47

Burzík vytlačený do stredného pásma, Pikes musia začať od piky.

46:31

Až po minúte sme videli ako-tak zaujímavú streleckú pozíciu od modrej, Baroš však na koncovku dobre videl.

45:30

Vylúčenie v tíme Modré Krídla Slovan:
Dušan Klučiar – 2 min., podrazenie.

45:25

A ďalší icing domáceho celku.

2:4

Góly a asistencie: 17. Kylnar (Zekucia, Lavička), 25. Lavička (Dlugolinský, Gonda) – 18. Klučiar (Královič), 20. S. Petráš (Mamonov), 31. Klučiar (Jasenec, Trubač), 60. S. Petráš (Demo)

AquaCity Pikes: Valluš (Hurčík) – Nahalka, Burzík, Mešár, Zekucia, Lavička, Novák – Kylnar, Králik, Kraut – Dlugoš, Stanček, Sokoli – Gonda, Dlugolinský, Maliňák
Tréner: Ľubomír Hurtaj

Modré Krídla Slovan: Baroš (Andrisík) – Demo, Královič, Myšiak, Krakovský, Volkov, Vidovič, Bohunický – Klučiar, Trubač, Jasenec – Mikulec, R. Petráš, Ožvald – Hajnik, S. Petráš, Jendek – Mamonov
Tréner: Ján Lipiansky

Rozhodca: Kocúr, Rojík – Ševčík, Moravčík