Erik Černák (TBL) – 0+0, +1 účast, 0 střel na bránu, TM 0, čas na ledě 23:42
David Kämpf (TOR) – 0+0, -1 účast, 1 střela na bránu, TM 0, čas na ledě 11:52

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

57:05

Bobby McMann se propracoval do střelecké pozice, ale jeho rána míří vedle branky.

56:18

Andrej Vasilevskij kryje kotouč, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:00

Začaly poslední čtyři minuty hry ve třetině, k výhře a zisku bodů míří hostující celek.

54:19

54:19 Nick PAUL - 1:4

54:19

Tampa právě vstřelila branku!
Zdá se, že v tomto zápase je už hotovo, domácí neproměnili velkou šanci, z rychlého přenesení hry se přímou střelou do horní části branky prosadil NICK PAUL. Asistence: Darren Raddysh a Nikita Kučerov.

52:43

27:24, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Více ze hry mají domácí, ale na góly prohrávají.

52:03

Connor Dewar se dostal do zakončení, ale jeho pokus míří vedle branky. Nechybělo moc jeho pokusu.

51:41

Andrej Vasilevskij kryje kotouč, buly před jeho brankou. Komerční přestávka.

50:30

Domácí Toronto je sice střelecky aktivnější, ale naráží na dobře hrající obranu soupeře.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Tampa má stále dvoubrankový náskok, který získala dobrou hrou ve druhé třetině.

48:39

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, sledujeme klidnější pasáž hry.

48:32

Komerční přestávka v době, kdy se blíží polovina třetí třetiny.

47:46

47:26

Nikita Kučerov ani Brayden Point nedokázali své dobré střelecké pozice proměnit.

46:00

Hostující Nikita Kučerov zkoušel vypálit z první, ale jeho pokusu chyběla přesnost. Brankář následně zasahovat nemusel.

45:46

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs:
Conor Timmins – 2 min., držení.

44:52

Pontus Holmberg se dostal po pěkné individuální akci do zakončení, ale brankář si dokázal poměrně snadno poradit.

43:57

Nikita Kučerov se dostal do brejku, ale nedokázal prostřelit ani oklamat brankáře soupeře.

43:23

Po vzájemném vyloučení sledujeme tedy hru pět na pět.

43:10

Ryan Reaves – 5 min., bitka.

Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning:
Tanner Jeannot – 5 min., bitka.

42:57

Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže v úvodu třetiny dostat do šance.

41:16

Luke Glendening vedl zajímavou akci Tampy, ale do výraznější střelecké pozice se hostující hráč nedostal.

40:55

TJ Brodie rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu třetí části.

40:16

Současně vyloučení hráči se vrací do hry, sledujeme hru pět na pět.

40:01

40:00

39:24

Už se pravděpodobně nic nestane, druhá třetina končí. Auston Matthews minul branku.

39:00

Začala poslední hra ve druhé třetině, více ze hry má momentálně domácí celek.

38:16

Sledovat budeme ve zbytku druhé třetiny hru čtyři na čtyři.

38:16

Simon Benoit – 2 min., sekání.

Anthony Duclair – 2 min., hrubost.

38:00

Andrej Vasilevskij si připsal velmi dobrý zákrok proti akci soupeře, Tyler Bertuzzi nyní neprostřelil soupeře.

37:27

Akci hostů zastavil ofsajd, buly ve středním pásmu.

37:07

V poklidném tempu se dohrává prostřední třetina, ve které jsme zatím viděli dvě branky a obě na straně Tampy.

35:35

Střely na branku jsou 23:12 ve prospěch Toronta, domácí ovšem prohrávají o dvě branky.

35:12

Auston Matthews se sice propracoval po rychlé akci do zakončení, ale jeho pokus míří vedle branky. Gólman zasahovat nyní nemusel.

34:29

Bobby McMann to vzal na sebe, ale jeho individuální pokus zastavil brankář Tampy. Komerční přestávka.

34:11

Jen těžko se domácí celek nyní dostává do nějakých výraznějších šancí, hráči Tampy jsou dobře defenzivně.

33:02

32:09

John Tavares měl velkou šanci, dostal přihrávku mezi kruhy, ale jeho pokus kryje brankář Tampy. Jeho kolegové následně vyhodili puk.

31:36

Brankář Toronta rozehrává od své branky, sledujeme snahu domácích se dostat stabilněji do útočného pásma.

31:20

Přesilovku hraje Toronto, které se usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje. Andrej Vasilevskij kryje kotouč, bude se vhazovat.

31:02

Luke Glendening – 2 min., podrážení.

29:33

Ačkoliv je domácí celek aktivnější, tak má aktuálně dvoubrankové manko, pokud chce zdramatizovat zápas, musí zlepšit koncovku.

28:48

28:48 Steven STAMKOS - 1:3

28:48

Domácí celek propadl v útočném pásmu, hosté měli možnost rychlé protiakce. Do situace dva na jednoho se dostal STEVEN STAMKOS. Mohl přihrávat, ale rozhodl se pro střelu, která končí v brance. Tampa vede o dvě branky. Asistence: Brandon Hagel a Haydn Fleury.

27:38

Komerční přestávka poté, co byla střela Mitchella Chaffeea tečovaná mimo hrací plochu.

27:16

David Kämpf vedl protiakci domácích, podél mantinelu se sice dostal do útočného pásma, ale střela nebyla povedená.

26:45

Darren Raddysh se propracoval do zakončení, ale brankář si s jeho pokusem snadno dokázal poradit.

25:35

Andrej Vasilevskij si dokázal poradit se střelou soupeře, Tyler Bertuzzi netrefil odkrytrou část branky přesně. Brankář zasáhl.

