LA ještě kombinují v útočném pásmu ale v tomto zápase toho už více neuvidíme.

Poslední půl minuta dělí Cama Talbota od vychytané nuly.

Byla ohlášena poslední minuta tohoto utkání.

57:44

Vhazování po pravici Cama Talbota vyhrává LA a pouští se do útoku.

57:20

Domácí ztratili puk v útočném pásmu a hra se rychle přesunula před Petra Mrázka.

56:49

Chicago rozjíždí akci z obranného pásma.

55:34

LA drží puk v obranném pásmu a velmi si uvědomuje, že už nemusí nikam velice spěchat.

54:48

MacKenzie Entwistle nadělal problémy Petru Mrázkovi, když našel jako první osamocený puk v nepřehledné situaci v brankovišti a snažil se ho dostat za brankovou čáru.

52:21

Icing LA.

51:39

Jacob Moverare zavezl puk do útočného pásma a dostal se až před Cama Talbota. Zakončit se mu ale nepodařilo.

50:35

49:51

Tyler Johnson byl připraven na přihrávku zpoza brány, přihrávka na něj ale vůbec neprošla díky skvělému bloku bránícího hráče LA.

49:32

Seth Jones vypálil prudkou střelu od modré čáry, která skončila v lapačce hostujícího brankáře.

48:45

LA se znovu daří hned na začátku oslabení vyhodit z obranného pásma.

48:35

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings:
Jordan Spence – 2 min., nedovolené bránění.

48:04

Vypadalo to, že se Ryan Donato dostane do brejkové situace, skvělým zákrokem Jordana Spence byla ale jeho šance přerušena.

47:24

Po dlouhé kombinaci Chicaga jsme dospěli k nepřehledné situaci v brankovišti Petra Mrázka. Puk se ale nedostal za brankovou čáru.

46:36

Minuta přesilovky za námi a Chicagu se až teď podařilo dostat do útočného pásma.

45:52

LA se ihned po vhazování podařilo osvobodit vyhozením z obranného pásma a krojí tak cenné vteřiny z oslabení.

45:36

Anže Kopitar – 2 min., podrážení.

45:35

Chicago se dostalo do útočného pásma, kde byl ale Kevin Korchinski podražen.

44:55

Chicagu se daří po dlouhé době vyhodit puk z obranného pásma.

44:14

Trevor Moore nahrával z pravého kruhu na Mikey Andersona do předbrankového prostoru, kde snažil druhý zmíněný tečovat puk do brány.

43:30

Trevor Moore se snažil vystřelit téměř z nulového úhlu, jeho střela letěla mimo bránu.

42:20

Adrian Kempe nahrál z levého kruhu přímo před bránu na Quintona Byfielda, který se snažil tečovat puk směrem do brány. Petr Mrázek tento puk vyrazil betonem.

41:04

LA kombinuje v útočném pásmu, puk ale ztrácí a Chicago rychle přesouvá hru před hostujícího brankáře.

40:01

Druhá třetina je za námi. Dominance LA v tomto zápase nadále pokračuje, sice jsme v této třetině viděli pouze jediný gól, a to gól Jordana Spence, produktivita LA nijak nezaostává. Ve druhé třetině LA zvítězilo na střely poměrem 6:17 a Chicago bude mít ve třetí třetině co dělat, aby ještě zvrátily stav utkání.
Třetí třetina začne přibližně v 3:31.

40:00

39:38

Chicago se snažilo o poslední kombinaci v této třetině, ale díky nepovedené nahrávce Jarreda Tinordiho puk končí ve středním pásmu.

39:00

Byla ohlášena poslední minuta druhé třetiny.

37:54

37:12

Seth Jones vystřelil od modré čáry a před bránou tento puk skvěle tečoval Jason Dickinson, pro jeho neštěstí Mrázkovi přímo do těla.

36:17

Nepovedená přihrávka Seth Jonese na Connora Bedarda skončila ve středním pásmu a Chicago musí vytvářet novou akci.

35:54

Jacob Moverare – 2 min., sekání.

35:54

Taylor Raddysh se dostal do brejkové situace, která mu byla přerušena nedovoleným zákrokem.

35:34

35:23

Adrian Kempe nahrál na pravý kruh Kevinu Fialovi, který odtud vypálil na bránu, Mrázek chytá.

34:51

LA drží znovu velký tlak nad Chicagem a kombinuje.

33:54

Chicago se dostalo do šance dva na dva ve vlastním oslabení. Přihrávka Jasona Dickinsona ale skončila na holi hráče LA.

33:34

Petr Mrázek – 2 min., sekání.

33:05

Kevin Fiala si vytvořil skvělou příležitost, při které dostal Petra Mrázka úplně mimo brankoviště a chtěl poslat puk do úplně prázdné brány, tomu zabránil nedovolený zákrok a LA si tak zahraje přesilovou hru.

