Tipsport extraliga (ČR)

HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha

2:3

koniec po predl. (0:1, 1:1, 1:0 - 0:1) Stav série: 0:3

06.04.2024, 17:00 • Werk arena, Třinec • 3 • Semifinále • Michal Samiec (@MichalSamiec) cz

Tipsport: 2.56 3.82 2.56

70:46

Vyloučeným hráčem je Petr Šenkeřík (TRI). Výše trestu = čtyři minuty.

41:47

Aaron Irving (SPA) dostává menší trest za krosček. Hrajeme ve čtyřech na obou stranách.

40:23

Řepík byl za brankou Kacetla odzbrojen Martinem Marinčinem (TRI) a Sparta hned zkraje třetiny dostává další přesilovku. Menší trest za sekání je verdikt pro třineckého hráče.

33:15

Daniel Kurovský (TRI) – menší trest, podrážení.

20:47

Michal Kempný (SPA) za zákrok (vražení na mantinel) na Patriku Hrehorčákovi od rozhodčích dostal pětiminutový trest a v dnešním utkání skončil. Oceláři budou hrát 19 sekund čtyři na tři a pak dalších 41 sekund pět na tři. Samozřejmě pokud nepadne branka.

19:49

Hosté udělali chybu v obranném pásmu, kotouč získal Čacho a tlačil se do zakončení sám před Kováře. Než stačil přejít posledního hráče – Michala Řepíka (SPA) – ten jej podrazil a je třetím vyloučeným hráčem Sparty v této třetině.

19:08

Hosté si také zahrají v první třetině přesilovou hru, byť pokud ji nedokážou hned využít, bude rozdělaná přestávkou. Za hrubost v útočném pásmu byl vyloučen Tomáš Kundrátek (TRI).

13:47

Oceláři si zahrají druhou přesilovku v první třetině. Hrubostí na Tomáši Kundrátkovi se provinil Michal Řepík (SPA) a je druhým matadorem sparťanů, který v této třetině bude zahřívat trestnou lavici. Hosté doufají, že dvě minuty.

06:01

Situace pokračovala a domácí si vybojovali první přesilovku utkání. Za brankou vysokou holí zasáhl Hrehorčáka Vladimír Sobotka (SPA). Menší trest – vysoká hůl.

2:3

Góly a asistencie: 24. Cienciala (Helewka, Daňo), 57. Kundrátek (Hrehorčák, Čacho) – 6. Buchtele (Lajunen, Mikliš), 36. Řepík (Chlapík, Moravčík), 75. Krejčík (P. Kousal, Hrabík)

HC Oceláři Třinec: Kacetl (Švančara) – Marinčin, Smith, Kundrátek, Nedomlel, Mar. Adámek, Šenkeřík, Polášek – M. Růžička (A), Nestrašil, Cienciala – L. Hudáček, Helewka, Daňo – Kurovský, Vrána (C), M. Roman – Hrehorčák, Čacho, Dravecký (A).
Tréner: Zdeněk Moták

HC Sparta Praha: J. Kovář (Kořenář) – Mozík, Kempný (A), Mikliš, Krejčík, Irving, Němeček, Moravčík – Řepík (C), Sobotka (A), Forman – Chlapík, Horák, D. Vitouch – Konečný, Lajunen, Buchtele – P. Kousal, O. Najman, Hrabík.
Tréner: Pavel Gross

Rozhodca: Hribik, Pilný – Jiří Svoboda, D. Hynek

Diváci: 5 400 (vyprodáno)