25:00

Nikita Kučerov zaznamenal na poslední branku asistenci, byl to jeho 129. bod v této sezoně, čímž stanovil nový klubový rekord.

24:40

Brandon Hagel míří do tunelu mezi střídačkami a podle všeho bude nyní na nějakou dobu hostujícímu celku chybět.

24:26

Ačkoliv je hostující celek v zápase pasivnější, tak má aktuálně náskok a pokračuje v dobré hře.

22:54

22:54 Brayden POINT - 1:2

22:54

Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení, po rychlé akci v útočném pásmu se blafákem prosazuje BRAYDEN POINT. Asistence: Nikita Kučerov a Anthony Duclair.

22:35

Nyní se hraje už pět na pět, vyloučený hráč se vrátil do hry.

22:09

Andrej Vasilevskij byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře.

21:58

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Tampy.

21:46

Střely na branku v tomto zápase jsou 11:6.

21:33

Toronto hraje v oslabení velmi dobře, nedává soupeři prostor na to, aby se dostal do šancí.

20:23

Brandon Hagel – 2 min., podrážení.

20:01

Victor Hedman poslal hosty do vedení, v závěru třetiny pak srovnal domácí Auston Matthews. Po první třetině tedy smírně 1:1.

20:00

19:37

Další šance domácích, ale brankář Tampy nyní kryje kotouč.

19:00

19:00 Auston MATTHEWS - 1:1

19:00

Toronto právě vstřelilo branku!
Bleskově využitá přesilovka, po vyhraném buly se tvrdou ránou od modré čáry dokázal prosadit a stav zápasu srovnat AUSTON MATTHEWS. Asistence: Morgan Rielly a John Tavares.

18:57

Luke Glendening – 2 min., nedovolené bránění.

18:55

Začala poslední minuta hry ve třetině.

18:12

Brandon Hagel byl hodně důrazně dohraný soupeřem, ale sudí nechávají hru po zákroku ve středním pásmu plynout dál.

18:01

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, přesilovka se hostům vůbec nedaří.

17:04

Domácí celek dokázal vyhodit přes všechny čáry, sledujeme dobrou defenzivní hru domácích.

16:25

Bobby McMann – 2 min., podrážení.

16:07

Brankář domácích byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře.
Tanner Jeannot se propracoval do střelecké pozice, s jeho pokusem si snadno dokázal poradit brankář Joseph Woll. Bude se vhazovat.

14:01

Špatná rozehrávka hostů znamená zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Tampy.

13:30

Vyloučený hráč se vrací do hry, sledujeme nyní hru pět na pět.

12:43

Brankář Toronta nyní přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

12:31

Bobby McMann se při vlastním oslabení dostal ke střele, se kterou si snadno poradil brankář.

12:10

Tampa hraje přesilovku, zatím se ale nemůže dostat do útočného pásma stabilněji.

10:03

Hostující celek se dostává v ponechané výhodě do vedení, tvrdou ránou dokázal poslat kotouč do horní části branky obranou Toronta neobsazený VICTOR HEDMAN. Asistence: Nikita Kučerov a Brandon Hagel.

09:39

Erik Černák se pokoušel něco vymyslet před brankou, jeho tým si vybojoval faul.

07:44

Max Domi vybojoval kotouč před vlastní brankou, následně o něj ale rychle přišel.

07:24

Souboje o kotouč probíhají především ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže nyní dostat do zakončení.

06:32

Komerční přestávka po nevýrazné přesilovce Toronta.

06:23

Ani jedenu střelu na branku si domácí celek v přesilovce nevypracoval.

04:23

03:15

Několik hitů za brankou Tampy, všechny zákroky byly podle sudích čisté. Hráči Torontu tuto situaci zvládli.

02:21

Tanner Jeannot ještě pokračoval v akci, nicméně se do střelecké pozice nedokázal dostat.

02:01

Tyler Motte sice dostal kotouč do útočného pásma, ale neměl potřebnou podporu od spoluhráčů.

00:10

Utkání začalo, sledujeme klidnější pasáž hry v úvodu utkání.

00:01

Toronto Maple Leafs: Woll (Samsonov) – Rielly, Ljubuškin, Benoit, McCabe, Brodie, Timmins – Bertuzzi, Matthews, Domi – McMann, Tavares, W. Nylander – Knies, Holmberg, N. Robertson – Dewar, Kämpf, Reaves.

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (J. Johansson) – Hedman, D. Raddysh, H. Fleury, Černák, Lilleberg, Dumba – Duclair, Point, Kučerov – Stamkos, Cirelli, Hagel – Eyssimont, Paul, Chaffee – Jeannot, Glendening, Motte.
Zápas brzy začne.
Nastupují proti sobě dva sousedé v tabulce Východní konference. Lepší výchozí pozici a výrazně blíže zajištění si postupu do play-off je Toronto. Z posledních pěti zápasů vyhrálo poslední tři. Aktuálně má 95 bodů. Tampa má 89 bodů po 74 zápasech a v tabulce je šestá.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Toronto Maple Leafas a Tampa Bay Lightnings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

1:4

Góly a asistencie: 19. Matthews (Rielly, Tavares) – 11. Hedman (Kučerov, Hagel), 23. Point (Kučerov, Duclair), 29. Stamkos (Hagel, H. Fleury), 55. Paul (D. Raddysh, Kučerov)

Tréner: Sheldon Keefe

Tréner: Jon Cooper

Rozhodca: Hanson, MacDougall – Berg, Cherrey

Diváci: 18 648