32:12

Dlouhou kombinaci LA uzavřel svojí střelou od modré Vladislav Gavrikov, Mrázek tuto střelu ale velmi dobře viděl.

31:47

Od modré čáry vystřelil Quinton Byfield, jeho střelu se snažil před bránou tečovat Adrian Kempe. Mrázek připravený.

30:57

Mikey Anderson byl u další dorážky do odkryté brány po dlouhé kombinaci LA v útočném pásmu. Puk mu ale sjel z hole.

29:30

Kevin Fiala a Blake Lizotte se snažili o rychlou kombinaci v útočném pásmu. Střela se Lizottemu ale vůbec nezdařila.

27:25

Connor Bedard nahrál na modré čáře Nikitu Zajcevovi, který vypálil z první, jeho střelu Cam Talbot vyrazil.

26:29

Chicago se dostává do útočného pásma, kde střílí z mezikruží Ryan Donato, hostující brankář připraven.

25:27

Alexander Turcotte a Vladislav Gavrikov se snažili o dorážky v nepřehledné situaci v předbrankovém prostoru po střele Alexe Laferriereho.

24:28

Slaggert se snažil dostat od modré čáry až před hostujícího brankáře, byl ale zastaven bránícím hráčem LA.

22:33

22:33 Jordan SPENCE - 0:5

22:33

Los Angeles právě vstřelilo branku!
LA zatím naprosto gólově dominuje v tomto zápase! Alex Laferriere poslal puk na JORDANA SPENCE, který vystřelil z velkého úhlu a podařilo se mu dostat puk mezi levou tyč a brusli Petra Mrázka. Asistence: Laferriere, Englund

20:25

Trevor Moore zavezl puk do útočného pásma, kde ho ale následně ztrácí a Chicago tak otáčí hru.

20:11

Icing Kings.

20:01

První třetina je za námi. LA naprosto dominovalo od začátku utkání až do posledních pěti minut, kdy se už za nepříznivého stavu Chicago snažilo snížit odstup LA a potrápilo hostujícího brankáře. Díky gólům Pierre-Luc Duboise, Alex Laferriere a dvěma gólům Anže Kopitara, LA vede po první třetině 0:4.
Druhá třetina začne přibližně v 2:38.

20:00

19:15

Tyler Johnson se dostal do brejkové situace, bránící hráč LA se ale dokázal rychle vrátit a zmařil tak velkou šanci Johnsonovi, který se i přesto snažil zakončit. V tom rozhození se mu to ale nepodařilo.

19:00

Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:26

Chicago mělo další šanci při střele od modré, po které znovu zazněla tyčka.

17:57

Matt Roy se snažil o další rychlou kombinaci v útočném pásmu, tentokrát mu přihrávka ale nevyšla.

17:10

LA je stále pod tlakem Chicaga, ten přerušuje až nepovedená přihrávka za bránou.

16:52

16:20

Andreas Athanasiou vyslal prudkou střelu z levého kruhu a trefil tyčku!

16:06

Seth Jones vystřelil od modré čáry, ale ani jeho střela neprošla za brankovou čáru.

15:40

LA se daří vyhodit z obranného pásma a Chicago tak musí vytvořit novou šanci.

15:30

Philipp Kurashev vypálil jako zatím poslední v této přesilovce z pravého kruhu. Hostující brankář zatím bezchybný.

14:52

Pierre-Luc Dubois – 2 min., nedovolené bránění.

14:19

Střídání v týmu Chicago Blackhawks:
ze hřiště odchází Arvid Söderblom, přichází Petr Mrázek.

14:19

14:19 Anže KOPITAR - 0:4

14:19

A další krásna akce dvojice předchozího gólu. Quinton Byfield poslal přihrávku bekhendem v předbrankovém prostoru, která ještě dokonce zavadila o brusli Alex Vlasice, ale i přesto doputovala k AŽNEMU KOPITAROVI, který puk dorazil znovu do odkryté brány. Asistence: Byfield, Kempe

13:31

Arvid Söderblom právě musel vyjet z brány a vyhodit puk ,jinak by se dostal jeden z hráčů LA do brejkové situace.

12:53

Kings znovu kombinují v útočném pásmu. Kevin Fiala vypálil od modré, jeho střela byla vyražena a ani následná dorážka jeho spoluhráče nedostala puk mezi tři tyče.

12:07

Kevin Korchinski zajel s pukem až za bránu LA, odkud chtěl přihrát do předbrankového prostoru. Jeho přihrávka byla ale zmařena bránícím hráčem LA.

11:42

Ofsajd Chicaga.

10:30

Philipp Kurashev se snažil najít spoluhráče před bránou, po nepovedené kličce byl ale o puk obrán, čímž Chicago ztratilo i útočné pásmo.

09:50

Chicago nahodilo puk do útočného pásma a teď ho drží u mantinelu spolu s několika hráči LA.

08:03

08:03 Anže KOPITAR - 0:3

08:03

Tak to byla čistá krása. Rychlá kombinace při přechodu do útočného pásma, na jejímž konci byla skvělá přihrávka Quintona Byfielda z levého kruhu na ANŽE KOPITARA, který připravený u pravé tyče dorážel do odkryté brány. Asistence: Byfield, Kempe

06:54

Ihned po vhazování vystřelil z levého kruhu Andreas Athanasiou, jehož střela trefila hostujícího brankáře rameno.

05:33

05:33 Alex LAFERRIERE - 0:2

05:33

LA zvyšuje na dvoubrankový rozdíl! Matt Roy vypálil z hranice mezikruží, jeho střelu přímo před bránou skvěle tečoval ALEX LAFERRIERE, který tak kotouč nasměroval přímo pod lapačku domácího brankáře. Asistence: Roy, Dubois.

05:18

Matt Roy vystřelil od modré, střelu dokázal domácí brankář vyrazit ale kombinace a tlak LA pokračuje i nadále.

04:34

Chicago nahazuje do útočného pásma, kde puk ale získávají hosté a hra se rychle přesouvá zpět.

03:10

03:10 Pierre-Luc DUBOIS - 0:1

03:10

Los Angeles otevírá skóre utkání! Phillip Danault vyslal prudkou ránu od modré, která ale letěla mimo bránu. Od zadního mantinelu se odrazila přímo k PIERRE-LUC DUBOISOVI, který skvěle zametl puk do brankové sítě. Asistence: Danault, Spence

02:50

Pierre-Luc Dubois odrazil puk přímo před bránou, který nadělal domácímu brankáři problémy.

01:43

Jarred Tinordi – 2 min., držení.

01:02

Velká chyba LA v obranném pásmu, díky níž se dostal do šance Andreas Athanasiou, který našel osamocený puk přímo před bránou. Nedokázal ale hostujícího brankáře překonat.

00:20

První akci zápasu rozjíždí Kings, kteří se dostali do útočného pásma, kde následně vypálil Kevin Fiala od modré.

00:01

Chicago Blackhawks: Söderblom (15. Mrázek) – S. Jones (A), A. Vlasic, Megna, Korchinski, Zajcev, Tinordi – Kurashev, Bedard, N. Foligno (A) – Joe. Anderson, Dickinson (A), Blackwell – T. Raddysh, T. Johnson, Athanasiou – Donato, Entwistle, Slaggert.
Trenér: Luke Richardson

Los Angeles Kings: Talbot (Rittich) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, Spence, Englund, Moverare – Kempe, Kopitar (C), Byfield – Moore, Danault (A), Fiala – Laferriere, Dubois, Turcotte – Lizotte, Lewis.
Trenér: Jim Hiller

Rozhodčí: Francis Charron, Peter MacDougall – Shandor Alphonso, Julien Fournier.
Preview zápasu

Chicago Blackhawks: Tým, který se nachází na patnáctém místě tabulky Západní konference s čtyřiceti jedna body. Chicago má za sebou sérii šestnácti zápasů, z nichž vyhrálo pouze jeden. Z posledních pěti zápasů však vyhrálo tři, a to proti týmům Anaheim Ducks (7:2), Arizona Coyotes (7:4) a opět Arizona (2:5). Naopak týmy, kterým Chicago podlehlo, byly Washington Capitals (4:1), Colorado Avalanche (5:0) a Columbus Blue Jackets (2:5). Na soupisce najdeme jediného Čecha, a to brankáře Petra Mrázka s úspěšností zákroků 90,57 %. Nejproduktivnějším hráčem je osmnáctiletý útočník Connor Bedard s bilancí 20+31.

Los Angeles Kings: Los Angeles se nachází na sedmém místě tabulky Západní konference se sedmdesáti sedmi body. Z posledních pěti zápasů vyhrálo pouze dva, ale oproti Chicagu má celkově lepší výsledky. Posledními týmy, které Kings porazily, byly New York Islanders (3:0), Ottawa Senators (4:3 po prodloužení) a New Jersey Devils (5:1). Týmy, kterým však Los Angeles podlehlo, byly St. Louis Blues (3:1), Dallas Stars (1:4) a Vancouver Canucks (1:2 po prodloužení). Na soupisce najdeme též jediného Čecha, a to brankáře, konkrétně Davida Ritticha s úspěšností zákroků 91,88 %. Nejproduktivnějším hráčem je Kevin Fiala s bilancí 21+36.

Tyto týmy se v letošní sezóně ještě nesetkaly a čeká nás tak první zápas těchto týmů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

0:5

Góly a asistencie: 4. Dubois (Danault, Spence), 6. Laferriere (M. Roy, Dubois), 9. Kopitar (Byfield, Kempe), 15. Kopitar (Byfield, Kempe), 23. Spence (Laferriere, Englund)

Tréner: Luke Richardson

Tréner: Jim Hiller

Rozhodca: Francis Charron, Peter MacDougall – Shandor Alphonso, Julien Fournier